Turknet taahhutsuz internet

Turk Net Taahhütsüz ADSL Yorumları

Gizem Başaran 17 Nis 2016 Reklamlar  2

Özgür iletişim sloganı ile görsel ve yazılı medya reklamlarını gördüğümüz Turk Net Taahhütsüz ADSL kampanyasından yararlanan kullanıcıların görüş ve önerilerine sayfa altından ulaşabilirsiniz. Sizde Turk Net Taahhütsüz ADSL paketi kullanıcısı iseniz lütfen yorum ve şikayetlerinizi sayfa altından paylaşın. Almayı düşünen kullanıcılara tecrübelerinizle yardımcı olun.

Gizem Başaran {Gizem Başaran}

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)/Açıköğretim Fakültesi/Dış Ticaret (Açıköğretim) Son sınıf öğrencisiyim. Sinema ve belgeseller favorilerim arasındadır. Ayrıca iyi bir Squash oyuncusuyum.
nur erkoc fiber shake
Fiber Shake Videoları
tipobet tv reklami
Tipobet NumberOne TV Reklamı

“Turk Net Taahhütsüz ADSL Yorumları” üzerine 7 yorum

 1. alaa_ahmad_turk diyor ki:

  Telefonla arıyosun, sözleşmeyi yollarız kargo parası alırız diyolar. Modem veririz parasını kredi kartından çekeriz diyolar, ne anladım hacı ben bundan, modemle birlikte daha pahalıya geliyor

 2. CenkBircanoglu diyor ki:

  Hiçte dedikleri gibi kulalnıcı lehine değil, diğerleride iyi değil ama en azından sözleşmeyi size yolladık kargo parası demiyolar. Yada modemden para almıyorlar.

 3. t24comtr diyor ki:

  Diğerlerinden gerçekten hiç bir farkı yok, tek farkı var diğerleri taahhüt süresi dolmadan cayarsan senden extra para alıyor, TürkNet ise daha ilk girişte senden extra alıyor.

 4. Hakan diyor ki:

  yorumları okuduktan sonra turknet almaktan vazgeçtim.

 5. Dinçer ÖZER diyor ki:

  20 Gündür telefonumu bağladılar, Vdsl hala yok, kimse yardımcı olmuyor, sürekli sallıyorlar. Hayatımda böyle kazık yemedim. Asla ama Asla almayın, sinir hastası oldum.

 6. Nasıl Yapılır diyor ki:

  Bence hiçbir cazibesi yok.Fiyatlar şişirme.

 7. Nermin Azad diyor ki:

  Sadece bu değilki hepsi öyle, hepsi aklı sıra kelime oyunu yaparak müşteri çekmeye çalışıyorlar. Al birini vur ötekine misali

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir