Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Yabancı Moda Siteleri

Privacy Aromel Edt 100 ml Erkek Parfümü

PTT Kargo Sarılar Şubesi

Pierre Cardin PC-202 Paris Mor Bebek Arabası

Korkmaz 439 Nerowave Mikrodalga Fırın

Yabancı Moda Siteleri

İnternet 9 Şubat, 15:47'de eklendi

Yabancı Moda Site İsimleri

Türkiye’deki moda siteleri bildiğiniz üzere yurt dışındaki moda sitelerine göre oldukça vasatlar. Bizdeki moda siteleri daha çok blog tarzında, henüz emekleme döneminde diyebiliriz Türk moda siteleri için. Biraz ingilizce biliyorsanız aşağıdaki moda sitelerine göz atmanızı öneririz.

 

https://www.net-a-porter.com/ Site sahipleri Londra’da olmasına karşın en çok ziyaretçisini Japon kullanıcılar oluşturuyor. Sitedeki içerikler her hafta güncelleniyor. Böylece en güncel moda trendlerini takip etmek için ideal bir moda sitesi diyebiliriz. Sitenin global alexa değeri ise 4.000 civarında. Buda oldukça fazla ziyaretçisi olduğu anlamına geliyor. Site ayrıca Japonya’nın en çok ziyaret edilen ilk 500 sitesi arasında yer alıyor.

 

Purse Blog Ayakkabı ve Çanta Ağırlıklı

 

http://www.purseblog.com/ sitede özellikle ayakkabı ve çantalar ön plana çıkmış durumda. Güncel ayakkabı ve çanta modasını bu site üzerinden takip edebilirsiniz. Site dili sadece İngilizce. Sitenin güncel alexa değeri ise 26.000 civarında. Sitede yer alan çanta ve ayakkabı resimlerine tıkladığınızda ürünü satan eticaret sitesine geçiş sağlıyorsunuz.

 

 

fashionista

 

http://fashionista.com/ Sitede daha çok moda haftaları ve defileler ile ilgili haberler ve ünlülerin neler giydikleri ile ilgili magazin haberleri mevcut. Ayrıca ünlü markaların son kreasyonlarının tanıtımlarını sitede sıkça görmeniz mümkün. Site dili ingilizce.

 

 

style.com

https://www.style.com/ Dünya’nın dört bir köşesinden defileler, ünlü tasarımcıların koleksiyonları ve moda dünyasından haberlerin yer aldığı sitede ayrıca ayakkabıdan giyime, takı ve aksesuara kadar geniş bir yelpazede ürün satın almak mümkün. Alışveriş için kullanılan kur ise euro ve sterlin.

 

 

Yukarıda belirtiğimiz “alexa” web sitelerinin ziyaretçi sayılarının istatistiğini tutan web sitesi.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

131Tarm 11 Şubat 2017

en iyisi aralarında style.com bence

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com