Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

York Testi Yaptırmadan Yorum ve Görüşleri Okuyun. York Testi

Gamyx GMX6150 Intel Core i5 4430 16GB 2TB GTX1050 Freedos Masaüstü Bilgisayar

Arzum AR-391 Çay Makinesi

Kenwood HB891 Kmix Blender

Bilgehan Hotel

York Testi

Sağlık 23 Eylül, 22:14'de eklendi

York Testi Nedir?

Herkesin aslında yedikten sonra “bana ağır geldi” dediği bir yemek vardır. Fakat hiç bir zaman düşünmeyiz o yemeğin kimsede bir sorun yaratmazken kişide hazımsızlığa neden sebep olduğunu. Bu hazımsızlığın nedeni yenilen yemekte bulunan bir besinden kaynaklıdır. York test alınan kan örneği ile kişinin besinlere karşı verdiği tepkilere bakar. Bu gıdalar kişinin intoleransı olduğu gıdalardır.

 

York Testi Nasıl Yapılır?

Test, kişinin parmak ucundan alınan (diyabetli kişilerin şeker ölçümleri için aldıkları miktar kadar) küçük miktardaki kanla yapılır. York test sonucunda çıkan besinler çok sağlıklı bildiğimiz besinler olabilir. Fakat bu çok sağlıklı olarak bildiğimiz besinin kişinin vücudunda kotlaması bulunmuyor dur. Yani vücut bu besini sindiremiyor anlamına gelir. Bu besinler sindirim sistemi ile birlikte bağışıklık sistemini etkiler. Bu besinler bazı kişilerde bir kaç adet iken bazı kişilerde birçok besin olarak ortaya çıkabiliyor. York testi sonucunda kişinin alerjisi çıkan besinleri belirli bir süre yemesi sonucu kişide bazı hastalıklar ortaya çıkabilir. Mesela metabolizma hızını yavaşlatıp kilo alımına sebep olabiliyor. Sebepsiz yere şikayetleri olan kişilerin, bu testi uygulaması sonucunda çıkan besinleri tüketmemesiyle şikayetlerinden kurtulduğu görülmüştür.

Kişi york testini uygulamadan neye karşı hassasiyet gösterdiğini bilemiyor. Kilo alma, şişkinlik, ödem, gaz problemleri, migren, baş ağrısı, egzama gibi cilt hastalıkları hatta yorgunluk ve eklem ağrıları gibi rahatsızlıklar kişi için alerjik olan besinlerin tüketildiğinde ortaya çıkıyor.

Zayıflamak isteyen fakat ne yaparsa yapsın bir türlü sonuca ulaşamayan kişiler york test sayesinde hangi besinlere karşı hassas olduklarını fark ediyorlar. Kendilerine uygun olan bir beslenme programı çıkarılıyor. Bu test sonucunda alerji gösterdikleri besinleri hayatlarından uzaklaştırdıktan sonra hızla kilo vermeye başlıyorlar. Kişinin besinlere karşı farkındalığı arttıkça daha sağlıklı ve fazla kilolarından kurtulmuş bin hayata devam edebiliyor.

York Testi Kaç Para?

York testi şehre ve işletmeye göre değişmekle beraber york testi fiyatı 200 lira ile 1.000 lira arasında değişmekte, bazı fırsat sitelerinde york testi 100 lira gibi fiyatlarla listeleniyor, fırsat sitelerini arada göz gezdirmekte fayda var.

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

evropiyum23 24 Eylül 2016

Bu testi yaptırmayı düşünüyorum ama sanırım Kayseri’de york testi yapan bi sağlık kuruluşu yok, baya aradım ama bulamadım.

Sevim 24 Eylül 2016

York testi için verdikleri fiyat çok fazla ben hiç bi fırsat sitesinde göremedim, ama bundan sonra göz atarım.

Ataberk 25 Eylül 2016

Özel sağlık kuruluşlarında yapıyorlar fiyatlarda çok değişken ben 3 yıl önce york testini 600 liraya yaptırmıştım.

İlginizi Çekebilir
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Ocak, 18:04
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com