Sürat Kargo Türksan Şubesi

Sürat Kargo Türksan Şubesi

Sürat Kargo Türksan Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. Cumartesi günleri ise Sürat Kargo Türksan Şubesi 09:00 / 14:00 arasında açık. Doğu illerinde Sürat Kargo şubeleri yarım saat ile 1 saat arasında erken kapanıyor. Göndermek istediğiniz kargonuzu şubeyi arayarak adresinizden aldırma imkanınız var. Bulunduğunuz bölgenin trafik yoğunluğunu hesap ederek, mesai saati bitmeden 3-4 saat önce şubeyi arayarak adres bilgilerinizi vermeniz gerekli.

Sürat Kargo Türksan Şubesi adresi, telefon numarası ve harita bilgileri biraz daha aşağıda bulunmaktadır.

Sürat Kargo Türksan Şubesi Yorum ve Şikayetleri

Sürat Kargo Türksan Şubesi hakkında yapılan yorum ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz. Bu şube ile ilgili görüşlerinizi bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşmayı lütfen unutmayın. Yaptığınız yorumların hem kargo firmasının yetkilileri tarafından okunacağını hem de tüketiciler tarafından okunarak bilgilenmelerini sağlayacağını unutmayın.

Sürat Kargo Türksan Şubesi ile ilgili paylaştığımız bilgileri internet ortamından edindik. Bilgilerde bir yanlışlık veya eksiklik varsa lütfen bize email ile bildirin. Gerekli düzeltmeler gün içerisinde incelendikten sonra yapılacaktır.

 

Sürat Kargo Türksan Şubesi İletişim Bilgileri

Sürat Kargo Türksan Şubesi telefon numaraları, adresi ve haritası aşağıda eklidir. Ayrıca Sürat Kargo Türksan Şubesi yol tarifi için google maps eklenmiştir.

 

Şubenin Adı:
Sürat Kargo Türksan Şubesi
Şube Adresi:
Cihangir Mahallesi Meşrutiyet Caddesi No: 27 Avcılar İstanbul
Bağlı Olduğu İlçe:
Avcılar
İl:
İstanbul
Telefon Numarası:
0 212 422 7431Ara
İstanbul, Avcılar, Sürat Kargo Türksan Şubesi

Check Also

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir