Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. Cumartesi günleri ise Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi 09:00 / 14:00 arasında açık. Doğu illerinde Sürat Kargo şubeleri yarım saat ile 1 saat arasında erken kapanıyor. Göndermek istediğiniz kargonuzu şubeyi arayarak adresinizden aldırma imkanınız var. Bulunduğunuz bölgenin trafik yoğunluğunu hesap ederek, mesai saati bitmeden 3-4 saat önce şubeyi arayarak adres bilgilerinizi vermeniz gerekli.

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi adresi, telefon numarası ve harita bilgileri biraz daha aşağıda bulunmaktadır.

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi Yorum ve Şikayetleri

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi hakkında yapılan yorum ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz. Bu şube ile ilgili görüşlerinizi bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşmayı lütfen unutmayın. Yaptığınız yorumların hem kargo firmasının yetkilileri tarafından okunacağını hem de tüketiciler tarafından okunarak bilgilenmelerini sağlayacağını unutmayın.

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi ile ilgili paylaştığımız bilgileri internet ortamından edindik. Bilgilerde bir yanlışlık veya eksiklik varsa lütfen bize email ile bildirin. Gerekli düzeltmeler gün içerisinde incelendikten sonra yapılacaktır.

 

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi İletişim Bilgileri

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi telefon numaraları, adresi ve haritası aşağıda eklidir. Ayrıca Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi yol tarifi için google maps eklenmiştir.

 

Şubenin Adı:
Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi
Şube Adresi:
Barbaros Mahallesi Orgeneral Eşref Bitlis Caddesi No: 149/A Körfez Kocaeli
Bağlı Olduğu İlçe:
Körfez
İl:
Kocaeli
Telefon Numarası:
0 262 527 7538Ara
Kocaeli, Körfez, Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi

Check Also

Sürat Kargo Taysad Şubesi

Sürat Kargo Taysad Şubesi Sürat Kargo Taysad Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir