Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Taraneh Alidoosti Kimdir? Taraneh Alidoosti

Yurtiçi Kargo Yoncalık Şubesi

Ümit 2651 Pegretta Dağ Bisiklet

Aras Kargo Diyarbakır Kurumsal Şubesi

Livin LV-922 Blender

Taraneh Alidoosti Kimdir? Taraneh Alidoosti Hakkında

Kimdir 4 Haziran, 01:17'de eklendi

Taraneh Alidoosti

12 Ocak 1984 doğumlu olan İranlı oyuncu Kristal- Simorgh adlı ödülü kazanan ilk iranlı oyuncudur. Yapılan onca araştırma arasından on yılın en iyi oyuncusu seçilmiş olan Taraneh Alidoosti en iyi iranli oyuncu ödülün kazandı. Sadece bu ödülle kalmayı 2012 yılında en iyi kadın oyuncu ödülüne sahip oldu. Bir çok kurum ve kuruluş tarafından ise ödül ile taktirlerini kazanmaya devam etmektedir. İlk oyunculuk kariyerine 17 yaşında başlamış olup “ 15 yaşındayım “ filmi ile ekranların ilk yüzü haline geldi. Film de bir çok eleştirmen tarafından çok iyi bir şekilde rol oynadığını ve büyük bir tepki toplamıştı. İlk filmi ile bir çok ödüle sahip olmuş olup bundan sonra bir çok film ve diziler oynamıştır. 2011 yılından beri evli olmakta olup 1 tane çocuğa sahiptirler. İranda bir çok tepki ile karşılaşmış olup basında kendisinden fazlaca söz ettirmiştir. En son çıkan haberler kolundan bulunan dövmesi ile İran’ı karıştıran Taraneh Alidoosti yeni filmi için yapılmış olan rol icabı olarak tahmin edilmektedir. Ayrıca yaptığı açıklama ile kolundaki dövme kadınların gücünü sembolize eden bir dövme olduğunu kendisinin ise feminist olduğu açıklamıştır. Sosyal medya üzerinde bir çok tepkiye neden bu açıklama ile bütün kitle Taraneh Alidoosti üzerine toplanmış ve yeni çıkarcağı filmi ise En iyi Senaryo ödülüne layık görüldü.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Ercüment Balakoğlu Kimdir?

Ercüment Balakoğlu Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 16:56
Oğuzhan Özyakup Kimdir?

Oğuzhan Özyakup Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 03:19
Melike Öcalan Kimdir?

Melike Öcalan Kimdir?

0
0
28 Ağustos, 13:15
İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

0
0
2 Kasım, 12:55
Lokman Hekim Kimdir?

Lokman Hekim Kimdir?

0
0
1 Kasım, 11:28
Ozan Tufan Kimdir?

Ozan Tufan Kimdir?

0
0
30 Ekim, 12:42
Belçim Bilgin Kimdir?

Belçim Bilgin Kimdir?

0
0
29 Ekim, 11:38
Rıza Sarraf Kimdir?

Rıza Sarraf Kimdir?

0
0
28 Ekim, 00:07
Erhan Afyoncu Kimdir?

Erhan Afyoncu Kimdir?

0
0
26 Ekim, 12:20
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com