Sürat Kargo Taysad Şubesi

Sürat Kargo Taysad Şubesi

Sürat Kargo Taysad Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. Cumartesi günleri ise Sürat Kargo Taysad Şubesi 09:00 / 14:00 arasında açık. Doğu illerinde Sürat Kargo şubeleri yarım saat ile 1 saat arasında erken kapanıyor. Göndermek istediğiniz kargonuzu şubeyi arayarak adresinizden aldırma imkanınız var. Bulunduğunuz bölgenin trafik yoğunluğunu hesap ederek, mesai saati bitmeden 3-4 saat önce şubeyi arayarak adres bilgilerinizi vermeniz gerekli.

Sürat Kargo Taysad Şubesi adresi, telefon numarası ve harita bilgileri biraz daha aşağıda bulunmaktadır.

Sürat Kargo Taysad Şubesi Yorum ve Şikayetleri

Sürat Kargo Taysad Şubesi hakkında yapılan yorum ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz. Bu şube ile ilgili görüşlerinizi bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşmayı lütfen unutmayın. Yaptığınız yorumların hem kargo firmasının yetkilileri tarafından okunacağını hem de tüketiciler tarafından okunarak bilgilenmelerini sağlayacağını unutmayın.

Sürat Kargo Taysad Şubesi ile ilgili paylaştığımız bilgileri internet ortamından edindik. Bilgilerde bir yanlışlık veya eksiklik varsa lütfen bize email ile bildirin. Gerekli düzeltmeler gün içerisinde incelendikten sonra yapılacaktır.

 

Sürat Kargo Taysad Şubesi İletişim Bilgileri

Sürat Kargo Taysad Şubesi telefon numaraları, adresi ve haritası aşağıda eklidir. Ayrıca Sürat Kargo Taysad Şubesi yol tarifi için google maps eklenmiştir.

 

Şubenin Adı:
Sürat Kargo Taysad Şubesi
Şube Adresi:
Cumhuriyet Mah. Geçit Sok. No: 7/A Çayırova Kocaeli
Bağlı Olduğu İlçe:
Çayırova
İl:
Kocaeli
Telefon Numarası:
0 262 658 2089Ara
Kocaeli, Çayırova, Sürat Kargo Taysad Şubesi

Check Also

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir