Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Seda Akgül Kimdir?

Hotel SU Yorumlarını Okumadan Rezervasyon Yapma

Casper Nirvana C3A.3700-8L05T Laptop – Notebook

Vardem 24881SGS Metal Puset

Honda CBF 600 N CR8EH-9 Ngk Buji

Seda Akgül Kimdir?

Sağlık 27 Ekim, 10:29'de eklendi

Bir zamanların haber spikeri, program analisti ve sunucusu olarak karşımıza çıkan Seda Akgül, şimdilerde, evlendirme programı Kısmetse Olur ile tekrar televizyon karşısına çıktı. Yeni stili ve verdiği kiloları ile gündeme gelen güzel sunucu, yepyeni program ve haberler ile Türkiye’nin gündemini meşgul etmeye devam ediyor. Özellikle, genç kız ve erkeklerin sıraya girdiği Kısmetse Olur’da, yayın hayatının en büyük tirajını yakalamış ve zirveye emin adımlarla koşmaktadır. Seda Akgül aynı zamanda kitap yazarı olarak da bilinmekte, yazdığı kitapların yanında, çeşitli kanallarda söyleşiler de yapmıştır. Deneyimli sunucu, bir çok ünlü ile de birebir röportaja imza atmıştır. Yayın hayatına ilk adımı attığı yıllarda dahi, cesur ve dobra haberleri sayesinde bir çok teklif almış olan güzel sunucu, bir birinden yeni ve kaliteli onlarca televizyon programı içinde, yapımcıları arkadaşından koşturmuştur. Düzenli ve güzel bir hayat yaşadığını ifade eden Akgül, bunu çok kitap okumaya ve çok araştırma yapmasına bağlıyor. Önümüzdeki yıllarda da bizi şaşırtmaya devam edeceğini şimdiden kestirmek zor olmasa gerek.

 

SEDA AKGÜL HAYATI

Seda Akgül’ün hayatına geçmeden önce, kendisi ile ilgili birkaç notu sizinle paylaşmak isteriz. 1.80 cm boyunda olan Seda Akgül, bir kadına göre bir hayli uzun bir boya ve mükemmel bir fiziğe sahiptir. Özellikle son zamanlarda verdiği kilolar ile magazin haberlerinde en ön sıralara çıkmıştır. Verdiği kiloların sırrını, düzenli spora ve günde 2 öğün olarak yaptığı sağlıklı beslenmeye borçlu. Seda Akgül ayrıca, fiziksel ve psikolojik desteğin de bu artıları kazanmasında önemli bir etken olduğunu itiraf ediyor.

Gelelim Seda Akgül’ün 45 yıla sığdırdığı hayatına. 1971 doğumlu olan deneyimli sunucu, Ankara doğumludur. Ankara’da ilk ve orta öğretimini tamamladıktan sonra yine Ankara’da 1991 yılında Hacettepe Üniversitesi İngilizce Bölümü’nü okumuş ve 1996’da bu bölümden mezun olmuştur. Aynı zamanda Ankara Ted Kolejli olduğu da bilinmektedir. Hacettepe Üniversitesinde farklı alanlarda da eğitimine devam ettikten sonra gelen teklifler ve girdiği sınavlar sonucunda, yönünü farklı bir alana çevirmiştir. Seda Akgül üniversiteyi bitirdikten bir süre sonra Başbakanlığa başvurarak Tercümanlık yapmaya başlamıştır. Burada özellikle İngilizce dil tercümanlığı yapmıştır.

Hacettepe Üniversitesinden sonra kısa bir süre İsveçte bulunan Akgül, bu arada Gazetecilik Bölümünü de bitirmiş ve sonrasında 2004 yılında Amerika’ya staj yapmaya gitmiştir. Amerika ve diğer ülkelerde deneyim kazandıktan sonra tekrar ülkesine dönen sunucu, TRT’nin yaptığı mülakatta önemli bir derece elde ederek ilk amatör spikerlik hayatına başlamıştır. Bundan sonra ki süre. İse bambaşka bir şekilde ilerlemiştir.

 

SEDA AKGÜL’ÜN SUNDUĞU PROGRAMLAR

Seda Akgül TRT spikeri olduktan sonra kısa sürelerde haber spikerliği yapmış ve aralarında Star tv Kanal-D, TV-8 gibi kanallarda sunuculuk yapmaya devam etmiştir.Özellikle Kanal-D’de gündüz kuşağı haberleri ile tanınırlığı artmış ve bundan sonra teklifleri daha sık almaya başlamıştır. Şu anda yine Kanal-D’de reyting rekorlarını alt üst eden “Kısmetse Olur” evlilik programının sunuculuğunu yapmaktadır.

 

SEDA AKGÜL VE  ULUSLAR ARASI TOPLANTILAR

Seda Akgül özellikle Dünya zirvelerinde global yaşamın nabzının tutulduğu toplantılarda çeşitli kademelerde görev yapmıştır. Aralarında NATO İstanbul Zirvesi olmak üzere İnanç Turizmi Zirvesi ve OECD Zirvesi gibi bir çok toplantıya katılmıştır.

 

 SEDA AKGÜL ÖZEL HAYATI

Seda Akgül şu anda Avram Habib ile evlidir. 2016’da dünya evine giren çifte mutluluklar dileriz. Bu yazıyı oluştururken çiftin ayrılık haberini almış bulunduk.

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

unckaya 1 Kasım 2016

1 ay ortadan kaybolup 25 kilo zayıflayarak dönen hatunun adıdır Seda Akgül

Hilda öz 11 Ocak 2017

Ben 350tllik lipo magnet ürününden sipariş vermistim hiic memnun değilim hiçbir etkisini goremedim şikayetçiyim

Nazli 17 Şubat 2017

Seda Akgül haber sunarken gayet eğlenceliydi, şimdi bu nargile cafe kaçkınlarıyla yaptığı seviyesiz programda niye bukadar ciddi duruyor?

İlginizi Çekebilir
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Ocak, 18:04
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com