Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Safir Çift Taraflı Tava Almadan Önce Yazımızı Okuyun

Warren Buffet Kimdir? Serveti ve Yatırımları

Siemens EO616PB10E Ankastre Ocak

Aras Kargo Postabaşı Şubesi

Samsung 65KU7000 Ultra HD (4K) TV Kullanıcı Yorumları

Safir Çift Taraflı Tava

Mutfak Gereçleri, Ürünler 19 Mart, 19:49'de eklendi

 

 

Çift Taraflı Tava

Safir granit tava

 

Tv reklamlarında bir anda görmeye başladığımız son derece pratik görünen basit ama zekice bir tasarıma sahip olan çift taraflı tavayı ele aldık. Aslında amacı ve işlevi göründüğü gibi, pişirmek istediğiniz yemeği tavadan kaldırmadan çevirmenize olanak sağlayan bir dizayna sahip. 2 Tavanın birleşme noktası ise silikon bazlı bir lastik ile kaplanmış, böylelikle tavayı çevirdiğinizde yağ sızıntısının önüne geçilmiş. İncelediğimiz tava Safir marka ancak benzer dizayna sahip bir çok tavaya piyasada rastlamak mümkün. Granit kaplama olan tava biraz ağır gibi geldi, tabi 2 tavayı birden elimize aldığımızı unutmayalım. Henüz bu soruya cevap bulamasak da aradaki silikon ürünün yedeğine ihtiyaç duyduğumuzda nasıl temin edebileceğimiz önemli bir detay, ne sıklıkla değişmesi gerekir bunu da kestiremedik. Şekli ve işlevi göz önüne alındığında kesinlikle her evde olması gereken bir tava diyebiliriz.

 

Safir Çift Taraflı Tava Fiyatları

Ürün fiyat ortalaması 80 TL ile 100 TL arasında değişiyor. (Son Fiyat Araştırma Tarihimiz 19.03.2016 )

Safir Çift Taraflı Tava Garanti

Safir marka tava garanti süresi 2 yıl, ama aradaki silikon hakkında bir bilgiye sahip değiliz. Diğer markalarında en çok yıpranan sorun çıkaran parçası aradaki silikon contalar.

Safir Çift Taraflı Tava Yorum ve Şikayetleri

Lütfen sizde Safir marka çift taraflı tava kullandıysanız ürün hakkındaki değerlendirmelerinizi sayfa altından yapın. Bu tavayı almak isteyen insanlarla deneyiminizi paylaşarak karar vermelerinde yardımcı olun.

Yorumlar

Yazıya 10 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Murat 27 Nisan 2016

Ben kullaniyorum gayet pratik ve baya memnunum

Emre_Anamur 3 Mayıs 2016

Anneler günü için aldım, benim hoşuma gitti ama daha annem görmedi bakalım o ne düşünecek.

jale unlel 24 Mayıs 2016

ben aldım fakat defolu ürün gönderdiler halk olarak sakın tufaya düşmein dürüst satıcı değil kaç ay olmasına rağmen para iadesi yok telefona cevap yok lüften dürüst iseniz paramı gönderin

jale unlel 31 Mayıs 2016

tavanın parasını ödeyin niçin ödeme yapıyorsunuz tüketici köşesine dava açtım bilgilerinize

Firuze 14 Haziran 2016

ben geçen yıl aldım bi kaç kullanımdan sonra contasının olduğu yerden yağ sızdırmaya başladı, çok atvsiye etmiyorum ama benim aldığımın markası cem di. Bunu kullanmadım.

rosemary 16 Eylül 2016

Ben kullaniyorum tat olarak istedigim tadı alamıyorum ve yıkaması ayrı bir zahmet nerde o eski bakır tavalar

berfin 19 Aralık 2016

safirden önce cem çift taraflı tava kullandım, contası 1 ay bile dayanmadı, işin saçmalığı yedek conta vermiyor adamlar. Safiri bu yılın başında aldım halen kullanıyorum.

Saim 14 Şubat 2017

ben 1 yıldır kullanıyorum benim contalarda bir sorun yok, fena sayılmaz tavsiye ederim

bayram 16 Şubat 2018

Yok yok bu tavalar yine sızdırıyor.nafile hava alma yerinden kaçırıyorlar.çevirirken

bayram 16 Şubat 2018

Yok yok bu tavalar yine sızdırıyor.nafile hava alma yerinden kaçırıyorlar.çevirirken.kapağı geri açıyorum.contanın her yerinden sızıyor.normalde bir kanaldan ilerleyince,ortadan damlaması lazım

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com