Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumlarını Okumadan KARAR VERME
Kapat

Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumlarını Okuyun!

Anasayfa Ürün Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumlarını Okuyun!

 Zıplayan ayakkabı almadan önce dikkat etmeniz gerek en önemli husus, ayakkabının zıplamasını sağlayan yay görevini gören parçanın tekrar temin edebilme imkanınızın olması. Çünkü zıplayan ayakkabıyı üreten tanınmış bir marka yok, garanti sürelerinin ise olduğunu veyahut doğru işletildiğini düşünmüyoruz. Bu nedenle ayakkabıyı alırken en azından bir kaç adet zıplama aparatından almanızda fayda var.

 

Zıplayan Ayakkabı

Yurt dışında “funny jumps” ismi ile bilinen ayakkabı ülkemizde zıplayan ayakkabı olarak biliniyor. Gerek spor yaparken az efor ile daha çok kalori yakmanızı sağlaması, gerekse eğlenceli kullanımı ile hem spor salonlarında hemde yürüş parkurlarında parklarda sıkça görülüyor. Zayıflamak isteyenlerin tercihleri arasında olan ayakkabı hem keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor hemde zayıflamanıza katkı sağlıyor.

 

Zıplayan Ayakkabı Fiyatları

Zıplayan ayakkabı fiyatlarını hem ebay üzerinden araştırdık hemde Türkiye fiyatlarını araştırdık, ilginç olan ise ebay üzerindeki fiyatlar ile Türiye fiyatları neredeyse birebir aynı olması, yani çindeki fiyatı daha ucuz değil. Ortalama fiyatlar ise 120 tl ile 250 tl arasında değişiyor. Bazı sitelerde 700-800 liralık zıplayan ayakkabılar da gördük ama bu kadar fiyat farkının olması neye göre belirlenmiş bunu anlayamadık. Çünkü hiçbirsinin markasını duymadık, hatta bir çok sitede ayakkabının markası bile belirtilmemiş.

 

Zıplayan Ayakkabı Nereden Alınır?

Ürünü çıkran belli bir firma yok o yüzden tek bir markadan söz etmek doğru değil. Aslında zıplayan ayakkabıyı üreten kaliteli bilinmiş bir markada ne yazık ki yok. Yani aldığınız ayakkabı muhtemelen çinde fason olarak üretilen ayakkabılar olacaktır. Arama motorlarında arattığınızda bir çok web sitesi başlığında Orijinal Funny Jumps, Orijinal Zıplayan Ayakkabı resmi web sitesi gibi yazılar görürseniz buna aldanmayın. Muhtemelen bir çoğu aynı ürünü pazarlıyor. Ayrıca ayakkabıyı gittigidiyor, sahibinden, n11 gibi sitelerde bulmak mümkün.

 

Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumları

Zıplayan ayakkabı kullanıcı yorumlarına bakmadan ayakkabı almayın, kullanıcıların ayakkabı hakkındaki görüşlerini okumanızı tavsiye ederiz. Zıplayan ayakkabı kullanıcı yorumları ve şikayetleri sayfa altında yer almaktadır.

 

Zıplayan Ayakkabı Resimleri

“Zıplayan Ayakkabı Kullanıcı Yorumlarını Okuyun!” üzerine 6 yorum

  1. timur says:
  2. seyma says:
  3. kader says:
  4. irem says:
  5. Suant says:
    • Leyla says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri |
DMCA.com Protection Status