Turk Net Taahhütsüz ADSL Kullanan Yorumları
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Turk Net Taahhütsüz ADSL Yorumları

Turk Net Taahhütsüz ADSL Yorumları

Özgür iletişim sloganı ile görsel ve yazılı medya reklamlarını gördüğümüz Turk Net Taahhütsüz ADSL kampanyasından yararlanan kullanıcıların görüş ve önerilerine sayfa altından ulaşabilirsiniz. Sizde Turk Net Taahhütsüz ADSL paketi kullanıcısı iseniz lütfen yorum ve şikayetlerinizi sayfa altından paylaşın. Almayı düşünen kullanıcılara tecrübelerinizle yardımcı olun.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

16 yorum

 1. 856480 müşteri numaralı TurkNet’in yeni abonesiyim. Bugün tam 1 ay oldu. İnternetimi halen daha veremediler. 1 hafta max 10 gün içinde geleceğini taahhüt eden firma 1 aydır sözünü yerine getiremiyor ve ne zaman getireceğini de bildirmiyor. Geçmediğim iletişim yolu kalmadı sürekli beni mağdur ederek yalan söylüyorlar. 5 gün üst üste yarın size teknik servis göndereceğiz gelip bakacak demelerine rağmen ne gelen var ne giden. Okuyan herkese duyuruyorum Bu benim 4 internet sağlayıcım. Daha önce sırayla TTNET, d-Smart ve Superonline kullandım. Facebook Sayfalarındaki yorumlara aldanıp bir de bunu deneyeyim dedim çok büyük hata etmişim. Oradaki iyi yorumları fake hesaplar açıpta ettiler herhalde. Ben çok büyük bir tuzağa saplandım. Üyelik iptal işlemlerimin 1 hafta içinde sonlanacağını bilsem anında iptal ederim. Almayı düşünenlere duyuruyorum kesinlikle uzak durun bu firmadan.

 2. Ben, taahhütlü olduğu dönemde iki sene taahhütlü sekilde kullandim. O iki sene icerisinde 10 yıl yaşlandım. Internet kopup durdu. Aradım, arıza kaydı oluşturdular. Bir kaç gün sonra arızanız giderilmiştir şeklinde geri dönüş yaptılar (arıza hiç bir zaman giderilmedi). Telefonda kavga edince binanızın iç hattında problem var dediler (iç hattımda problem yoktu.) En sonunda internette şikayet edilmedik sayfa kalmayınca ilgilendiler.(aradan 7 ay geçti) Evinize gelip arıza ile ilgilenecek servisleri yok, faturalari dahi postahaneden havale ile gönderiyorsunuz. Nihayetinde taahhütüm bittiği gün direkt olarak firmayı arayıp hattımı kapattırma talebinde bulunduğumda ise, bir saatlik paketimin süresinin uzatmam icin telefonda ikna konuşmasının ardından, önce e-mail göndermemi, daha sonra fax ile kapatma dilekçemi kendilerine ulaştırmamı istediler. Seve seve dedim ve tüm gerekli işlemleri ivedilikle yaptım. Ardından tam 4 kere kapatma başvurumu onaylamak adına telefonla aradılar.
  Dediğim gibi 10 yıl yaşlandim ama çok şükür kurtuldum. Sakın ha bulaşmayın derim. 150 gb akk diye atıp tutuyorlar, internet hızım 6 mbs yi geçmedikten sonra neye yarar 150 gb akk.

  • Turknet ttnetin size sinirlandirip 16mbitini 60liraya verdigi interneti eger hattiniz destekliyorsa turknet 100mbite kadarini ayni fiyata verir. Ayrica o camur attiginiz turknet ttnet altyapisini kullanir.ttnete onceden benim hattim maximum kac mbit verir bilgisini alsaydiniz turknette o hizi ttnet katlaya katlaya fatura ederken turknette 60 liraya taahhutsuz internetsiz elde ederdiniz..

 3. Fiyatlara aldanmayın , bir haftadır internetim yok hat yok adamları arıyorum ekip göndereceğiz diyorlar bir haftadır yok artık telefonuma da bakmıyorlar uzak durun

 4. Sadece bu değilki hepsi öyle, hepsi aklı sıra kelime oyunu yaparak müşteri çekmeye çalışıyorlar. Al birini vur ötekine misali

 5. 20 Gündür telefonumu bağladılar, Vdsl hala yok, kimse yardımcı olmuyor, sürekli sallıyorlar. Hayatımda böyle kazık yemedim. Asla ama Asla almayın, sinir hastası oldum.

 6. Diğerlerinden gerçekten hiç bir farkı yok, tek farkı var diğerleri taahhüt süresi dolmadan cayarsan senden extra para alıyor, TürkNet ise daha ilk girişte senden extra alıyor.

 7. Hiçte dedikleri gibi kulalnıcı lehine değil, diğerleride iyi değil ama en azından sözleşmeyi size yolladık kargo parası demiyolar. Yada modemden para almıyorlar.

 8. Telefonla arıyosun, sözleşmeyi yollarız kargo parası alırız diyolar. Modem veririz parasını kredi kartından çekeriz diyolar, ne anladım hacı ben bundan, modemle birlikte daha pahalıya geliyor

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?