Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi

Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi

Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. Cumartesi günleri ise Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi 09:00 / 14:00 arasında açık. Doğu illerinde Sürat Kargo şubeleri yarım saat ile 1 saat arasında erken kapanıyor. Göndermek istediğiniz kargonuzu şubeyi arayarak adresinizden aldırma imkanınız var. Bulunduğunuz bölgenin trafik yoğunluğunu hesap ederek, mesai saati bitmeden 3-4 saat önce şubeyi arayarak adres bilgilerinizi vermeniz gerekli.

Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi adresi, telefon numarası ve harita bilgileri biraz daha aşağıda bulunmaktadır.

Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi Yorum ve Şikayetleri

Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi hakkında yapılan yorum ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz. Bu şube ile ilgili görüşlerinizi bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşmayı lütfen unutmayın. Yaptığınız yorumların hem kargo firmasının yetkilileri tarafından okunacağını hem de tüketiciler tarafından okunarak bilgilenmelerini sağlayacağını unutmayın.

Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi ile ilgili paylaştığımız bilgileri internet ortamından edindik. Bilgilerde bir yanlışlık veya eksiklik varsa lütfen bize email ile bildirin. Gerekli düzeltmeler gün içerisinde incelendikten sonra yapılacaktır.

 

Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi İletişim Bilgileri

Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi telefon numaraları, adresi ve haritası aşağıda eklidir. Ayrıca Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi yol tarifi için google maps eklenmiştir.

 

Şubenin Adı:
Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi
Şube Adresi:
Şekerpınar Mahallesi Turgut Özal Caddesi No: 37 Çayırova Kocaeli
Bağlı Olduğu İlçe:
Çayırova
İl:
Kocaeli
Telefon Numarası:
0 262 658 1107Ara
Kocaeli, Çayırova, Sürat Kargo Şekerpınar Şubesi

Check Also

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir