Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı İncelemesi

Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı İncelemesi

Relax Shower Duş Başlığı içerisinde bulunan Zeolid, Seramik ve İllit gibi mineral ve taşlar ile cildinize katkı sağlamanın yanı sıra %50’ye kadar su tasarrufu sağlamanızı sağlayan duş başlığı hakkında yapılan yorumlara ve şikayetlere sayfa altından ulaşabilirsiniz.     Relax Shower Duş Başlığı Hem tv reklamlarında hemde sosyal medya üzerinde oldukça reklamı yapılan bir duş başlığı olan Relax Shower duş başlığını […]

dus-basligi

Relax Shower Duş Başlığı içerisinde bulunan Zeolid, Seramik ve İllit gibi mineral ve taşlar ile cildinize katkı sağlamanın yanı sıra %50’ye kadar su tasarrufu sağlamanızı sağlayan duş başlığı hakkında yapılan yorumlara ve şikayetlere sayfa altından ulaşabilirsiniz.

 

 

Relax Shower Duş Başlığı

Hem tv reklamlarında hemde sosyal medya üzerinde oldukça reklamı yapılan bir duş başlığı olan Relax Shower duş başlığını inceledik. Diğer duş başlıklarından en büyük farkının %50 oranında su tasarrufu sağladığını iddia etmesi. Bizimde ilk aklımıza gelen bu iddianın doğruluğu oldu. Bir çok tanıtım videosu ve reklamını bulmamıza karşın bilimsel bir test videosu yada bir belgesi bulamadık, her şey iddia dan ibaret gibi görünüyor. Bu başlık gerçekten su tasarrufu sağlıyor mu bunu anlamanın tek yolu ise test etmek.

 

Relax Shower Duş Başlığı Fiyatları

Ürünün muadilleri olduğunu daha doğrusu aynı benzerlikte farklı markalar ile de satıldığını belirtelim. Gittigidiyor ve n11 de gördüğümüz fiyatlar ise 20 tl ile 50 tl arasında. Bu kadar çok fiyat farkının olması ise ürünün kar marjının çok yüksek olduğuna yorumlayabiliriz.

 

Relax Shower Duş Başlığı Şikayetleri

Relax shower duş başlığı ile ilgili yapaılan şikayetler genellikle ürünün kalitesiliği ile ilgili yapılmış. Her ne kadar çin malı olmadığı iddia edilse de satış sitelerinde ne malı olduğunu bulamadık. Diğer şikayetleri ise sitemizden okuyabilirsiniz.

Relax Shower Duş Başlığı Kullanıcı Yorumları

Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı kullandıysanız ürün hakkındaki yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın, ürünü satın almayı düşünen kullanıcıların bilinçlenmesinde yardımcı olun. Duş başlığı ile ilgili yapılan yorumlara sayfa altından erişebilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

 1. Fizik kurallarına göre,belediyeden gelen suyun basıncını arttıramadığımıza göre suyu daha öteye atabilmek için su çıkış deliklerinin minimum düzeyde ince olması ve suyun (licuziyeti) akıcılığının en az benzin kadar olması gerekir.Hiç bir belediye arıtılmış saf su göndermiyor.Video daki su basıncının belediyenin gönderdiği suyun basıncından fazla olduğunu bu işlerle uğraşan biri olarak söyleyebilirim.

 2. http://relaxshower.com.tr/ sitesinden 2 adet duş başlığını Cuma Teknoloji pazarlama ltd. aldım. Ancak duş başlıkları reklamlardki gibi tazyikli bir su çıkışı olmadığı gibi, başlık içindeki taşlr resimlerdekinin yarısı düzeyinde. Sanırım parasıyla buralarda oynuyorlar. Beklentilerimi kesinlikle karşılamadığı gibi tam bir Türk işi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bir tanesinine hediye verdiğim için ürünü iade de edemiyorum.

  • Cüneyt bey,
   resimde veya videolarda hangi eksik veya yanıltıcı bilgi ile sizi kandırdığımızı iddia ediyorsunuz? Gerçekten bir tane örnek verin? Ürün beklentinize cevap vermiyormuş, sizin beklentiniz neydi? sizin yazdıklarınızın aksine suyun çok tazyikli olduğuna dair binlerce teşekkür telefonu alıyoruz. Eğer ürün arızalı ise derhal değiştirelim. adresinizi yazmanız yeterlidir. ama bize ulaşmadan, irtibat kurmadan suçlama yoluna gitmeniz, hele hele “Türk işi” diyerek kendi milletini aşağılayan bir kişi bizim ürünümüzü almasın zaten? Alman, İngiliz şu-bu malı olunca birebir emsal ürüne 5 kat daha fazla bedel ödemek çok hoşunuza gidiyor demek ki. İnanın bir tüketiciden ötesiniz. Ürün kutusunun üzerinde santralsiz, beklemesiz direkt yetkili ile görüşebildiğiniz bir telefon var (0212 445 58 48) bunu arayıp sorunu çözmek yerine doğrudan suçlama yolunu seçmişsiniz…
   Ürünümüzün ilk 20.000 adet baskısında (Mayıs 2016) eksik bilgilendirme nedeniyle S.A.N adlı hammadde kullanıldı. Kırıldığını, dayanıksız olduğunu anladığımızda 17000 adet ürün satıştan çekilerek iptal edildi. Onun yerine %60 daha pahalı olan PC hammaddesi kullanıldı. Çekiçle kırma testinden %100 başarıyla geçmiştir. Ama ürünün tüketici veya toptan fiyatına 1 kuruş fark ücret yansıtılmadı. Bu bizim kendi vicdani ve insani sorumluluğumuzdur, tüketici veya başkası takdir etsin diye yapılmadı.
   Sizden acilen 0212 445 58 48 nolu telefona adresinizi yazdırmanızı rica ediyorum. sizdekiler sizde kalsın. 2 adet yeni ürün gönderilecektir.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?