Saç Boyasını Akıtmak İçin Kabartma Tozu Kullanmaya Ne Dersin?
Kapat

Saç Boyasını Akıtmak İçin Kabartma Tozu

Anasayfa Kişisel Bakım Ürünleri Saç Boyasını Akıtmak İçin Kabartma Tozu

Saç Boyasını Akıtmak İçin Kabartma Tozu

Saçını boyatan ve sonrasında pişman olanlar ya da saç rengini değiştirmeyi düşünüp saç boyasının hızlı bir şekilde akmasını isteyen kişilerin kullanabileceği çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bu yöntemler sayesinde saç boyası hızlı bir şekilde akmakta ve saç renginiz açılmakta, eski haline dönmektedir. Saç boyasını akıtmak için kullanabileceğiniz yöntemlerden bir tanesi de kabartma tozu kullanarak boyayı akıtma yöntemidir. Bu yöntem için kullanacağınız kabartma tozu paketi miktarı saçınızın uzunluğuna göre 1 ile 4 paket arasında kullanılacaktır.

Saç uzunluğunuza göre kabartma tozlarını alıp bir kaba koyduğunuzda üzerine saçlarınıza yetecek miktarda su eklemeniz ve iyice karıştırmanız gerekmektedir. Hazırlanan bu karışım saçlara masaj şeklinde iyice yedirilmelidir. Yaklaşık olarak 1 saat sonra da saçın yıkanması gerekmektedir. Bu yöntem sayesinde saç renginiz kolay ve hızlı bir şekilde akacaktır. Bu yöntemden sonra saçınız sertleşecektir, bu doğal bir durumdur. Bu sertliği gidermek için saçlarınızı saç kremi ile durulayabilirsiniz.

Saç boyasını akıtma konusunda kabartma tozu kullanımının dışında çeşitli diğer yöntemler de bulunmaktadır. Bu yöntemlerden bazıları limon, sıcak su, beyaz sabun, karbonat ve C vitamini ile boyanın akıtılması saç renginin açılmasıdır. Bu yöntemleri kullanarak saçlarınıza uygulamış olduğunuz boyayı hızlı, kolay ve sağlıklı bir şekilde akıtabilir ve doğal saç renginizi geri getirebilir ve uygulayacağınız yeni boyaları daha sağlıklı bir şekilde uygulayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Nashi Argan Capixyl 7 Gece Programı Saç Bakım Serumu Yorumları

“Saç Boyasını Akıtmak İçin Kabartma Tozu” üzerine 6 yorum

  1. cereen says:
  2. Çiğdem says:
  3. demet says:
  4. SaglikveHayatim says:
  5. Tülay Cebeci says:
    • Çiğdem says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | sinema izle
DMCA.com Protection Status