Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı İncelemesi

Gamze 02 Kas 2016 Ürünler  1
Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı İncelemesi
3.67 (73.33%) 6 değerlendirme

dus-basligi

Relax Shower Duş Başlığı içerisinde bulunan Zeolid, Seramik ve İllit gibi mineral ve taşlar ile cildinize katkı sağlamanın yanı sıra %50’ye kadar su tasarrufu sağlamanızı sağlayan duş başlığı hakkında yapılan yorumlara ve şikayetlere sayfa altından ulaşabilirsiniz.

 

 

Relax Shower Duş Başlığı

Hem tv reklamlarında hemde sosyal medya üzerinde oldukça reklamı yapılan bir duş başlığı olan Relax Shower duş başlığını inceledik. Diğer duş başlıklarından en büyük farkının %50 oranında su tasarrufu sağladığını iddia etmesi. Bizimde ilk aklımıza gelen bu iddianın doğruluğu oldu. Bir çok tanıtım videosu ve reklamını bulmamıza karşın bilimsel bir test videosu yada bir belgesi bulamadık, her şey iddia dan ibaret gibi görünüyor. Bu başlık gerçekten su tasarrufu sağlıyor mu bunu anlamanın tek yolu ise test etmek.

 

Relax Shower Duş Başlığı Fiyatları

Ürünün muadilleri olduğunu daha doğrusu aynı benzerlikte farklı markalar ile de satıldığını belirtelim. Gittigidiyor ve n11 de gördüğümüz fiyatlar ise 20 tl ile 50 tl arasında. Bu kadar çok fiyat farkının olması ise ürünün kar marjının çok yüksek olduğuna yorumlayabiliriz.

 

Relax Shower Duş Başlığı Şikayetleri

Relax shower duş başlığı ile ilgili yapaılan şikayetler genellikle ürünün kalitesiliği ile ilgili yapılmış. Her ne kadar çin malı olmadığı iddia edilse de satış sitelerinde ne malı olduğunu bulamadık. Diğer şikayetleri ise sitemizden okuyabilirsiniz.

Relax Shower Duş Başlığı Kullanıcı Yorumları

Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı kullandıysanız ürün hakkındaki yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın, ürünü satın almayı düşünen kullanıcıların bilinçlenmesinde yardımcı olun. Duş başlığı ile ilgili yapılan yorumlara sayfa altından erişebilirsiniz.

Hair Care Serum Kullanıcı Yorumları
Cold Face By Aysestetik Kullanıcı Yorumları
Luis Bien Hindistan Cevizi Yağı
Dr. Fix Planta Varis Kremi Kullanıcı Yorumları

“Su Tasarruflu Relax Shower Duş Başlığı İncelemesi” üzerine 13 yorum

 1. Serkan dedi ki:

  Gerek yok , hırdavatcılardan gidip bilindik marka almak en mantıklısı

 2. Adem dedi ki:

  suyu tazzikli püskürtmüyor!

 3. Suat önen dedi ki:

  Üründen 2tane satın aldım,ilkini takıp kullanmaya başladım,suyu açtıktan birkaç sn aonra başlığın su çıkan kapağı yerinden fırladı, tekrar tekrar denedim malesef suyun tazyiği ile birlikte kapak tutmuyor fırlıyor.Siparişte beni arayan telefonu aradım,şikayetimi söyledim,bana kayıtlarımızda isminize rastlanmadı dediler,aras kargoyla geldi. Kayıtlar bende ama ve malesef ürünü satın alıp paranızı ödedikten sonra yalnızsıınız.Erekli dönüş sağlanmazsa tamamen kandırıldığımı düşünecem.Sahtekarlara karşı ne yapılması gerekirse onu yapacam.saygılar

 4. Korhan ACAR dedi ki:

  Relax duş başlığını tazyikli su hobim dolayısıyla aldım. Hatta bu anlamda memnun kaldığım için 2 adet daha sipariş verdim. Bununla birlikte; reklamlarında gösterilen 2 farklı su akış moduna geçebilmek için ilgili aparatın olmadığını fark ettim. Tek modda çalışıyor. Konuyla ilgili hemen tedarikçiyi arayıp bilgi almak istedim ama ne çare. Ne faturada, ne kutuda ulaşım bilgisi bulunmuyor.
  Yanı sıra bir süre sonra her tarafından da su sızdırıyor. Dolayısıyla kandırıldık demekten başka çare kalmıyor. İşte böyle olunca de insanlar internet üzerinden alışveriş yapmak istemiyor. Tek sefer kandırırsınız. Bir daha bu prensibi bozmayacağım

 5. Veysel dedi ki:

  beklentimi karşılamadı kesinlikle tavsiye etmiyorum

 6. Pelin dedi ki:

  eski duş başlığım daha iyiydi insanları kandırmayın, su çıkışında hiç bir fark olmadı

 7. can dedi ki:

  Fizik kurallarına göre,belediyeden gelen suyun basıncını arttıramadığımıza göre suyu daha öteye atabilmek için su çıkış deliklerinin minimum düzeyde ince olması ve suyun (licuziyeti) akıcılığının en az benzin kadar olması gerekir.Hiç bir belediye arıtılmış saf su göndermiyor.Video daki su basıncının belediyenin gönderdiği suyun basıncından fazla olduğunu bu işlerle uğraşan biri olarak söyleyebilirim.

 8. Cüneyt ITIR dedi ki:

  http://relaxshower.com.tr/ sitesinden 2 adet duş başlığını Cuma Teknoloji pazarlama ltd. aldım. Ancak duş başlıkları reklamlardki gibi tazyikli bir su çıkışı olmadığı gibi, başlık içindeki taşlr resimlerdekinin yarısı düzeyinde. Sanırım parasıyla buralarda oynuyorlar. Beklentilerimi kesinlikle karşılamadığı gibi tam bir Türk işi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.Bir tanesinine hediye verdiğim için ürünü iade de edemiyorum.

  1. Cüneyt bey,
   resimde veya videolarda hangi eksik veya yanıltıcı bilgi ile sizi kandırdığımızı iddia ediyorsunuz? Gerçekten bir tane örnek verin? Ürün beklentinize cevap vermiyormuş, sizin beklentiniz neydi? sizin yazdıklarınızın aksine suyun çok tazyikli olduğuna dair binlerce teşekkür telefonu alıyoruz. Eğer ürün arızalı ise derhal değiştirelim. adresinizi yazmanız yeterlidir. ama bize ulaşmadan, irtibat kurmadan suçlama yoluna gitmeniz, hele hele “Türk işi” diyerek kendi milletini aşağılayan bir kişi bizim ürünümüzü almasın zaten? Alman, İngiliz şu-bu malı olunca birebir emsal ürüne 5 kat daha fazla bedel ödemek çok hoşunuza gidiyor demek ki. İnanın bir tüketiciden ötesiniz. Ürün kutusunun üzerinde santralsiz, beklemesiz direkt yetkili ile görüşebildiğiniz bir telefon var (0212 445 58 48) bunu arayıp sorunu çözmek yerine doğrudan suçlama yolunu seçmişsiniz…
   Ürünümüzün ilk 20.000 adet baskısında (Mayıs 2016) eksik bilgilendirme nedeniyle S.A.N adlı hammadde kullanıldı. Kırıldığını, dayanıksız olduğunu anladığımızda 17000 adet ürün satıştan çekilerek iptal edildi. Onun yerine %60 daha pahalı olan PC hammaddesi kullanıldı. Çekiçle kırma testinden %100 başarıyla geçmiştir. Ama ürünün tüketici veya toptan fiyatına 1 kuruş fark ücret yansıtılmadı. Bu bizim kendi vicdani ve insani sorumluluğumuzdur, tüketici veya başkası takdir etsin diye yapılmadı.
   Sizden acilen 0212 445 58 48 nolu telefona adresinizi yazdırmanızı rica ediyorum. sizdekiler sizde kalsın. 2 adet yeni ürün gönderilecektir.

   1. Süleyman dedi ki:

    Yorumunuz tatmin edici ürününüzü kullanmadım hatta almadım bile alıp göreceğiz

   2. Mahmut dedi ki:

    Bu cevabınızı okudum, tereddütsüz sipariş vermek için sizi arıyorum

   3. yılmaz dedi ki:

    üründen bende aldım bu ürünü kullanmaya başladım fakat bazı yorumları okuyunca içime kurt düştü acaba kandırıldımmı diye ben şunu öğrenmek istiyorum ürün kutunuzun üzerinde santıralsız beklemesiz
    .02124455848.nolu telefon olduğunu söylüyorsunuz benim almış olduğum paketin üzerinde böyle bir numara yok acaba ben kandırıldımmı bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim ben televizyon reklamından aldım.05337782678.bilgilendirirseniz sevinirim

   4. ilker dedi ki:

    yazınız süper h.ibrahim bey etkileyici tel no ya baktım nette arattım bağcılar böcek ilaçlama çıkıyor buna ne diyeceksiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir