Varison Krem Almadan Önce Okuyun! Önemli

Varison Varis Kremi

Reklamlarda sıkça karşımıza çıkan Varison varis kremini inlemeye aldık. Tüm satış siteleri aynı olmasa da karşımıza çıkan bir sitede basit bir pazarlama tuzağı kullanılmıştı. Aşağıda görseli kullandık.

Varison Varis kremini kullanma olanağımız olmadı, krem hakkındaki edindiğimiz bilgileri internet ortamından edindik. Kremin fiyatını da düşünecek olursak, kremi kullanmadan önce tüketici yorumlarını okumanızı tavsiye ederiz. 

 

sözde varison kullananlar

Reklamlara tıklayarak ulaştığımız bir satış sitesinde gözümüze ilk çarpan detay ise ürün hakkında bizi temkinli olmamızı sağlayacak derecede tezatlık içeriyordu.  Resimde gördüğünüz gibi sözde kullanıcılar bir kaç dakika önce ürün ile ilgili yorum yapmışlar ancak, resimden başka bir şey değil! Ne yorumlar ne de kullanıcılar gerçek değil. Hatta sitedeki yorumlardan facebook profillerine geçiş de sağlanmıyor. Tüm yorumlar ve profiller birer resimden ibaret.

Almamanız gereken satış sitesi: http://zotflex.info/vs/vs/tr/Anna2/

 

Varison Krem İçindekiler

Varison krem içindekiler ile ilgili bir bilgi internet ortamında bulamadık. Gerekli bilgiyi edindikten sonra konuyu güncelleyeceğiz.

 

Varison Krem Fiyatı

Varison krem fiyatları ortalama 100 lira ile 125 lira arasında satılıyor. Ucuz denmeyecek br krem diyebiliriz.

 

Varison Krem Şikayetleri

Varison krem kullandıysanız ve ürün ile ilgili bir şikayetiniz varsa lütfen şikayetinizi bizimle ve tüketiciler ile paylaşın. İnsanların bilinçlenmesinde payınız olsun.

 

Varison Krem Kullanıcı Yorumları

Varison Krem hakkında yapılan kullanıcı yorumlarına sayfa altından ulaşabilirsiniz. Varison krem kullandınız mı? Öyleyse deneyimlerinizi bizimle ve bu kremi satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Unutmayın sizin yorumlarınız bizim için değerli, tüketiciler için ise yol gösterici olacaktır.

Rating: 1

Check Also

Renkli Wax Kullanıcı Yorumları

Renkli Wax Daha önce sitemizde Color Wax ismi ile benzer bir ürün incelemesi yapmıştık. Şimdi …

16 Yorum

 1. Arkadaşlar benim işim ayakta durmayı gerektiren yorucu bir iş tabiki ki bu tempoya bacaklarım sonunda isyan etti. İnternetten görüp aldığım umutla kullandığım krem tam bir fiyasko.. 😔 Daha sonra doktor arkadaşımın tavsiyesi üzerine kalp damar cerrahından özel bir hastaneden randevu aldım v enöz yetmezlik teşhisiyle tedaviye başladım iki ay 7/8 seansta zahmetli bir süreçte eski görünüme kavuştu bacaklarım ve tekrarlama olmadı çok mutluyum bana 2750 TL ye patladı. Krem işe yaramaz asla. lazer veya köpük tedavisi süper fazla yayılıp dağılmadan varisleri izi ihmal etmeyin ne kadar erken başlarsanız o kadar iyi ve kolay olur sağlıkla kalın asla internetten görüp almayın umut tacirlerinden.

  Rating: 1
 2. BEN İKİ GÜNDÜR KULLANIYORUM. KOKUSU AYNI BENGAY. VARİSLERİM BAYAGI VAR DİZ ALTINDAN AYAK BİLEKLERİME KADAR. ÇOK HOŞ BİR SERİNLETİCİ ETKİSİ VAR. SANKİ AYAGINA SOGUK HAVA ÜFLENİYORMUS GİBİ. O AN BİRAZ RAHATLIYOR İNSAN. AMA TÜP BİTTİKTEN SONRA ETKİSİNİ GÖRMÜŞ OLACAGIM. ŞU AN İÇİN BU KADAR. TAM FAYDASINI GÖRÜRSEM TEKRAR YAZARIM BURAYA…

 3. Varis Kremleri Gerçekten Faydalı Mı?
  Bugün, size varis tedavisinde kullanılan varis kremleri hakkında biraz bilgi vermek istiyorum. Bu konuda, hem kendi hastalarımdan ve hem de internet üzerinden çok fazla miktarda soru sorulmakta, tedavi yönteminin etkili olup olmadığı gibi sorular sorulmakta. Varis Kremleri Gerçekten Faydalı Mı?

  Varis Kremleri Gerçekten Faydalı Mı?

  Invisi-Vein, VariClear, Varicose Vein Lotion (Reviva Labs), LivRelief Varicose Vein Cream, Livariz, Dr Organic Royal Jelly Leg and Vein Cream, Horse Chestnut Varicose Vein Cream, Venorex Cream, Vein Vanish Varicose Vein Removal Cream, Varicose Ease, Vein Clear, Vein Stop, Varesil, pharMAX, Kalmil Plus
  Bu kelimeler, internet ortamında varis ve krem ile tedavisi konusunda araştırma yaptığımda karşıma çıkan örneklerin sadece birkaçı.

  varis kremleri gerçekten faydalı mı
  Varis Kremleri Gerçekten Faydalı Mı?
  Varis’i, aslında mekanik bir hastalık olarak düşünürüm ben. Bu düşünme açısı ile hastalarıma daha basit bir şekilde nedenlerini anlatabiliyorum. Olay, bir kapakçık problemi ve bu durumun başlangıç noktası da, istisnaları dışında genellikle, kasık civarında oluyor.

  Varis tedavileri de bu bölge üzerine yoğunlaşıyor. Kimi tedavi yöntemleri, kapakçıkların desteklenmesini sağlarken, diğerleri de kapakçıkların artık faydasız olduğunu benimseyerek, yetmezlikli damarın ortadan kaldırılmasını sağlıyor. Diğer yandan da varis çorapları ile, kapakçık fonksiyonlarının kısmen desteklenmesi sağlanıyor. Ancak, varis kremi yardımı ile bu tedavilerin yanına bile yaklaşmak mümkün değildir. Düşünsenize, bir krem, dışarıdan uygulama ile kapakçıkların düzelmesini ve hastalığa bağlı yakınmaların azalmasını sağlamaya yardımcı olacak. Nasıl olacak, veya oluyor bu diye merak edip duruyorum. Hemen her çıkan ürüne ait siteyi inceliyor, yazıyı okuyorum. Ama hiçbirisinde, tatminkar bir açıklama bulamıyorum.

  Olay sadece internette sınırlı değil. Sosyal Medya üzerinde de farklı hesaplardan varis tedavisinde kesin tedavi veya faydalı olduğunu iddia ettikleri bu ürünlerin kullanımını tavsiye ediyorlar. Ayrıca, kullanmış ve fayda görmüş kişilere ait yorumları, resimleri de paylaşıyorlar.

  Özetle; Varis Kremleri Gerçekten Faydalı Mı? sorusunun yanıtı olarak; varis tedavisinde kremlerin bir faydasının olacağını düşünmüyorum derim size.

  Bu konu ile ilgili diğer yazılarımı da okumanızı tavsiye ederim. Bu yazıya buradan ve buradan ulaşabilirsiniz.

  Eğer, sizin de varis, toplardamar hastalıkları ve damar sağlığınız ile ilgili sormak istedikleriniz varsa, bana buradan ulaşabilirsiniz. Ancak, sorunuzu sormadan önce, bu konu ile ilgili önemli açıklamamı lütfen okuyunuz.

  Sağlıkla kalın…

  Doç. Dr. Mehmet Ümit Ergenoğlu

  Yüzmek: Varis İçin İdeal Çözüm » « Raynaud Fenomeni (Sendromu) Nedir?
  Doç. Dr. Mehmet Ümit ERGENOĞLU

  Her Hakkı Saklıdır. Üst | AMP olmayan görünüm

 4. Arkadaşlar varis boşaltma işlemi var

  Enjektör ile direk damardan

 5. ARKADAŞLAR.. BU KREM BÜYÜK BİR YALAN. UCUZ BULUP ŞANSIMI DENEMEK İÇİN ALDIM. BİR KERE ÜZERİNDE VARİSLE İLGİLİ HİÇ BİR ŞEY YAZMIYOR. VARİS SÖZÜ SADECE KREMİN İSMİNDE GEÇİYOR. AYAK BAKIM KREMİ YAZIYOR. İNTERNET SİTELERİNE GİRDİM HAZİRAN AYINDA DEVLET TARAFINDAN KAPATILMIŞ.

 6. Bir arkadaşım kullandığını ve geçtiğini söyledi hatta çevresinde 3 kişinin daha kulandigini olumlu sonuç aldığını söyledi ve kendisinin yedek olarak aldığı bir kremi bana verdi ücretsiz adı bioten atkestanesi kremi 1 haftadır kullanıyorum ama kremle olmaz bu iş sadece ağrıyı alıyor 24 saat rahatliyorsunuz amacınız sadece ağrıyı dindirmekse at kestanesi kremi 20 tl alın onu kullanın ama geçmez sadece ağrı kesici

 7. Bende bir umutla aldım kullandım ama sonuç hüsran.

 8. Yeliz karataş

  İki haftadır kullanıyorum hicbir sey olmadı kandırıldım yani

 9. Ben aldım iki haftadır kullanıyorum hiç bir etkisi yok heryerde olumlu seyler yazıyor ama sanırım hepsi yalan

 10. Biri bana damardaki kapakçık bozukluğunun (venöz yetmezlik) deri üzerine uygulanan bir kremle nasıl düzeleceğini bilimselnolarak (ki bilimsel mantığa sığmıyor) söz ben de kullanacağım!

 11. Tamamen uydurma ve dolandırma. Varis bir damar olayıdır. Cilt sorunu değildir. Annem bir de para verip almış, basit bir krem sadece.

 12. Güvenemiyorum

  Bende almak istiyorum ama ne kadar güvenilir bilmiyorum hiç yorum yok ?

 13. Hic yorum yok mu? kullanan kimse yok mu?

 14. Hic yorum yok mu kullanan kimse yok mu?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir