Kullanıcı Yorumları

Vichy Çatlak Kremi Almadan Önce Yorumları Okuyun

Vichy Çatlak Kremi Almadan Önce Yorumları Okuyun

Vichy çatlak kremi hakkında yapılan yorumlar ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz. Ayrıca diğer çatlak giderici kremlere göz atmak isterseniz şuradaki yazımızı okuyun

 

Vichy Çatlak Kremi

Vichy markası sektörde herkes tarafından bilinen ve rüştünü ispat etmiş markalardan bir tanesi. Ancak konu doğum sonrası / ani kilo alıp vermelerden kaynaklı cilt çatlakları olunca durum biraz değişiyor. Firmanın iddia ettiğine göre Vichy action integrale vergetures çatlak giderici  krem hem mevcut çatlak izlerinin yok olmasını hemde oluşacak çatlak izlerini önlemek amacı ile geliştirilmiş. Cildin sıkılaşmasını sağlayan krem silisyum, hydroxyprolin ve besleyici bitki yağları ile zenginleştirilmiş özel bir formüle sahip.

 

Vichy çatlak giderici kremi hamilelik döneminin 4. ayından itibaren kullanılması tavsiye edilmekte.

 

çatlak

Vichy Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

Günlük kullanım için uygun olarak üretilen “Vichy action integrale vergetures” çatlak bölgeye masaj yaparak uygulanır. Masaj yaparken kremin cildiniz tarafından emilmesi için yavaş ve ovar şeklinde krem yedirilerek yapılmalıdır.

 

 

Vichy Çatlak Kremi Fiyatı

Vichy action integrale vergetures 200 ml tüpte satılan çatlak kreminin ortalama fiyatları 70 lira ile 100 lira arasında değişmekte. Ürünü satın aldığınızda dikkat etmeniz gereken en önemli detay faturada belirtilen isim satın almış olduğunuz ürünle aynı isimde olması, yani fatura detayında “çatlak kremi” değil “Vichy action integrale vergetures 200 ml” yazmalıdır.

 

Vichy Çatlak Kremi Şikayet

Çatlak giderici kremler oldukça fazla şikayet alan ürünler arasında yer almakta. Vichy içinde durum aslında farklı sayılmaz. Bir çok bayan kremin işe yaramadığını belirtmiş ancak memnun olmayan da yok değil.

 

Vichy Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları

Vichy çatlak kremi kullananlar krem hakkındaki yorumlarını sayfa altından paylaştı. Sizde Vichy çatlak giderici krem kullandıysanız lütfen deneyimlerinizi bizimle paylaşın. Sizin deneyimleriniz bir çok tüketicinin doğru ürünü satın almasında büyük katkısı olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit