Yabancı Moda Siteleri
Kapat

Yabancı Moda Siteleri

Anasayfa İnternet Yabancı Moda Siteleri

Yabancı Moda Site İsimleri

Türkiye’deki moda siteleri bildiğiniz üzere yurt dışındaki moda sitelerine göre oldukça vasatlar. Bizdeki moda siteleri daha çok blog tarzında, henüz emekleme döneminde diyebiliriz Türk moda siteleri için. Biraz ingilizce biliyorsanız aşağıdaki moda sitelerine göz atmanızı öneririz.

 

https://www.net-a-porter.com/ Site sahipleri Londra’da olmasına karşın en çok ziyaretçisini Japon kullanıcılar oluşturuyor. Sitedeki içerikler her hafta güncelleniyor. Böylece en güncel moda trendlerini takip etmek için ideal bir moda sitesi diyebiliriz. Sitenin global alexa değeri ise 4.000 civarında. Buda oldukça fazla ziyaretçisi olduğu anlamına geliyor. Site ayrıca Japonya’nın en çok ziyaret edilen ilk 500 sitesi arasında yer alıyor.

 

Purse Blog Ayakkabı ve Çanta Ağırlıklı

 

http://www.purseblog.com/ sitede özellikle ayakkabı ve çantalar ön plana çıkmış durumda. Güncel ayakkabı ve çanta modasını bu site üzerinden takip edebilirsiniz. Site dili sadece İngilizce. Sitenin güncel alexa değeri ise 26.000 civarında. Sitede yer alan çanta ve ayakkabı resimlerine tıkladığınızda ürünü satan eticaret sitesine geçiş sağlıyorsunuz.

 

 

fashionista

 

İlginizi Çekebilir!  Zevklidost.com Sitesine Üye Olmadan Önce Yorumları Okuyun!

http://fashionista.com/ Sitede daha çok moda haftaları ve defileler ile ilgili haberler ve ünlülerin neler giydikleri ile ilgili magazin haberleri mevcut. Ayrıca ünlü markaların son kreasyonlarının tanıtımlarını sitede sıkça görmeniz mümkün. Site dili ingilizce.

 

 

style.com

https://www.style.com/ Dünya’nın dört bir köşesinden defileler, ünlü tasarımcıların koleksiyonları ve moda dünyasından haberlerin yer aldığı sitede ayrıca ayakkabıdan giyime, takı ve aksesuara kadar geniş bir yelpazede ürün satın almak mümkün. Alışveriş için kullanılan kur ise euro ve sterlin.

 

 

Yukarıda belirtiğimiz “alexa” web sitelerinin ziyaretçi sayılarının istatistiğini tutan web sitesi.

“Yabancı Moda Siteleri” üzerine 1 yorum

  1. 131Tarm says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri |
DMCA.com Protection Status