Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın!

Saç Boyasını Akıtmak İçin Kabartma Tozu Kullanmaya Ne Dersin?

Saç Boyasını Akıtmak İçin Kabartma Tozu

Kişisel Bakım Ürünleri 23 Eylül, 22:32'de eklendi

Saç Boyasını Akıtmak İçin Kabartma Tozu

Saçını boyatan ve sonrasında pişman olanlar ya da saç rengini değiştirmeyi düşünüp saç boyasının hızlı bir şekilde akmasını isteyen kişilerin kullanabileceği çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler sayesinde saç boyası hızlı bir şekilde akmakta ve saç renginiz açılmakta, eski haline dönmektedir. Saç boyasını akıtmak için kullanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de kabartma tozu kullanarak boyayı akıtma yöntemidir. Bu yöntem için kullanacağınız kabartma tozu paketi miktarı saçınızın uzunluğuna göre 1 ile 4 paket arasında kullanılacaktır.

Saç uzunluğunuza göre kabartma tozlarını alıp bir kaba koyduğunuzda üzerine saçlarınıza yetecek miktarda su eklemeniz ve iyice karıştırmanız gerekmektedir. Hazırlanan bu karışım saçlara masaj şeklinde iyice yedirilmelidir. Yaklaşık olarak 1 saat sonra da saçın yıkanması gerekmektedir. Bu yöntem sayesinde saç renginiz kolay ve hızlı bir şekilde akacaktır. Bu yöntemden sonra saçınız sertleşecektir, bu doğal bir durumdur. Bu sertliği gidermek için saçlarınızı saç kremi ile durulayabilirsiniz.

Saç boyasını akıtma konusunda kabartma tozu kullanımının dışında çeşitli diğer yöntemler de bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları limon, sıcak su, beyaz sabun, karbonat ve C vitamini ile boyanın akıtılması saç renginin açılmasıdır. Bu yöntemleri kullanarak saçlarınıza uygulamış olduğunuz boyayı hızlı, kolay ve sağlıklı bir şekilde akıtabilir ve doğal saç renginizi geri getirebilir ve uygulayacağınız yeni boyaları daha sağlıklı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Yorumlar

Yazıya 6 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Tülay Cebeci 24 Eylül 2016

benim yıllardır kullandığım bi yöntemdir, ama sürekli uygulamayın çünkü saça zarar verebilir.

Çiğdem 15 Şubat 2017

Tülay Hn.selamlar saçınızdaki boyaları bu yöntemle kendi renginde mi döndürdünüz?doğru mu anladım acaba, eğer öyleyse bende hemen yapacağım da.Paketli kabartma tozlarından alıp(1-2paket)hani şu vanilya gibi olanlardan suyla karıştırıp saçıma sürüp bir saat bekletcem ve normal şampuan-saç kremimle yıkıyarak değilmi?aydınlatırsanız minnettar olacağım.teşekkürler

SaglikveHayatim 27 Eylül 2016

bir yaşıma daha girdim,

demet 24 Aralık 2016

güzel bilgi teşekkürler

Çiğdem 15 Şubat 2017

Arkadaşlar doğru mu anladım,lütfen aydınlatın bu yöntemle saçımız ana (doğal)rengine mi dönüyormuş?

cereen 3 Mayıs 2017

ölçülü kullanın çünkü fazlası saçları kurutuyor

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com