Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Selina Doğan Kimdir? Selina Doğan Yorumları

Huawei P10 64GB Yeşil

Vestel Hızlı 10912 Çamaşır Makinesi

Electrolux EER7ALLRGY Şarjlı Süpürge

Arçelik 9103 YP Çamaşır Makinesi

Selina Doğan Kimdir? Selina Doğan Yorumları

Kimdir 4 Haziran, 16:17'de eklendi

Selina Doğan

Seline Doğan 1977 doğumlu olup İstanbul’da doğmuştur. Ermeni asıllı olan Türk siyasetçi ve avukat olup 25. Dönem Milletvekilliği yapmıştır. Cumhuriyet Halk Partisinde 7 Haziran 2015 seçimlerinde milletvekili olarak seçilmiştir. Öğrenim hayatı Noter Dame de Sion Fransız Lisesini bitirdikten sonra Galatasaray Üniversitesi Hukuk Fakültesi kazanmış ve avukat olarak mezun olmuştur. Bilgi Üniversitesinde master yapmış olup Türkçe, Ermenice, Fransızca ve İngilizce bilmektedir. Selina Doğan eski Bakırköy Belediye Başkan yardımcı Yervant Özuzun kızı olup ayrıca Erdal Doğan nın ise eşidir.
Ermeni asıllı olan Selina Doğan Alman yanın Ermeni soykırımını kabul etmesinden sonra tepki ve desteğini açıkça belli etmiş olup yaptığı açıklamada ise Türkiye Kafasını kuma gömmekten vazgeçmeli ifadelerini kullanmış ve bu şekilde ermeni meselesine destek vermiştir. Sosyal medyada yazdıkları ile birlikte olay yaratmış ve sosyal medya üzerinden çok fazla tepki toplayan isimlerden bir tanesi olmuştur. Ayrıca ermeni asıllı CHP milletvekili Selina Doğan yakın zaman anneannesini kaybetmiş ve Bakırköy den cenazesi kalkmıştır.
Ankara patlamasından sonra sosyal medya üzerinden paylaştığı yayınlar ve sözler olay olmuş olup bir çok kişinin tepkisini toplamıştır. Özellikle Melih Gökçek ile aralarından geçen sosyal medya üzerinden tartışma ve olayları yorumlara bir çok farklı kesim tarafından farklı yorumlanmıştır. Bunun sonucunda CHP milletvekili Selina Doğan zorunlu olarak bir basın açıklaması yapmak durumunda kalmıştır.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ASLi 4 Haziran 2016

CHP Milletvekili Selina Doğan sözde soykırım tasarısını savundu! Peki şaşırdı mı? Tabiki de hayır!

İlginizi Çekebilir
Ercüment Balakoğlu Kimdir?

Ercüment Balakoğlu Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 16:56
Oğuzhan Özyakup Kimdir?

Oğuzhan Özyakup Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 03:19
Melike Öcalan Kimdir?

Melike Öcalan Kimdir?

0
0
28 Ağustos, 13:15
İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

0
0
2 Kasım, 12:55
Lokman Hekim Kimdir?

Lokman Hekim Kimdir?

0
0
1 Kasım, 11:28
Ozan Tufan Kimdir?

Ozan Tufan Kimdir?

0
0
30 Ekim, 12:42
Belçim Bilgin Kimdir?

Belçim Bilgin Kimdir?

0
0
29 Ekim, 11:38
Rıza Sarraf Kimdir?

Rıza Sarraf Kimdir?

0
0
28 Ekim, 00:07
Erhan Afyoncu Kimdir?

Erhan Afyoncu Kimdir?

0
0
26 Ekim, 12:20
Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri