Kullanıcı Yorumları

Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!

20.11.2018
Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!

Zevklidost.com sitesine üye olmadan önce yazımızı lütfen detaylıca okuyun. Site hakkında paylaştığımız bilgileri internet sitelerinden edindik, bilgiler tamamen teknik ve gerçek bilgilerdir. Yazıyı oluşturduğumuz tarih olan 23.03.2016 tarihinden sonraki durumunu ayrıca kontrol ediniz. Yorumlar ise siz kullanıcılara aittir.

 

Her zaman yaptığımız gibi önce sitenin ssl sertifikasını sorguladık. Zevklidost.com için ssl sonuçları yanda resimde bulunmakta aynı zamanda bu LİNK üzerinden bakabilirsiniz. 5.79.69.166  ip adresine sahip sitenin ssl sertifikası bulunmuyor.

 

Zevklidost.com sitesi ile aynı host bilgilerine sahip yani aynı yerde barınan diğer siteler ise şunlar: bayanpartnerbul.com, citasreal.com, datpanel.com, gelyat.com, gizlidostluk.com, selam.net Diğer sitelerde zevklidost gibi arkadaşlık siteleri. Bu sonuçları ise şuradaki LİNK‘den aynı hostta barınan siteleri bulma sitesinden edindik. Sonuçların ekran görüntüsü alttaki resimde.

 

zevklidost.com alan adı sahip sorgulamasına ise şu LİNK‘den ulaşabilirsiniz. 2008 Yılında OnlineOdeme LTD OnlineOdeme LTD. Tarafından kayıt edilmiş. Buraya kadar verdiğimiz bilgiler teknik bilgilerdi. Siteye üye olmadığımız için site hakkında kullanıcı görüşüne sahip değiliz.

 

Peki Zevklidost.com Güvenilir Mi?

Sitenin SSL sertifikası bulunmuyor. Kredi kartı güvenliği ve kişisel bilgilerinizin 3 kişiler tarafından elde edilmeyeceğini garantilememiş oluyor. Hazır bir script kullanıyor aynı içerikte bir çok site mevcut. Gerek site üzerinden gerekse alan adı bilgilerinden iletişim bilgileri paylaşılmamış.

Zevklidost.com Yorum & Tavsiye ve Şikayetleri

Zevklidost.com sitesine üyeyseniz lütfen görüşlerinizi varsa şikayetlerinizi buradan paylaşın. Zevklidost.com sitesine üye olmak isteyen insanlara deneyimlerinizi paylaşarak yardımcı olun. Site yetkilisinden talep gelmesi üzerine yorumu yapan kişinin siteye üye olduğunu belgelemesi istenebilir.

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Nurgulll dedi ki:

    Slm

    1. Aydın dedi ki:

      Nurgül selam, tanışmak ister misin?

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit