Supradyn All Day Kullananlar Ne Söylüyor? Okumadan Karar Verme

Supradyn All Day

 Supradyn All Day içerisinde birçok vitamin barındıran multivitamin olup markanın iddiasına göre bağışıklık sisteminin güçlenmesini ayrıca ihtiyaç duyulan vitamin ve mineral ihtiyacın karşılanmasına yardımcı olan. Altını çizmekte fayda var bu iddia sadece yardımcı olmakla alakalı yani diğer incelediğimiz ürünler gibi kesin ve net bir ifade kullanılmamış, aslına bakarsanız incelediğimiz ürünlerde kesin ve net bir ifade sloganları kullanan ürünler kullanıcıların en çok şikayet ettiği ürünler oluyor. Bu açıdan Supradyn All Day daha mütevazi ve ayakları yere basan bir tanım kullanmış diyebiliriz.

 

Supradyn All Day isminin arkasında sektörün liderleri arasında bulunan BAYER bulunuyor.

 

Supradyn All Day Nedir?

Supradyn All Day zaman zaman tv reklamları ile karşımıza çıkan kulağa aşina markalardan diyebiliriz. Vitamin hapı olarak satışa sunulan Supradyn All Day vitamin ihtiyacının giderilmesinin haricinde, vücudun ihtiyaç duyduğu minerallerin %70’ini karşıladığını iddia etmekte.

 

 

Hangi Amaçla Kullanılır?

 

 • Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesinde
 • Vitamin takviyesi ihtiyacı duyulduğunda
 • Zayıf düşen vücut direncinin yükseltilmesinde
 • Stres ve strese dayalı sorunlarda vücudun direncinin yükseltilmesinde
 • Mineral eksikliği yaşandığı durumlarda ihtiyacın giderilmesinde veyahut mevcut tedaviye takviye amacı ile
 • İştah sorunu yaşanan durumlarda
 • Cilt kuruluğunun giderilmesinde
 • Mantar oluşumunun önlenmesinde
 • Saç sorunu yaşanan durumlarda tedaviye takviye olarak kullanılır
 • Romatizma rahatsızlıklarında tedaviye takviye amacı ile kullanılır
 • Diş gelişimi, kemik gelişimi sorunu yaşayan hastaların tedavilerine takviye amacı ile kullanılır

 

İçinde Neler Var?

Kalsiyum, Manganez, Çinko, Biotin, Selenyum, Magnezyum, Folik Asit, Koenzim, Demir, Potasyum, A B C D K vitaminleri ve Molibden mineraller içinde barındırmaktadır.

 

Çocuklar Supradyn All Day Kullanabilir Mi?

Supradyn All Day, için blirtilen yaş sınırlaması 8 yaş olarak belirtilmiş 8 yaşından küçük çocukların Supradyn All Day kullanması tavsiye edilmiyor. Kullanımı ise sadece doktor tarafından reçete ile mümkün oluyor.

 

Supradyn All Day Yan Etkileri 

Herhangi bir yan etkisinin olmadığı belirtilen Supradyn All Day içerisindeki bileşenlere karşı alerjinizin olması durumunda kontrollü kullanımı tembih edilmiş.

Hiperkalsemi hastaları, retinoid tedavisi gören hastalar için bu ürün uygun değildir. Levodopa rahatsızlığı yaşayan kişilerin ise doktorlarına danışarak kullanması gerekmekte.

 

Supradyn All Day Fiyatı

Supradyn All Day 30 lu tablet fiyatı 33 tl, bu fiyat hemen her yerde aynı diyebiliriz. En azından incelediğimiz sitelerdeki fiyatı aynıydı.

 

Supradyn All Day Şikayetleri

Supradyn All Day hakkında şikayet sitelerinde birçok olumsuz yorum görmek mümkün, en doğru tespiti yapmak için gerçekten Supradyn All Day kullanıp üründen memnun olmayan kişilerin şikayetlerini ve üründen memnun olan kullanıcıların yorumlarını karşılaştırarak karar vermenizde fayda var. Supradyn All Day hakkında şikayet yazmak için lütfen sayfa altına inin.

 

Supradyn All Day Kullanıcı Yorumları

Supradyn All Day kullanıcı yorumları ve şikayetleri sayfa altında yer almaktadır, ürün hakkındaki görüşlerinizi sayfa altından yazabilirsiniz.

 

Supradyn All Day benzeri bir ürün olan Pharmaton inceleme yazımıza göz atamanızı öneririz.

 1. Selin dedi ki:

  supradyn all day kullandığım zamanlar bende biraz baş ağrısı yapıyor normal mi acaba?

 2. hande dedi ki:

  Supradyn All Day Kilo Aldırır mı

 3. Sedef dedi ki:

  Supradyn All Day her yerde reklamları var, neredeyse bir çok sitede satışı yapılıyor, ama nedense doğru düzgün kullanıpta ben çok memnun kaldım diyeni göremedim?

 4. Oğuzhan dedi ki:

  ben yeni kullanmaya başladım, 2 gündür bi numarasını göremedim. Kullanmaya devam etcem bitene kadar sonuçları yazarım buradan.

 5. musa dedi ki:

  arkadaşlar geçen sene kullandım, gerçekten insana enerji veriyor ama insan doğasına biraz aykırı gibi geldi, sıradışı bir durum söz konusu bence, yani birşeyler iyileştrirken bir şeyleri kötüleştirebilir.

  1. Rana dedi ki:

   Sira disi derken neyi kastettiniz? Ozel degilse paylasirsaniz sevinirim. Bende pharmatonu biraktim suradyn deniyecegim. Tesekkurler

   1. Murat dedi ki:

    dostum vücudun normal işleyişi içerisinde dışardan aldığın bütün takviyeler belli bir zaman yarar sağlar ancak daha sonra sorun çıkarmaya başlar. Ben kullanmadım bu genel bilinen bir bilgidir. Dedikleri kadar olsa adamlar resmen devrim yapmış olurdu, her devlet okullarda çocuklara ücretsiz dağıtır, bütün devletler halkına ücretsiz dağıtırdı yada teşvik ederdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir