Varis Kremi Kullanıcı Yorumları

Varis Kremi Kullanıcı Yorumları

Yazımızda varis kremleri hakkında merak ettiğiniz sorulara cevapları bulabilirsiniz.

Varis Kremi 

Varisler gerek kötü görüntüsü gerekse neden olduğu ağrılar yüzünden bir çok insanın dert yandığı bir rahatsızlıktır. Varislerin giderilmesinde kullanılan en yaygın yöntemlerin başında ise krem ile tedavi gelmekte. Ancak bir çok marka ve ürün pazarda yer alınca tüketicilerin doğru ürüne ulaşmaları biraz çetrefilli olabliyor.

Varis Kremleri 

Aşağıda bazı varis krem isimlerini listeledik, listede olmayan varis markalarını sizde konuya ekleyebilirsiniz.

Ezcane’dan Satın Alabileceğiniz Bazı Varis Kremleri

 • Salvosano varis kremi
 • Variton Dermo-Gel varis kremi
 • Livariz varis kremi
 • Dermanol Renew Leg-V varis kremi
 • Varikolin varis kremi
 • Cream Pasteur At Kestaneli varis kremi
 • Varikolin varis kremi

Varis Krem Fiyatları

Varis krem fiyatları arasında resmen uçurum var diyebiliriz. Her pahalı malın iyi mal olmadığı gibi her ucuz malında adi olmadığını hatırlatarak ortalama varis kremleri fiyat aralığını söyleyelim; 10 liraya dahi varis kremi bulabilirken 300 liraya bile varis kremi bulmak mümkün.

Varis Kremi Şikayetleri

Varis kremi kullanan tüketicilerin şikayetlerinin ortak noktası kremlerin işe yaramadığı yönünde diyebiliriz, ancak şunu belirtmekte fayda var. Varis kremi kullanarak varislerinden kurtulan bir çok tüketici mevcut. Ancak belli bir markanın en etkili olduğunu söylemek yada iddaa etmek için bütün ürünleri denemiş olmak gerek. Bu yüzden tüketici yorumları çok önemli, lütfen kullandığınız varis kremleri hakkında oluşan şikayetlerinizi sayfa altından belirtin.

Varis Kremi Kullananlar

Varis kremi kullananlar kullandığı krem hakkındaki görüşlerini sayfa altından paylaşmaktalar, sizde varis kremi kullandıysanız kullandığınız kremin markasını da belirterek görüş ve önerilerinizi sayfa altından paylaşmayı unutmayın. Sizin deneyimleriniz bir çok tüketicnin bilinçlenmesinde önemli rol oynayacakdır.

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Yorum Yaz (11 Yorum)

 1. Varis görüntüsü. Başlayınca sürekli soğuk buz torbasıyla her gün masaj yapmak başka çözümü yok

 2. Ben Farmasi DR Cevdet Tuna atkestanesi masaj jeli ni rahatlıkla öneririm hem ağrılarıma fayda etti hemde kılcal damarlarımı azalttı ,Türk firması araştırın ,üye olup devamlı indirimli alıyorum .
  Hatta katalokla satış yapıp parada kazanıyorum

 3. B defasında annemin varisli bacağı kanamıştı çok fena kan akıyordu aklıma geldi yazıyım dedim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın