Kullanıcı Yorumları

Sakal Serumu Almadan Önce Mutlaka Yazımızı Okuyun!

Sakal Serumu

Sakal Serumu gerçekten işe yarıyor mu? Televizyon reklamlarında sıkça gördüğümüz sakal serumlarını kullanan tüketiciler ürünler hakkında ne düşünüyor? Bu yazımızda sakal serumu hakkında merak ettiğiniz tüm ilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca sayfa altından sakal serumu kullanmış kullanıcıların kullandıkları serumlar hakkında yapmış olduğu yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.

 

Sakal Serumu Nedir?

Köse olarak tabir edilen sakallarının seyrek yada hiç olmamasından ötürü sıkıntı yaşayan erkekler için üretilmiş damla/serum/şampuanların genel adı. Hemen hemen hepsinin içinde badem yağı kullanıldığını belirtelim. Bazı firmaların iddia ettiği gibi yılandan elde edilen bir madde olmadığını içerisinde söyleyebiliriz. Binlerce yıldır insanlar bıyık, saç, sakal çıkarmak için doğaya başvurmuşlardır. Doğanın sakal çıkarmak için bize sunduğu en iyi bitkisi ise sarımsak ve bademdir.

 

En İyi Sakal Serumu Hangisi?

En iyi sakal serumu hangisi diye biraz araştırma yaptık forumlarda, şikayet sitelerinde ve n11,gittigidiyor gibi sitelerde sakal serumu satan satıcıların yorumlarını inceledik. Çıkardığımız sonuç en iyisi diye bir şeyin olmadığı. En çok övülen sakal serumlarının dahi hatırı sayılır derecede şikayeti bulunuyor. Üstelik buna tv reklamları veren büyük markalar dahi dahil. Bu yüzden sakal serumu satın almadan önce iyi bir araştırma yapmanız isabetli olacak. Biz elimizden geldiğince bütün sakal serumu markalarının incelemelerini yapacağız, sizlerde yorumlarınızla içeriğimizin daha iyi olmasına katkıda bulunabilirsiniz.

 

(Dikkatimizi Çeken Bir Detay İse, Kullanılan Görsellerde Hep Yabancı Mankenlerin Kullanılması. Hatta Bazıları İnternet Üzerinden Alınmış Resimler. Bir Kaç İstisna Haricinde Hepsi Aynı Yöntem İle İnternet Ortamından Resim Almış. Yani çoğu sakal çekimleri için çekilmiş resimler değil.)

 

Sakal Serumu Markaları

(Aşağıdaki Markalar İçin Ayrı Birer Araştırma Sayfası Oluşturulacaktır. Ürün İncelemesine ve Yorumlarına Başlıklara Tıklayarak Erişebilirsiniz.)

Sakal Serumu Fiyatları

Sakal serumları 20 liradan başlıyor 300 liraya kadar çıkıyor. Çok fazla ürün seçeneği ve geniş bir fiyat aralığına sahip olan sakal serumlarını e ticaret sitelerinde, kozmetik mağazalarında ve gittigidiyor, n11 gbi sitelerden satın almak mümkün. Fiyatlar arasında bu kadar çok fark olunca ister istemez biraz kafa karışıklığı oluyor. Bazı firmalar tv reklamları dahi vermiş buda doğal olarak ürünün fiyatına yansıtılıyor. “Her üründe geçerli olan bir ürün ne kadar pahalı ise o kadar kaliteli DEĞİLDİR” olgusu sakal serumları içinde geçerli. Bu yüzden tercihinizi yaparken tv reklamları yada fiyatına göre değil sakal serumunu kullanmış kişilerin, varsa yakın çevrenizden tanıdıklarınızın görüşünü almak veyahut bizim gibi yorum sitelerinden sakal serumu kullanmış kişilerin deneyimlerini okuyarak tüketiciler tarafından en çok memnun olunan sakal serumundan yana tercihinizi kullanmanız para ve zaman kaynından sizi kurtaracaktır.

 

Sakal Serumu Kullanımı

Her markanın kullanımı biraz farklılıklar göstermekle birlikte, genel olarak sakalların az çıktığı bölgeye belirtilen miktar kadar sakal serumu sürülüyor, masaj yapılarak bölgeye uygulanıyor. Etkili sonuç alınması için düzenli kullanılması gerektiği belirtiliyor.

 

Sakal Serumu Şikayetleri

Sakal serumu şikayetleri azımsanmayacak kadar çok, bunda ürün çeşitliliğin fazla olması ve beraberinde gelen kalitesiz ürünlerin etkili olduğunu söyleyebiliriz. Sizinde sakal serumu hakkında bir şikayetiniz varsa lütfen çekinmeden şikayetlerinizi sayfa altından yazınız.

 

Sakal Serumu Yorumları

En iyi değerlendirmeyi hiç şüphesiz ki sakal serumu kullanan kullanıcıların deneyimlerinden yapabiliriz. Bu yüzden lütfen sakal serumu kullandıysanız deneyimlerinizi, kullandığınız markayı ve yorumlarınızı sayfa altından paylaşın. Unutmayın sizin tecrübeleriniz bizim ve sakal serumu kullanmayı düşünen tüketiciler için çok önemli.

 

İlerleyen günlerde doğal yöntemlerle bıyık, sakal çıkarma mümkün mü? Hangi gıdalar sakalların daha gür çıkmasını sağlar? Evde sakal uzatacak karışımlar gibi pratik bilgilerin yer aldığı bir dizi sakal yazısı paylaşacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Asım dedi ki:

  En iyisi diye bir şey yok. Hiçbirine para verilmez.

  1. Mustaf dedi ki:

   Katılıyorum, aktar en mantıklı seçenek.

 2. Yusuf dedi ki:

  20 yaşındayım sakal çok seyrek.sakal serumu aldım.acaba çıkardıktan sonra kullanmasam dökülür mü?

  1. Serhat dedi ki:

   Çıkardıysan tekrar dökülmez dostum.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit