Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!
Kapat

Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!

Anasayfa İnternet Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!

Zevklidost.com sitesine üye olmadan önce yazımızı lütfen detaylıca okuyun. Site hakkında paylaştığımız bilgileri internet sitelerinden edindik, bilgiler tamamen teknik ve gerçek bilgilerdir. Yazıyı oluşturduğumuz tarih olan 23.03.2016 tarihinden sonraki durumunu ayrıca kontrol ediniz. Yorumlar ise siz kullanıcılara aittir.

 

Zevklidost.com SSL

Zevklidost.com SSL

 

 

Her zaman yaptığımız gibi önce sitenin ssl sertifikasını sorguladık. Zevklidost.com için ssl sonuçları yanda resimde bulunmakta aynı zamanda bu LİNK üzerinden bakabilirsiniz. 5.79.69.166  ip adresine sahip sitenin ssl sertifikası bulunmuyor.

 

Zevklidost.com sitesi ile aynı host bilgilerine sahip yani aynı yerde barınan diğer siteler ise şunlar: bayanpartnerbul.com, citasreal.com, datpanel.com, gelyat.com, gizlidostluk.com, selam.net Diğer sitelerde zevklidost gibi arkadaşlık siteleri. Bu sonuçları ise şuradaki LİNK‘den aynı hostta barınan siteleri bulma sitesinden edindik. Sonuçların ekran görüntüsü alttaki resimde.

zevklidost host

zevklidost.com alan adı sahip sorgulamasına ise şu LİNK‘den ulaşabilirsiniz. 2008 Yılında OnlineOdeme LTD OnlineOdeme LTD. Tarafından kayıt edilmiş. Buraya kadar verdiğimiz bilgiler teknik bilgilerdi. Siteye üye olmadığımız için site hakkında kullanıcı görüşüne sahip değiliz.

 

Peki Zevklidost.com Güvenilir Mi?

Sitenin SSL sertifikası bulunmuyor. Kredi kartı güvenliği ve kişisel bilgilerinizin 3 kişiler tarafından elde edilmeyeceğini garantilememiş oluyor. Hazır bir script kullanıyor aynı içerikte bir çok site mevcut. Gerek site üzerinden gerekse alan adı bilgilerinden iletişim bilgileri paylaşılmamış.

İlginizi Çekebilir!  Almanya’daki Vatandaşlarımıza Tercüme Hizmeti

Zevklidost.com Yorum & Tavsiye ve Şikayetleri

Zevklidost.com sitesine üyeyseniz lütfen görüşlerinizi varsa şikayetlerinizi buradan paylaşın. Zevklidost.com sitesine üye olmak isteyen insanlara deneyimlerinizi paylaşarak yardımcı olun. Site yetkilisinden talep gelmesi üzerine yorumu yapan kişinin siteye üye olduğunu belgelemesi istenebilir.

 

 

“Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!” üzerine 23 yorum

 1. halibo says:
 2. Farukhan says:
 3. mobil chat says:
 4. murat says:
 5. Seslidünya says:
 6. ayla says:
 7. kingo says:
 8. turunc says:
 9. dgyuce70 says:
 10. Orkunlu says:
 11. Salih(orkunlu) says:
 12. sohbet says:
 13. Ercan says:
 14. Ercan says:
 15. Ercan says:
 16. Sesli says:
 17. Mustafa says:
 18. Hamzanegger says:
 19. 002Seher says:
 20. izzethangg77 says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | dermatolog | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | sinema izle
DMCA.com Protection Status