Zayıflatan Ayakkabılar Gerçekten Zayıflatıyor Mu?

Zayıflatan Ayakkabı

Zayıflama ayakkabıları gerçekten zayıflatıyor mu? Bunu incelemek istedik, ancak en doğru tespiti hiç şüphesiz ki zayıflama ayakkabılarını kullanmış tüketicilerin yapacağını unutmamak gerek. Sayfa altından kullanıcı yorumlarına erişebilirsiniz.

zayıflatan ayakkabı

Zayıflama ayakkabılarının ortak özelliği taban yapısının normal ayakkabılara göre daha oval olması. Taban bölgesinin orta kısmı çıkıntılı oval şeklinde, buda yürürken ileri doğru ivme kazanılmasını sağlıyor. Aslında ayakkabıların tek numarası bu diyebiliriz ayrı bir mucizesi yok, ayakkabıyı giyen kişinin öne doğru eğimini sağlıyor. Ayakkabının rahatlığı ile ilgili hemen hemen tüm kullanıcılar hemfikir diyebiliriz ancak ayakkabının zayıflattığını söylemek biraz fazla iddialı bir söz olur. Ancak zayıflamaya yardımcı bir ayakkabı demek daha mantıklı olabilir.

 

Zayıflatan Ayakkabı Markaları

Zayıflama ayakkabıları arasında en bilindik ve en uzun süredir satışta olan ayakkabı markası Perfect Steps, aşağıdaki marka isimlerine tıklayarak ilgili markanın inceleme sayfasına geçiş yapabilirsiniz.

 • Perfect Steps
 • Goldslim
 • Sweat Steps
 • Aceka Zara
 • Swift 3860
 • Cheta Paris

 

Zayıflatan Ayakkabı Şikayetleri

Zayıflama ayakkabıları ile ilgili şikayetlerin ortak noktası, ayakkabıyı satın aldım ve zayıflamadım şeklinde. Açıkçası tek başına bir ayakkabı ile zayıflamak bize oldukça mantıksız geliyor. Adı üstünde zayıflatan ayakkabı öyleyse zayıflatması gerekir değil mi?

Zayıflatan Ayakkabı Kullanıcı Yorumları

Kullandığınız zayıflama ayakkabısı hakkında deneyimlerinizi yorumlarınızı varsa şikayetlerinizi lütfen sayfa altından bizimle ve zayıflama ayakkabısı satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Sizin yorumlarınız bizim için ve tüketiciler için çok değerli.

 

Check Also

Maça Çayı Kullanıcı Yorumları

Maça Çayı   Benzer Zayıflama Çayları; Max Slim Tea Nova Teatox Detoks Çayı  Mix Life …

5 Yorum

 1. Ayakabı rahat değil ya takpz gibi ama zayıflatır mı göreceğiz. Takip edip bilgilendirme yapacak. Ayağımdan çıkarmıyorum

 2. bende aldım bakalım ne olacak

 3. perfect steps sadece bunu duydum, bi tanıdığımın annesi giyiyordu ama ne kadar memnun bilmiyorum

 4. kullanmadan anlamayacağız yani işe yarayıp yaramadığını,

 5. zayıflatan ayakkabı değil arkadaşlar, sadece tabanı diğer ayakkabılara göre daha rahat sadece yürürken yorgunluğunuzu en aza indiriyor. En iyisi ise perfect steps

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir