Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın!

Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı İncelemesi

Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı İncelemesi

Ürünler 2 Kasım, 03:25'de eklendi

dus-basligi

Relax Shower Duş Başlığı içerisinde bulunan Zeolid, Seramik ve İllit gibi mineral ve taşlar ile cildinize katkı sağlamanın yanı sıra %50’ye kadar su tasarrufu sağlamanızı sağlayan duş başlığı hakkında yapılan yorumlara ve şikayetlere sayfa altından ulaşabilirsiniz.

 

 

Relax Shower Duş Başlığı

Hem tv reklamlarında hemde sosyal medya üzerinde oldukça reklamı yapılan bir duş başlığı olan Relax Shower duş başlığını inceledik. Diğer duş başlıklarından en büyük farkının %50 oranında su tasarrufu sağladığını iddia etmesi. Bizimde ilk aklımıza gelen bu iddianın doğruluğu oldu. Bir çok tanıtım videosu ve reklamını bulmamıza karşın bilimsel bir test videosu yada bir belgesi bulamadık, her şey iddia dan ibaret gibi görünüyor. Bu başlık gerçekten su tasarrufu sağlıyor mu bunu anlamanın tek yolu ise test etmek.

 

Relax Shower Duş Başlığı Fiyatları

Ürünün muadilleri olduğunu daha doğrusu aynı benzerlikte farklı markalar ile de satıldığını belirtelim. Gittigidiyor ve n11 de gördüğümüz fiyatlar ise 20 tl ile 50 tl arasında. Bu kadar çok fiyat farkının olması ise ürünün kar marjının çok yüksek olduğuna yorumlayabiliriz.

 

Relax Shower Duş Başlığı Şikayetleri

Relax shower duş başlığı ile ilgili yapaılan şikayetler genellikle ürünün kalitesiliği ile ilgili yapılmış. Her ne kadar çin malı olmadığı iddia edilse de satış sitelerinde ne malı olduğunu bulamadık. Diğer şikayetleri ise sitemizden okuyabilirsiniz.

Relax Shower Duş Başlığı Kullanıcı Yorumları

Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı kullandıysanız ürün hakkındaki yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın, ürünü satın almayı düşünen kullanıcıların bilinçlenmesinde yardımcı olun. Duş başlığı ile ilgili yapılan yorumlara sayfa altından erişebilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 33 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Cüneyt ITIR 8 Aralık 2016

http://relaxshower.com.tr/ sitesinden 2 adet duş başlığını Cuma Teknoloji pazarlama ltd. aldım. Ancak duş başlıkları reklamlardki gibi tazyikli bir su çıkışı olmadığı gibi, başlık içindeki taşlr resimlerdekinin yarısı düzeyinde. Sanırım parasıyla buralarda oynuyorlar. Beklentilerimi kesinlikle karşılamadığı gibi tam bir Türk işi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bir tanesinine hediye verdiğim için ürünü iade de edemiyorum.

Halil İbrahim AKKUŞ 15 Aralık 2016

Cüneyt bey,
resimde veya videolarda hangi eksik veya yanıltıcı bilgi ile sizi kandırdığımızı iddia ediyorsunuz? Gerçekten bir tane örnek verin? Ürün beklentinize cevap vermiyormuş, sizin beklentiniz neydi? sizin yazdıklarınızın aksine suyun çok tazyikli olduğuna dair binlerce teşekkür telefonu alıyoruz. Eğer ürün arızalı ise derhal değiştirelim. adresinizi yazmanız yeterlidir. ama bize ulaşmadan, irtibat kurmadan suçlama yoluna gitmeniz, hele hele “Türk işi” diyerek kendi milletini aşağılayan bir kişi bizim ürünümüzü almasın zaten? Alman, İngiliz şu-bu malı olunca birebir emsal ürüne 5 kat daha fazla bedel ödemek çok hoşunuza gidiyor demek ki. İnanın bir tüketiciden ötesiniz. Ürün kutusunun üzerinde santralsiz, beklemesiz direkt yetkili ile görüşebildiğiniz bir telefon var (0212 445 58 48) bunu arayıp sorunu çözmek yerine doğrudan suçlama yolunu seçmişsiniz…
Ürünümüzün ilk 20.000 adet baskısında (Mayıs 2016) eksik bilgilendirme nedeniyle S.A.N adlı hammadde kullanıldı. Kırıldığını, dayanıksız olduğunu anladığımızda 17000 adet ürün satıştan çekilerek iptal edildi. Onun yerine %60 daha pahalı olan PC hammaddesi kullanıldı. Çekiçle kırma testinden %100 başarıyla geçmiştir. Ama ürünün tüketici veya toptan fiyatına 1 kuruş fark ücret yansıtılmadı. Bu bizim kendi vicdani ve insani sorumluluğumuzdur, tüketici veya başkası takdir etsin diye yapılmadı.
Sizden acilen 0212 445 58 48 nolu telefona adresinizi yazdırmanızı rica ediyorum. sizdekiler sizde kalsın. 2 adet yeni ürün gönderilecektir.

Süleyman 18 Ocak 2017

Yorumunuz tatmin edici ürününüzü kullanmadım hatta almadım bile alıp göreceğiz

Mahmut 27 Ocak 2017

Bu cevabınızı okudum, tereddütsüz sipariş vermek için sizi arıyorum

yılmaz 15 Nisan 2017

üründen bende aldım bu ürünü kullanmaya başladım fakat bazı yorumları okuyunca içime kurt düştü acaba kandırıldımmı diye ben şunu öğrenmek istiyorum ürün kutunuzun üzerinde santıralsız beklemesiz
.02124455848.nolu telefon olduğunu söylüyorsunuz benim almış olduğum paketin üzerinde böyle bir numara yok acaba ben kandırıldımmı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim ben televizyon reklamından aldım.05337782678.bilgilendirirseniz sevinirim

ilker 16 Nisan 2017

yazınız süper h.ibrahim bey etkileyici tel no ya baktım nette arattım bağcılar böcek ilaçlama çıkıyor buna ne diyeceksiniz

Ahmet 22 Temmuz 2017

Evet yorumunuz çok güzel olmuş h.ibrahim bey. Kesinlikle diğer yorumu yapan kişi hakkında suç duyurusunda bulunmak gerekir. Biz sonuna kadar Türk milletine ve Türk milletinin ürettiği ürünlere sahip çıkacağız. Elbette bazı Sahtekarlıklar malesef olabiliyor ama ne olursa olsun kötü bile olsa kötü bizim kötümüz. Burdan bütün yorum okuyanlara tavsiyem ülkemize ve ürettiklerine sahip çıkalım lütfen. Paralarimiz yabancılara gitmesin. Özellikle de İsrail yahudi ürünlerinden uzak duralım. Allah rızası için diyorum. Bakınız Mescidi Aksa da olanlara.. Hepinize hayırlı günler bol bereketli satışlar diliyorum.

ibrahim 6 Haziran 2017

Kötü iş sahbinindir türk e baglayamazsınız ayrıca siz kendinizi iyi insan olarak belirlediyseniz iyi insanlar kötü oldgundan emin oldugu birşeyi hiç kimseye hediye vermez hediye allahın rızasını kazanmak için yapılır bu hususu bilmeden verdiyseniz ögrenmeniz gerekirdi ama töbe edip bidaha yapmazsanız allah cellücelalühu de sizi af eder diye biliyorum ümit ediyorum

can 9 Ocak 2017

Fizik kurallarına göre,belediyeden gelen suyun basıncını arttıramadığımıza göre suyu daha öteye atabilmek için su çıkış deliklerinin minimum düzeyde ince olması ve suyun (licuziyeti) akıcılığının en az benzin kadar olması gerekir.Hiç bir belediye arıtılmış saf su göndermiyor.Video daki su basıncının belediyenin gönderdiği suyun basıncından fazla olduğunu bu işlerle uğraşan biri olarak söyleyebilirim.

Pelin 14 Şubat 2017

eski duş başlığım daha iyiydi insanları kandırmayın, su çıkışında hiç bir fark olmadı

Veysel 20 Şubat 2017

beklentimi karşılamadı kesinlikle tavsiye etmiyorum

Korhan ACAR 21 Nisan 2017

Relax duş başlığını tazyikli su hobim dolayısıyla aldım. Hatta bu anlamda memnun kaldığım için 2 adet daha sipariş verdim. Bununla birlikte; reklamlarında gösterilen 2 farklı su akış moduna geçebilmek için ilgili aparatın olmadığını fark ettim. Tek modda çalışıyor. Konuyla ilgili hemen tedarikçiyi arayıp bilgi almak istedim ama ne çare. Ne faturada, ne kutuda ulaşım bilgisi bulunmuyor.
Yanı sıra bir süre sonra her tarafından da su sızdırıyor. Dolayısıyla kandırıldık demekten başka çare kalmıyor. İşte böyle olunca de insanlar internet üzerinden alışveriş yapmak istemiyor. Tek sefer kandırırsınız. Bir daha bu prensibi bozmayacağım

Halil İbrahim AKKUŞ 28 Mayıs 2017

Merhaba Korhan bey,
Bilgi için teşekkürler. Fonksiyon düğmesi var iddiasıyla sosyal medyada gösterilen ürün kesinlikle bize ait değildir. Bizim ürünümüz Relax Shower. Fonksiyon düğmesi bulunmamaktadır. İlgili satıcının tüketiciyi aldatan reklam yapması hususunda ilgili makamlara bizde şikayette bulunduk.
Bilgilerinize..
RELAX SHOWER

Suat önen 29 Nisan 2017

Üründen 2tane satın aldım,ilkini takıp kullanmaya başladım,suyu açtıktan birkaç sn aonra başlığın su çıkan kapağı yerinden fırladı, tekrar tekrar denedim malesef suyun tazyiği ile birlikte kapak tutmuyor fırlıyor.Siparişte beni arayan telefonu aradım,şikayetimi söyledim,bana kayıtlarımızda isminize rastlanmadı dediler,aras kargoyla geldi. Kayıtlar bende ama ve malesef ürünü satın alıp paranızı ödedikten sonra yalnızsıınız.Erekli dönüş sağlanmazsa tamamen kandırıldığımı düşünecem.Sahtekarlara karşı ne yapılması gerekirse onu yapacam.saygılar

Halil İbrahim AKKUŞ 28 Mayıs 2017

Merhaba Suat bey,
Ürünü üreten firmayız. Bizim perakende satışımız bulunmamaktadır. Dolayısıyla tüketici şikayetlerinden yeteri oranda haberdar olamıyoruz. Kapağın yerinden fırladığı şikayetinizi acilen çözmek isteriz.
Adres ve iletişim bilgilerinizi 0212 445 58 48 nolu hattımızdan Canip beye yazdırmanızı rica ediyoruz. Yenisiyle değiştirilecektir.
Saygılarımızla,
RELAX SHOWER

Adem 3 Mayıs 2017

suyu tazzikli püskürtmüyor!

Serkan 11 Mayıs 2017

Gerek yok , hırdavatcılardan gidip bilindik marka almak en mantıklısı

Mustafa 25 Mayıs 2017

Resmen üçkeğida geldik.Bende aldım bir tane bende 69 TL ye ve sadece başlık olarak.Takar takmaz suyu açtım.başlık patladı şok oldum.firmayi arıyorum cevap yok.Haram olsun .

Ali ihsan AKÇA 7 Haziran 2017

http://relaxshower.com.tr/ sitesinden 2 adet duş başlığını aldım ve kullanmaya başladım .fakat bir süre bunlarda su gelmemeye başladı.Aldığıma bin pişman olup kandırıldıgımın farkına vardım. Arkadaş lar sakın sizde benim gibi kandırılmayın derim.Saygılarımla..

Ekrem TURAN 16 Temmuz 2017

Merhabalar. Yaklaşık 2 aydır relax duş başlığını kullanıyorum. Memnunum da. Tek eksiklik bence kademeli olmaması.
Diğer yorumları da okudum. İnternetten çok fazla aynı ürün altında satış var. Açıkcası eb uygun olanı aldım.
Ürünün bence en önemli özelliği çok düşük su basıncında dahi tazikli bir çıkış yakalaması. Eğer bir su tasarrufu varsa bu özelliğinden dolayıdır.
Köy ve yaylama da bunlardan alıcağım. Zira orda suların basıncı zaman zaman düşmekte. Tşkler…

Murat Gür 18 Temmuz 2017

Bu üründen ben de satın aldım.1 ay kullandıktan sonra gelen tazyikli su bırakın masaj etkisi yapmayı, resmen vücuda zarar verecek şekilde acıtıyor.bunun nedeni nedir acaba?

RelaxShower 21 Temmuz 2017

Metal plakayı musluktan akan sert-tazyikli suya tutun veya yarım saat kireç çözücüde kalsın. Sonra durulamak için 30 Sn boşa akıtın. Düzelmezse değiştiririz.

Ekrem 19 Temmuz 2017

Aldığım su başlığı duşta düşerek bağlantı vidalara yerinden kırıldı kırılmaz olduğu yazıyordu degistiriyormusunuz başka bir şikayetim yok normalde taktikten memnunum

Relax Shower 21 Temmuz 2017

Elbette değiştiriyoruz. Ad-Soyad ve adresinizi 0532 234 06 48 watSapp tan göndermeni yeterlidir.

Engin 7 Ağustos 2017

Bu cihazdan bende almayı düşünüyorum ancak yorumları okuyunca bu ürünü satan birkaç firma olduğunu, bazılarından memnun kalınmadığını anlıyorum. Ürünü hangi adresten almalıyız, İbrahim beyin verdiği 0212 445 58 48 nolu telefondan satış yapılmıyormuş.

MERVE BACAK 30 Ağustos 2017

Reaksiyon duş başlığı aldım fakat takımıyla 3ay oldu düş başlığı yerinden fırladı yere düştü kırıldı internette10 sene deniyor demeldayanıklı degil şok oldum.yenisini verileri bilmiyorum.

ender 4 Eylül 2017

kesinlikle alacaktım ama sahtekarlıklar yüzünden vazgeçtim. itimat edilecek bir müessese ve ürün yokmuş meğer

menduh koca 5 Eylül 2017

slm ben menduh koca ürünüüz aldım 4 ve ya 5 ay olmadan içindeki kırmız filitre kırldı ben firmayı aradıgmda bana kullanıcaı hatası diye bir cevap verdi bende içindeki malzemeyi nasıl kırma şansım var diye bir şey söyledim degişim olmadıgını bildirdi ben degişim için aramadım zaten sadece nasıl birşey yapraız diye satarken çok güzel satılıyor tekrar biz onalra döndügümüzde net ve kısa cevap alıyoruz hiç memmun degilim sizin müşteri temsilcilerinizden ve malzemenizden teşekkür ederim.

menduh koca 5 Eylül 2017

bence kimse bu ütründen almasın arakdaş satrken güzelce satıyorlar ve ürünün araksında durmuyorlar ben aldıgım ürünün içindeki filitre kırıldı diyorum müşteri hatası oldugunu söylüyor ve herhangi birşey yapamayız diyorlar ben çıkarıpta çekiçle kırmadım ilk geldigi gibi çalışmadıgı için baktım içindeki kırılmış ve su vucudumu yakıyor bende nasıl yapabiliriz diye müşteri hizmetlerini aradım kullanım hatası dedi birşey yapamayız dedi ve kapattı bu kadar basit miş sattıgınız ürürünün peşinde durun arkadaş yaaaa kimsede alamsın ve kanmasın sadece satana kadar bunların duş başlıgı teşekkkürler

Kenan 28 Ekim 2017

Yorumları okuduktan sonra almaktan vazgeçtim. Arkasında durulmayan ürüne verilecek param yok. Parayı zorla kazanıp zar zor geçiniyoruz, tasarruf etmek için gereken neyse uğraşıyoruz. Sokağa atacak paramız yok.
Yorumları ile bizleri uyaran kullanıcılara çok teşekkürler.

Ali can 22 Kasım 2017

Sipariş verdim almadım beni tegtit ettiler ne yapmaliyim

saim özdemir 19 Şubat 2018

iki tane adım yere düşer kırılır dıye yükseğe astım fakat duvara hafif çarpmayla bile çatladı

Şebnem Çakır 26 Şubat 2018

Relax duş başlığı satışının çeşitli reklamlarından iki ayrı yerden ikişer sipariş vermiş hediye de etmiştim. Kendi kullandığım bozuldu.Bizden almadınız dediler.Diğerinden aldıklarım da bozuldu.İşin kötüsü boncuklar küveti tıkadı. En sonunda elektrik süpürgesi ile çekmek zorunda kaldım. Hiç de yenisi ile değiştirilmiyor.Ancak bozulmadan önce tazyik iyi idi.3 ay sürmedi bozulmaları

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com