Kullanıcı Yorumları

Slim Patch Zayıflama Bandı Kullanıcı Yorumları

Slim Patch Zayıflama Bandı Kullanıcı Yorumları

Slim Patch Zayıflama Bandı 

Zayıflama bantları gerçekten işe yarıyor mu bu soruya evet demek baya iddialı olurdu, en azından bize göre böyle. İncelediğimiz göbek bandı olan Slim Patch Zayıflama Bandı diğer bilinen ismi ile mıknatıslı göbek eritme bandı diğer ürünler gibi oldukça iddialı ama satış sitelerinde nasıl zayıflattığı ile ilgili bir bilgi edinemedik, ayrıca çok ciddi bir şikayetçi kitlesi olduğunu belirtelim ürünün. Yinede kullanmak isterseniz ürünü satın almadan önce kullanan tüketicilerin yorum ve şikayetlerini okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Yorumlara ve şikayetlere sayfa altından ulaşabilirsiniz. Diğer zayıflama bandı markalarına şuradaki yazımızdan ulaşabilirsiniz.

 

Slim Patch Zayıflama Bandı Nasıl Kullanılır?

Uygulamadan önce göbek çevresini ılık suyla temizleyin ve havlu yardımı ile kurulayın. Slim Patch bandını çıkartın, Guan-Yuan yada göbek bölgesine yapıştırın. 12 Saat bekledikten sonra bandı çıkartın ve yapıştırdığınız bölgeyi ılık su ile temizleyin. 12 Saat sonra tekrar kullanın, etkili bir sonuç almak için 28 gün kullanılması tavsiye edilmekte imiş.

 

Uyarılar

  • Adet Döneminde Kullanılması Uygun Değildir.
  • Işıktan, Sıcaktan Korunması Gerekir.
  • 12 Saat Sonunda Bant Değiştirilmelidir.
  • Bantlar Sadece 1 Defa Kullanılır, Aynı Bant Tekrar Kullanılamaz.
  • Cilt Alerjisi Olan Kişiler Kullanmadan Önce Doktorundan Onay Almalıdır.
  • 14 Yaşından Küçüklerin Kullanması Uygun Değildir.
  • Hamile Ve Emziren Annelerin Kullanması Uygun Değildir.

 

Slim Patch Zayıflama Bandı Fiyatı

Zayıflama bantları arasında en ucuzu diyebiliriz Slim Patch için. Ürünü 7 lira ile 20 lira arasında değişen rakamlarla satın alabilirsiniz. Gittigidiyor, N11, Hepsiburada’da Slim Patch bulmak mümkün.

 

Slim Patch Zayıflama Bandı Kullanıcı Yorumları

Slim Patch Zayıflama Bandı yorumları sayfa altında yer almaktadır, Slim Patch Zayıflama Bandı kullandıysanız lütfen ürün hakkındaki görüş ve önerilerinizi ürünü almak isteyenlerle paylaşın. Slim Patch Zayıflama Bandı şikayet ve yorumlarınızı yazın. Yorumlarınız bizim için çok önemli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit