Kullanıcı Yorumları

Vitalizma Sprey Kullanıcı Yorumlarını Okuyun İşinizi Şansa Bırakmayın!

Vitalizma Sprey Kullanıcı Yorumlarını Okuyun İşinizi Şansa Bırakmayın!

Vitalizma Sprey

Vitalizma Sprey özellikle sosyal medya ve haber sitelerinde yoğun olarak reklam çalışması yapmakta. Reklam yüzleri arasında ise daha önce Lipo Magnet ürününden tanıdığımız Seda Akgül yer almış. Resmi satış sitesine girip ürünü incelediğimizde dikkatimizi ilk çeken detay “Çağın En Önemli Buluşu” sloganı oldu. Biraz tebessüm edip siteyi incelemeye devam ettiğimizde 15 günde para iadesi ibaresini gördük. “Vitalizma Sprey satın alıp geri iade eden kullanıcılar olursa lütfen konu altından belirtsinler.” Tam olarak ne işe yarıyor diye gezindik ve çıkardığımız sonuç; Vitalizma Sprey kullanınca daha sağlıklı saçlara kavuşuyor muşsunuz.

Vitalizma Sprey Ne İşe Yarar? (Satış Sitesinden Alıntı Yapılmıştır.)

  • Yanmış, yoğun kırıklı saçları onarır.
  • Saçların 2 kat hızlı uzamasını sağlar.
  • Saçları besler, canlandırır, parlatır.
  • Kolay taranmasını sağlar.
  • Saçı güçlendirir.
  • Ayrıca sitenin bazı bölümlerinde saç egzamasına iyi geldiği belirtilmiş.

 

Bir slogan daha dikkatimizi çekti. “Avrupa’nın önde gelen laboratuvarlarında yapılan testlerde 1800 yeni saç oluşumu gözlemlenmiştir.” Denmiş ama bu önde gelen laboratuvarların hiç birinin ismi ve test sonuçları açıklanmamış.

 

Vitalizma Sprey Kullanan Ünlüler ( Daha doğrusu reklamını yapan ünlüler)

Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak öneriyor denilmiş, ama aynı zamanda anladığımız kadarıyla bu hanımefendinin çıkardığı bir ürün. Yani ürünün sahibinin önermesi son derece doğaldır herhalde. Ayrıca diğer ünlülerin para almadan bu ürünü tanıttığını düşünmüyoruz.

Ellerine Vitalizma Sprey alıp tanıtımını yapan bazı ünlüler; Bircan İpek, Demet Akalın (Demet hanımın kullanmadığı ürün kalmadı MAŞALLAH) Emre Ubeyli, Ebru Şallı ( Ebru hanımda Demet hanımla yarışır bu konuda)

 

Vitalizma Sprey Nasıl Kullanılır?

Kullanımı ile ilgili bilgilendirici bir yazı henüz bulamadık, ancak bu kadar reklam yapan bir ürünün bu detayı atlayacağını düşünmüyoruz. Bu yüzden müsait bir zamanda içeriği güncellerken kullanım bilgilerine tekrar daha detaylı bakacağız.

 

Vitalizma Sprey Fiyatı

Vitalizma Sprey için belirlenen fiyatlarda çoklu alımlarda indirim uygulanmış, geçmiş tecrübelerimize dayanarak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, kesinlikle kullanmadan çoklu alım yapmanızı önermiyoruz. Ürün şuan sadece tekli satış sitelerinde ve bazı online kozmetik sitelerinde satılmakta. Vitalizma Sprey eczanelerde satılmıyor, en azından şimdilik öyle.

1 Adet Vitalizma Sprey Satış Fiyatı: 89 TL

2 Adet Vitalizma Sprey Satış Fiyatı: 169 TL

5 Adet Vitalizma Sprey Satış Fiyatı: 345 TL

 

Vitalizma Sprey Şikayet

Vitalizma Sprey ile ilgili yoğun bir reklam çalışması mevcut, haliyle satışlara yansıyacaktır bu durum. Ürün henüz yeni olduğu için Vitalizma Sprey kullanıcılarının şikayetlerinin gelmeye başlaması biraz zaman alabilir. ( Bunu ürünü karalamak için söylemiyoruz, genel olarak bütün ürünlerde bu şekildedir. En iyi ürünün dahi şikayeti bulunur. Sadece ilk kullanan siz olmaktansa kullanmış kişilerin yorumlarını/şikayetlerini/tavsiyelerini okumanızda fayda var.)

Vitalizma Sprey Kullanıcı Yorumları

Vitalizma Sprey kullandı iseniz lütfen ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle ve Vitalizma Sprey satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Sizin yorumunuz bizim için değerli, tüketiciler için ise yol gösterici olacaktır. Vitalizma Sprey kullanıcı yorum ve şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz.

 

Vitalizma Sprey ile ilgili edindiğimiz bilgileri satış sitelerinden edindik. Vitalizma Sprey satın alıp kullanmadık. Ne ürüne nede ürünü çıkaran hanımefendiye bir garezimiz yok. Ürünün iddia ettiği vaat ettiği etkiyi gerçekleştirip gerçekleştiremediğini gözlemleme/doğrulama şansımız olmadı. Bu yüzden satın almayı düşünenlere tavsiyemiz, almadan önce Vitalizma Sprey kullanıcılarının yorum ve şikayetlerini okumanız. 

Bilinen Diğer İsimleri

  • Vitalizma Rise
  • Pervin Bulgak Saç Spreyi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit