zevklidost ss

Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!

Gizem Başaran 23 Mar 2016 İnternet  2

Zevklidost.com sitesine üye olmadan önce yazımızı lütfen detaylıca okuyun. Site hakkında paylaştığımız bilgileri internet sitelerinden edindik, bilgiler tamamen teknik ve gerçek bilgilerdir. Yazıyı oluşturduğumuz tarih olan 23.03.2016 tarihinden sonraki durumunu ayrıca kontrol ediniz. Yorumlar ise siz kullanıcılara aittir.

 

Zevklidost.com SSL

Zevklidost.com SSL

 

 

Her zaman yaptığımız gibi önce sitenin ssl sertifikasını sorguladık. Zevklidost.com için ssl sonuçları yanda resimde bulunmakta aynı zamanda bu LİNK üzerinden bakabilirsiniz. 5.79.69.166  ip adresine sahip sitenin ssl sertifikası bulunmuyor.

 

Zevklidost.com sitesi ile aynı host bilgilerine sahip yani aynı yerde barınan diğer siteler ise şunlar: bayanpartnerbul.com, citasreal.com, datpanel.com, gelyat.com, gizlidostluk.com, selam.net Diğer sitelerde zevklidost gibi arkadaşlık siteleri. Bu sonuçları ise şuradaki LİNK‘den aynı hostta barınan siteleri bulma sitesinden edindik. Sonuçların ekran görüntüsü alttaki resimde.

zevklidost host

zevklidost.com alan adı sahip sorgulamasına ise şu LİNK‘den ulaşabilirsiniz. 2008 Yılında OnlineOdeme LTD OnlineOdeme LTD. Tarafından kayıt edilmiş. Buraya kadar verdiğimiz bilgiler teknik bilgilerdi. Siteye üye olmadığımız için site hakkında kullanıcı görüşüne sahip değiliz.

 

Peki Zevklidost.com Güvenilir Mi?

Sitenin SSL sertifikası bulunmuyor. Kredi kartı güvenliği ve kişisel bilgilerinizin 3 kişiler tarafından elde edilmeyeceğini garantilememiş oluyor. Hazır bir script kullanıyor aynı içerikte bir çok site mevcut. Gerek site üzerinden gerekse alan adı bilgilerinden iletişim bilgileri paylaşılmamış.

Zevklidost.com Yorum & Tavsiye ve Şikayetleri

Zevklidost.com sitesine üyeyseniz lütfen görüşlerinizi varsa şikayetlerinizi buradan paylaşın. Zevklidost.com sitesine üye olmak isteyen insanlara deneyimlerinizi paylaşarak yardımcı olun. Site yetkilisinden talep gelmesi üzerine yorumu yapan kişinin siteye üye olduğunu belgelemesi istenebilir.

 

 

Gizem Başaran {Gizem Başaran}

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Dış Ticaret (Açıköğretim) Son sınıf öğrencisiyim. Sinema ve belgeseller favorilerim arasındadır. Ayrıca iyi bir Squash oyuncusuyum.
isimtescil domain taşıma
İsimtescil Domain Transferi Resimli ve Videolu Anlatım
magnumbet
Magnumbet Güvenilir Mi? Magnumbet Yorumları ve Şikayetleri
isimtescil firma içi domain transferi
İsimtescil Firma İçi Domain Transferi Nasıl Yapılır? Resimli + Video
Facebook Ve Twitter Arasındaki 10 Fark
Facebook Ve Twitter Arasındaki 10 Fark?

“Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!” üzerine 5 yorum

 1. izzethangg77 diyor ki:

  bizim halı saha maçları daha zevkli aq

 2. 002Seher diyor ki:

  Tüm kadın üyeler fake, uzak durun para tuzağı

 3. Hamzanegger diyor ki:

  Bütün abaza profillerinin gerçek olduğu buna karşın tüm bayan profillerinin fake olduğu yegane üçkağıtçı sitesidir.

 4. Mustafa diyor ki:

  Mrh ben kocaeli den mustafa bir süredir yanlızim 41 yasinda kumral bakımlı biriyim güvenilir dul bir bayan arkadaş arıyorum kendine bakan ve benimle yanlız liginin paylaşan biriyle düzenli olarak görüşmek istiyorum aramanizi dilerim yaş önemli değil

 5. Sesli diyor ki:

  Merhaba ben Ve bazen de; seninle konuşmak iyi geldi, diyebileceğin birisi olmalı.
  Bir insana tamamen güvendiğinizde iki sonuçtan birini elde edeceğiniz kesindir. Ya yaşam boyu dost, ya hayat boyu bir ders…
  Ekmeğim aşım helal olsun yiyene, içene. Ama hakkım helal değil; dost gibi görünüp kuyumu eşene…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir