Kullanıcı Yorumları

Yorum Yapmadan Önce

  • Ziyaretçilerimiz hiç bir sınırlama olmaksızın dilediği gibi yorum yapabilir, hakarete varmadan istediği ölçüde eleştiride bulunabilir.
  • Yorum yapmak için üye olmanıza gerek yok, dilediğiniz nick yada gerçek isminiz ile yorum yapabilirsiniz.
  • Ip adresleriniz kayıt altına alınmaktadır.
  • Sitemiz TC Kanunlarına tabidir. T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun’un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre Tüm bireyler yaptıkları yorum ve paylaşımlardan sorumludur.
  • Asılsız ve karalama amaçlı yapılan yorumların kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Bunun için işletmenize ait resmi web sitesi e posta adresi ile bize bahse konu alan link ve yorumu mail atmanız yeterli. Gerekli değerlendirme yapıldıktan sonra, yorumu yapandan gerekli belgeler istenecektir.
  • Şayet yorumu yapan kişi yada kuruluş yapmış olduğu yorum ile ilgili bahse konu olan firmadan ticari bir işlem yaptığını belgeler ise bahsi geçen yorum ASLA KALDIRILMAZ. Bir belge ibraz edemez ise en geç 1 hafta içerisinde yorum silinir. Yapılan yorum yerine ( Bu yorum “xxx” firmanın talebi doğrultusunda kaldırılmıştır. ) Metni ile değiştirilir.
  • Yaptığınız yorumun bahse konu olan kişi yada kuruluş tarafından kaldırılması talebi sitemize ulaştığında. Yorumun gerçekliğinin tespiti için, almış olduğunuz ürün yada hizmet ile ilgili fatura fotokopisi yorumunuzun gerçekliğini anlamak için sizden istenebilir.
  • Almış olduğunuz ürün yada hizmeti belgeledikten sonra, kaldırılması istenen yorum ancak mahkeme kararı ile kaldırılabilir. 

 

1. Kullanım Koşulları

Bu siteyi kullanarak (https://www.eyorumlar.com/ , kullanım koşulları sözleşmesinin; geçerli tüm yasa ve yönetmeliklerin bağlayıcılığını kabul etmiş olursunuz. İlgili yasalara ve kurallara uymakla sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz. Eğer bu koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişme ve kullanma hakkına sahip olamazsınız. Bu sitedeki tüm materyallerin kullanım hakları telif kanunları ve ticari marka kanunlarıyla korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı

Lisans, kişisel ve ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak E Yorumlar’in web sitesindeki materyallerin (bilgi veya yazılım) bir kopyasının indirilmesi için verilir. Bu bir hak devri değil lisans imtiyazıdır ve bu lisans altında; materyaller değiştirilemez veya kopyalanamaz, materyaller herhangi bir ticari amaç için kullanılamaz veya herhangi bir umumi görüntüleme için kullanılamaz (ticari veya ticari olmayan), E Yorumlar’in web sitesindeki herhangi bir yazılım kaynak koduna dönüştürülemez veya ters mühendislik uygulanamaz, materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer mülkiyet kayıtları kaldırılamaz veya materyaller farklı bir kişiye gönderilemez veya herhangi bir farklı sunucuya kopyalanamaz. Lisans, bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlali durumunda otomatik olarak sona erer veya E Yorumlar tarafından herhangi bir zamanda sonlandırılabilir. Bu materyallerin görüntüleme izninin sonlandırılmasının ardından veya bu lisansın sonlandırılmasının ardından elektronik veya basılı formattaki tüm materyalleri imha etmeniz gerekir.

3. Sorumluluk Reddi

E Yorumlar web sitesindeki materyaller “olduğu gibi” esasıyla sağlanır. E Yorumlar, bu belgeyle, açık, zımni ya da yasal ticari olarak satılabilme, belirli bir amaca uygunluk, mülkiyet ve ihlal etmeme garanti ve şartları da dahil olmak üzere yukarıdakilerle ilgili olarak tüm garanti ve şartları açık bir şekilde reddetmektedirler. Web sitesinde yayınlanan materyaller ve ilgili grafikler teknik hatalar veya dizgi hataları içerebilir. E Yorumlar, hiçbir durumda bu sitede ve bu site ile bağlantılı olan diğer sitelerde yer alan materyallerin kullanımının doğruluğu, güvenilirliği ile ilgili beyanda bulunmaz ve sorumluluk kabul etmez.

4. Sınırlamalar

Hiçbir durumda E Yorumlar veya tedarikçileri, sitedeki materyallerin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan herhangi bir zarardan (sınırlama olmaksızın dahil olmak üzere veri veya kar kaybı nedeniyle iş kesintisi ya da doğacak muhtemel hasarlar) sorumlu tutulamaz. E Yorumlar veya herhangi bir temsilcisi sözlü veya yazılı olarak ilgili uyarıyı yapmış olsalar dahi E Yorumlar meydana gelecek zarardan sorumlu tutulamaz. Bazı yargı birimleri zımni garantiler ya da dolaylı veya tesadüfi zararlar için sorumluluk sınırlamaları hakkında sınırlamalara izin vermediğinden, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Materyallerin Doğruluğu E Yorumlar, web sitesinde görünen materyaller, teknik, dizgisel veya fotoğrafik hatalar içerebilir. E Yorumlar, kendi web sitesindeki herhangi bir materyalin doğru, tam veya geçerli olduğunu garanti etmez. E Yorumlar, haber vermeden herhangi bir zamanda web sitesinde yer alan materyallerde değişiklik yapabilir. Ancak E Yorumlar, materyallerin güncellenmesiyle ilgili herhangi bir taahhütte bulunmaz.

6. Bağlantılar

E Yorumlar web sitesiyle bağlantılı sitelerin hepsini kontrol etmez ve bu şekilde bağlantılı herhangi bir sitedeki içerikten sorumlu değildir. Dahil olduğu herhangi bir bağlantının E Yorumlar sitesi tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bu şekilde bağlantılı bir web sitesinin kullanımı tamamen kullanıcının kendi riskindedir.

7. Değişiklikler

E Yorumlar işbu Kullanım Hakları Sözleşmesi’ni bilgilendirme yapmaksızın herhangi bir zamanda değiştirebilir. Bu siteyi kullanan ziyaretçiler; güncel olan sözleşmenin koşullarına tabii olduklarını kabul ederler.

8. Yetkili Mahkeme

E Yorumlar‘e ilişkin ortaya çıkabilecek yasal uyuşmazlıklarda kanun hükümleriyle çelişkiye mahal vermeden Ankara Mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit