Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumlarını Okumadan KARAR VERME

PTT Kargo Dikbıyık Şubesi

Sony Vaio VGN-CS13H/Q Laptop Batarya, Pil, Akü

LG F12B8TDP5 Çamaşır Makinesi

HP C4950A Kartuş

Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumlarını Okuyun!

Ürün, Ürünler 2 Kasım, 02:52'de eklendi

 Zıplayan ayakkabı almadan önce dikkat etmeniz gerek en önemli husus, ayakkabının zıplamasını sağlayan yay görevini gören parçanın tekrar temin edebilme imkanınızın olması. Çünkü zıplayan ayakkabıyı üreten tanınmış bir marka yok, garanti sürelerinin ise olduğunu veyahut doğru işletildiğini düşünmüyoruz. Bu nedenle ayakkabıyı alırken en azından bir kaç adet zıplama aparatından almanızda fayda var.

 

Zıplayan Ayakkabı

Yurt dışında “funny jumps” ismi ile bilinen ayakkabı ülkemizde zıplayan ayakkabı olarak biliniyor. Gerek spor yaparken az efor ile daha çok kalori yakmanızı sağlaması, gerekse eğlenceli kullanımı ile hem spor salonlarında hemde yürüş parkurlarında parklarda sıkça görülüyor. Zayıflamak isteyenlerin tercihleri arasında olan ayakkabı hem keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor hemde zayıflamanıza katkı sağlıyor.

 

Zıplayan Ayakkabı Fiyatları

Zıplayan ayakkabı fiyatlarını hem ebay üzerinden araştırdık hemde Türkiye fiyatlarını araştırdık, ilginç olan ise ebay üzerindeki fiyatlar ile Türiye fiyatları neredeyse birebir aynı olması, yani çindeki fiyatı daha ucuz değil. Ortalama fiyatlar ise 120 tl ile 250 tl arasında değişiyor. Bazı sitelerde 700-800 liralık zıplayan ayakkabılar da gördük ama bu kadar fiyat farkının olması neye göre belirlenmiş bunu anlayamadık. Çünkü hiçbirsinin markasını duymadık, hatta bir çok sitede ayakkabının markası bile belirtilmemiş.

 

Zıplayan Ayakkabı Nereden Alınır?

Ürünü çıkran belli bir firma yok o yüzden tek bir markadan söz etmek doğru değil. Aslında zıplayan ayakkabıyı üreten kaliteli bilinmiş bir markada ne yazık ki yok. Yani aldığınız ayakkabı muhtemelen çinde fason olarak üretilen ayakkabılar olacaktır. Arama motorlarında arattığınızda bir çok web sitesi başlığında Orijinal Funny Jumps, Orijinal Zıplayan Ayakkabı resmi web sitesi gibi yazılar görürseniz buna aldanmayın. Muhtemelen bir çoğu aynı ürünü pazarlıyor. Ayrıca ayakkabıyı gittigidiyor, sahibinden, n11 gibi sitelerde bulmak mümkün.

 

Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumları

Zıplayan ayakkabı kullanıcı yorumlarına bakmadan ayakkabı almayın, kullanıcıların ayakkabı hakkındaki görüşlerini okumanızı tavsiye ederiz. Zıplayan ayakkabı kullanıcı yorumları ve şikayetleri sayfa altında yer almaktadır.

 

Zıplayan Ayakkabı Resimleri

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Suant 2 Kasım 2016

Aynen dediğiniz gibi oldu. 10 gün anca kullandım. Yaylı şeyi kırıldı satanlardan bırakın yedek parça almayı cevap bile alamıyosunux yüzünüze kapıyolar teli. Çok eğlemceli ama düzgün bir satıcıdan almak lazım

Leyla 13 Kasım 2016

Ben de dun ulasti elime ayni gun teli kirildi…ama kullandim bu gun de.siz teli kirildiktan sonra kullanamadiniz mi?ben gitti gidiyordan aldigim icin onay verdim ama sorun bildirdigimde onayim donduruldu yani para daha saticiya gitmedi.ama ben cok begendim harika bi sey …telin kirilmasi hayal kirikligina ugratti….ne yapsam..iadeedip orijinal sitesinden alsam bi sey degisir mi sizce?

irem 23 Kasım 2016

keşke önce bu siteyi bilseydim, aynen dediğiniz gibi oldu daha 3 gün bile olmadı hevesim kursağımda kaldı resmen, yayı kırıldı

kader 25 Aralık 2016

Hevesim kursağımda kaldı, 3 gün anca kullandım onuda havalar kötü diye evin kordiorunda kullandım. Zıplatan şeyi kırıldı. Ayakakbım artık zıplayan değil malesef.

seyma 3 Şubat 2017

Benim zaplayan ayakkabı letgo’dan aldım ama bu gün ilk kez tek teli kırıldı ve ne yapmalıyım bilmiyorum yedek parça satılır mı

timur 3 Mayıs 2017

acayip dandik bi ayakkabı, 1 gün dahi kullanamadım

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda