Rüyada Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi görmek eski rüya yorumcuları ve yeni rüya yorumcuları tarafından tefsir edilmiştir, bizde rüyada kedi görmekle ilgili eski ve yeni rüya yorumcularının tefsirlerini yazımızda paylaştık. Lütfen rüyanızı yorumlarken gerçeklikten kopmayın, gördüğünüz rüyaya göre hayatınızda değişiklik yapmayın, unutmayın gördüğünüz sadece bir rüya! Gerçeklikten kopmadan hayatınızda ciddi bir değişiklik yapmadan rüyanızı yorumlayın.

Rüyada kedi görmek yeni evliyseniz çocuk sahibi olacağınıza yorumlanır, şayet evli bir bayansanız kocanız kaynaklı sorunlarla karşılaşacağınıza, çevrenizde size kin duyan düşmanların olduğuna yada yeni düşmanlar edineceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada kedi görmek,  laubali, samimiyetsiz ve yakınındaki insanları kandıran onları sömüren ikiyüzlü güvenilmez erkeğe yorulur.

Farklı bir rüya tabirinde ise rüyada kedi görmek şayet anneyseniz evladınızın eğitimini onu zorlayarak ve sizden soğumasına neden olacak şekilde vermeye çalıştığınız ve bu tutumunuzun size ve evladınıza ileride sorun çıkarabileceğine yorumlanmıştır.

Yeni rüya tabirlerinde ise rüyada kedi görmek ikiyüzlü insanların karşınıza çıkacağına ve bir konu hakkında ümitsizliğe düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Dişi Kedi Görmek:

Dişi Kedi Görmek
Rüyada Dişi Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyanızda dişi bir kedi gördüyseniz bu size hem yarar sağlayacak hemde zarara uğratacak bir kişiye yada bir işe veyahut bir olaya işaret eder.

Rüyada dişi kedi görmek kötü niyetli, hafif, huysuz, pis gözlü bir kadına, şayet gördüğünüz dişi kedi evcil bir kediyse yaşadığınız maddi manevi sıkıntıları üzerinizden atacağınıza, görmüş olduğunuz dişi kedi sokak kedisi ise çevrenizden bir veya daha fazla kişi tarafından içerisinden çıkmakta zorlanacağınız bir durumla yüzleşeceğinize, dişi ev kedisi sizi tırmaladı ise kısa bir zaman içerisinde feraha erişeceğinize yorumlanmıştır. Bir başka yorumda ise dişi ev kedisi görmek kurnaz bir kadına işaret eder. Rüyada gördüğünüz kedi erkek ise bir musibetin başına uğrayacağına yorumlanır.

 

Rüyada Kedi Eti Yediğini Görmek:

Rüyada Kedi Eti Yediğini Görmek
Rüyada Kedi Eti Yediğini Görmek

Rüyada kedi eti yediğinizi gördüyseniz rızkına haram bulaşmış bir insanın kazancına ortak olacağınızın habercisidir diye yorumlanmıştır. Ayrıca rüyada kedi eti yemek sihir ve sihirbazlık hakkında deneyim edineceğinize veyahut büyü hakkında bilgiler edineceğinize yorumlanmıştır.

 

 

 

Rüyada Kedi Öldürmek:

ruyada-kedi-oldurmekRüyada kedi öldürmekle ilgili 2 islami rüya yorumcusunun tefsiri bulunmaktadır. Rüya yorumcusu Kirmani’nin yorumlamasına göre rüyada kedi öldüren kişinin yakın bir zaman içerisinde bir hırsızla karşılaşacağına ve bu hırsızı yakalayacağı şeklinde tefsir etmiştir. Bir diğer yorumcu olan Allame Meclisi ise rüyasında kedi öldüren kişinin ferahlığa ulaşacağı yönünde yorum yapmıştır.

 

Rüyada Kedi İle Kavga Etmek:

Rüyada Kedi İle Kavga Etmek
Rüyada Kedi İle Kavga Etmek

Rüyanızda bir yada daha fazla kedi ile kavga ettiğinizi gördüyseniz yakın zaman içerisinde bir hastalık geçireceğiniz anlamına gelir.

 

 

 

 

Rüyada Kedinin Isırdığını Görmek:

Rüyada Kedi Isırması
Rüyada Kedi Isırması

Beslediğiniz ev kediniz rüyanızda sizi ısırdıysa, içinde bulunduğunuz yılı boyunca çok huzurlu ve rahat bir yaşantınızın olacağına. Isıran kedinin sokak kedisi olması durumdaysa içinde bulunduğunuz yıl boyunca işlerinizin ters gideceğine ve bir dizi aksilikle karşılaşacağınıza yorumlanmıştır.

Rüyanızda kediyi siz ısırdı iseniz yada kediye zarar verecek şekilde ona saldırmış iseniz yaşadığınız hastalığın normalden daha uzun süreceğine, şayet hasta değilseniz sağlık konusunda dikkat etmeniz gerektiğine yorumlanır. Yakın zaman içerisinde başınıza uzun sürecek bir hastalığın musallat olacağına delalet eder.

Rüyada Kedi Tırmalaması:

Rüyada Kedi Tırmalaması
Rüyada Kedi Tırmalaması

Gördüğünüz rüyada kedi tarafından tırmalanmış iseniz size düşmanlık besleyen bir kişinin size beslediği düşmanlığı saklamayacağına, birden fazla kedi tarafından tırmalandı iseniz düşmanlarınızın fazlalığına işaret etmektedir. Bu rüya aynı zamanda düşmanlarınıza karşı tetikte olmanız gerektiğini belirtmektedir. Bir diğer kaynakta ise tırmalayan kedinin erkek olması durumunda başınıza bir hastalığın geleceğine şayet tırmalayan kedi aynı zamanda vahşi ise yakalanacağınız hastalığın çok şiddetli olacağı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kedi Olduğunu Görmek:

Rüyada Kedi Olduğunu Görmek
Rüyada Kedi Olduğunu Görmek

Rüyanızda kedi olduğunuzu görmeniz haram yollarla kazanç sağlayacağınıza ve bu kazanç ile ailenizin geçimini sağlayacağınıza yorumlanmıştır. Dönüştüğünüz kedi şayet bir ev kedisi ve miskin bir şekilde uyuduğunuzu gördüyseniz önümüzdeki uzunca bir dönem işlerinizin kötü gideceğinin habercisidir. Kendinizi bir kedi gibi görüp başka bir kedi ile dalaşır kavga ederseniz yakın zaman içerisinde girmeyi planladığınız iş ile ilgili çok vicdansız bir kişi ile ortaklık kuracağınıza veyahut bu kişiden işinizi kurarken bir destek alacağınıza. Ancak bu kişi ile yakın zaman içerisinde aranızın bozulacağına ve ciddi bir münakaşa ile ilişkinizi noktalayacağınıza delalet etmektedir. Ne yazık ki rüyada kediye dönüşmek ile ilgili hiç bir rüya yorumcusu iyi bir yorumda bulunmamıştır.

 

 

Rüyada Kedi Kovaladığını Görmek:

Rüyada kedi kovaladığını gören kişi yaşantısında iyi olaylarla karşılaşacağına, başına hayırlı işlerin geleceğine yorumlanır.

 

 Rüyada Kedi Sattığını Görmek:

Rüyada kedi sattığını gören kişi birikimlerini tüketeceğine yakın zamanda haddinden fazla para harcayacağına, yakın zamanda yapacağı gereksiz harcamalardan kaçınması gerektiği şeklinde yorumlanmıştır.

 

Rüyada Kedinin Göz Çıkarması:

Rüyasında bir kedinin göz çıkardığını görmesi o kişinin düşmanlarının onu çekemeyen kimselerin kinlerini gizlemeden açıkça beyan edeceğini belirtir.

 

Rüyada Kedi Ve Fareyi Oynarken Görmek:

Rüyanızda kedi ve farenin birbiriyle iyi geçindiğini oyun oynadığını görmek, çevrenizde iki yüzlü insanların yüzünüze gülerken arkanızdan konuşan insanların olduğuna işaret eder, yada yeni taşınacağınız insanlar arasında iki yüzlü insanların olacağına işaret eder.

 

Rüyada Kedi Sevmek:

Rüyanızda bir kediyi sevdiğinizi görürseniz, iyi bir dostunuzun olduğuna veyahut iyi bir dost edineceğiniz şeklinde yorumlanmıştır. Ancak normal hayatta kedi sevmiyorsanız bu seferde size yakın gözüken bir kişinin aslında size karşı dostane düşünceler içinde olmadığı şeklinde yorumlanmıştır.

 

Rüyanızda Evinize Giren Kedi Gördüyseniz:

Rüyanızda evinize kedi girdiğini gördüyseniz bir mülkünüze hırsızın gireceğine şayet bu kedi evdeki yemekleri yediyse evinizden eşyalar çalacağına, evinizdeki eşyaları dağıttı ise hırsızla boğuşma yaşayacağınıza işaret eder. Sabah namazının ardından görülen eve giren kedi ise önünüzdeki 1 hafta boyunca bir hastalık geçireceğinize işaret etmektedir.

 

Rüyada Kedinin Size Sürtünmesi:

Rüyanızda bir kedi gelip size sürtündü ise yakın çevrenizdeki insanlara karşı çok safça tavırlar içinde olduğunuza, insanların gerçek yüzlerini göremediğinize gereğinden fazla iyi niyetli ve eli açık olduğunuza işaret etmektedir. Sizin iyi tavrınıza karşın karşı tarafın sizin iyi niyetinizi suistimal edeceğine hiç ummadığınız bir şekilde nankörlükle karşılaşacağınıza ve bu duruma karşı dikkatli olmanız gerektiği şeklinde yorumlanmıştır.

 

Rüyanızda Kedi Mırıltısı Duyduğunuzu Görmeniz:

Rüyanızda bir kedinin mutluluk halinde iken çıkardığı derinden gelen mırıltıyı duyduysanız, gıybet konusuna dikkat etmeniz gerektiği şeklinde yorumlanmıştır.

 

Rüyada Yavru Kedi Ve Annesini Görmek:

Rüyanızda anne kedi ve yavrularını görürseniz, aklınızdaki konu hakkında yakın zaman içerisinde kaygı duyacağınıza bu konu hakkında önlemleri erkenden almanız gerektiğine işaret eder.

 

Rüyada Kedinizin Kaybolduğunu Görmek:

Rüyanızda size ait olan bir kedinin kaybolduğunu görürseniz, yaşadığınız rahatsızlığın etkisini arttıracağına, herhangi bir rahatsızlığınız yoksa bir konu hakkında sıkıntıya düşeceğinize delalet eder.

 

Rüyada Misk Kedisi Görmek:

Rüyanızda misk kedisi gördüyseniz, insanların kötü olarak gösterdiği ancak gerçekte iyi olan bir erkeğe işaret etmektedir.

 

Rüyada Yavru Kedi Görmek:

Rüyada Yavru Kedi Görmek
Rüyada Yavru Kedi Görmek

Rüyanızda yavru bir kedi gördüyseniz ailenizle birlikte yaşıyorsanız ayrı eve çıkacağınıza, çalışıyorsanız kendi işinizi kuracağınıza veyahut kendinizi bağlı hissettiğiniz birine yada bir olaya karşı bağımsızlığınızı ilan edeceğinize yorumlanmıştır, rüyada görmüş olduğunuz yavru kedi içinizde size engel olan duygudan kurtulacağınızı ve söyleyemediklerinizi söyleyebileceğinize, yapamadıklarınızı yapacağınıza delalet eder. Ayrıca rüyada yavru kedi görmek saflığı ve temizliği simgeler. Kedi yavrusunun köpek veyahut başka bir canlıya dönüştüğünü gördüğünüzde hayatınızda köklü bir dönüşümün yaşayacağınız şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Kara Kedi Görmek:

Rüyada görülen kara kedi tıpkı normal hayattaki gibi uğursuzluğa yorumlanmıştır. Rüyanızda gördüğünüz siyah kedi başınıza bir musibetin geleceğine bir dizi şanssızlığa uğrayacağınız şeklinde yorumlanır. Ayrıca kara kötü yaşantınızda yolunda gitmeyen durumların olduğuna ve psikolojik olarak bazı sorunlar yaşadığınıza bunu içinize attığınıza işaret eder.

 

rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada Beyaz Kedi Görmek:

İşinizde elde ettiğiniz başarıları kıskanan bir kişinin etrafınızda olduğuna işaret etmektedir. Bu kişinin size zararı dokunamayacak bir kişi olduğu rivayet edilmiştir.

Aile yaşantınızdaki mutluluğu çekemeyen kötü gözlü birinin aile fertlerinin arasını açmak için çeşitli kurgular tasarladığına/tasarlayacağı na ancak emellerine ulaşamayacağına ve denemeler yapmaya devam edeceğine yorumlanmıştır.

 

Rüyada Sarı Kedi görmek

Rüyanızda sarı bir kedi gördüyseniz, hiç şüphelenmediğiniz birisinden ummadığınız bir anda darbe alacağınıza, size rakip olacağına ve sizinle rekabet içinde olacağına işaret eder. Bu rekabet esnasında size karşı bazı tuzaklar kuracağına anca bu tuzağa kendisinin düşeceği şeklinde yorumlanmıştır. Ayrıca rüyada görünen sarı kedi kısa süreli maddi kayıplara işaret eder.

 

Rüyanızda kedi gördüyseniz, lütfen konu altına rüyanızı yazın. Biz yada üyelerimiz rüyanız hakkında bilgimiz dahilinde yorum yapalım. Yada geçmiş deneyimlerinize güveniyorsanız, konu altına yazılan rüyaları siz yorumlayın.

 

Rüyada Kedi Görmek İle İlgili Oluşturduğumuz Bu Sayfa Yeni Kaynaklardan Aldığımız Yorumlarla Sürekli Güncelleniyor. Dünya’nın En Küçük Kedisi İçin Yazımızı Okuyun

Rüyanızda köpek gördüyseniz Rüyada Köpek Görmek yazımızı okuyun.

Rating: 5

Check Also

Zayıflamak isterken canından oldu

Antalya’da 18 yaşında 177 kiloya ulaşan ve obezite ameliyatı sonrası 8 yıldır yatağa bağımlı olan …

108 Yorum

 1. Rüyada yılan ezmek

  Rüyada yılan ezmek; haksız yere birisine kötülük ettiğinize tabir edilir.
  Rüyada yılan kafası görmek veya yılanı eline almak birine
  yaptığınız bir kötülükten dolayı pişmanlığınızın artacağına tabir edilir.
  Şayet mümkünse bu kişinin kim olduğunu tespit edip gönlünü almanız doğru bir davranış
  olacaktır.

  Rating: 5
 2. Ruyamda gordugum yilan cok guzeldi

  Rüyada güzel yılan görmek, yada rüyada görülen yılanı sevip beğenmek; bu rüyayı gören kişinin kendisi için risk yaratacak bir konuyu alttan alması durumunda
  bundan fazla bir zarar görmeden kurtulabileceğine tabir edilir.

  Rating: 5
 3. Rüyanızda kedi görürseniz hiç merak etmeyin, kedi çok güzel bir canlıdır. Rüyanızda iyi olacaktır, içinizi ferah tutun.

  Rating: 5
 4. Rüyamda bi tane delikten bembeyaz bi kedi geliyo ve gelirken o delikten ışıklar parliyo sonra kediyi alıyorum ve uyuyo sariyorum onu sonra bisey oliyo kulağı kopuyo ben onun tanıyacağını düşünüp koymaya çalışıyom ama kedi kulağını yiyodu.Bana bunu yorumlar mısınız cok merak ediyorum

 5. Rüyamda tanımadığım bi evdeyim annemde bu evde camdan bakarken bir tane kedi içeri girmeye çalışıyor bende kedileri normalde çok severim ama hissedip içeri almak istemiyorum ve patileri çok pisti sonra camın önünden üç tane kız geçiyor ben kediyi çıkarmaya çalışırken ayağı cama sıkışıyor ben üzülüyorum böyle olunca o kızlarda kediyi eve almam için ısrar ediyor annemde al komşu bakar diyor diyor sonra kediyi eve alıyorum ben bakacam diyorum kedi hep peşimde dolanıyor sonra beni tirmalamaya çalışıyor evimizde misafirler var bende yüzünü hatırlamadığım biriyle onlara tatlı koyuyorum o sıra kedi beni tırmalıyor içinde cin olduğunu anlıyorum kediyi tutmaya çalışıyorum ama ellerimi bacağımı ısırıyor sonra ben ona vuruyorum öldü zannediyorum oturma odasına gittiğimde tefsir dersime giren hocamı görüyorum sonra bi bakıyorum kedi eteğimin altına girmiş yine çok korkup kıyafetle boğmaya çalışıyorum ama ölmüyor sonra tekrar beni ısırmaya çalışıyor gözlerinin rengi değişik bi hal alıyor bende öldüresiye vuruyorum hocam da yardım etmeye çalışıyor bu cin ölmez dua oku diyince ben dua okumaya çalışıyorum nas suresini okumak isterken gu dan başka bişey diyemiyorum iki kez yada üç kez gu dedikten sonra kedinin o gözleri yamuk yumuk içine göçmüş suratıyla uyandım korkarak.

 6. Sena Ece Sözen

  Kedi sahibi değilim, hayatım boyunca da evcil bir kedim olmadı. Rüyamda kedim varmış da, sanki artık beni istemiyormuş. Kucağıma gelmiyordu, almaya çalıştığımda ısırıp ya da tırmalayıp kaçıyordu. Onu ararken hep başkalarının kucaklarında buluyordum 😀 Sizce nasıl yorumlanır çok merak ediyorum.

 7. Rüyamda kedi ayağı masarılmıştı.neydir anlamı teşekkürler

 8. Ben rüyamda bi kutunun içinde yavru bi kedi gördüm kedi oradan çıkıp yatağın üzerine zıplıyor yerinde durmuyor ben onu bi battaniyenin altında tutuyorum bi süre sonra üzülüp çıkartıyorum ama çıkarttığım andan itibaren yine yerinde durmuyor yavru kedi değil de sanki fare gibiydi çok küçüktü ama kediydi

 9. serap köşker

  rüyamda benim dişi kedim bir taş fırının içinde yanan ateşin üzerinede yürüyor. allahallah diyorum ateşte nasıl yürüyor, demekki diyorum kenardan gidiyor. fırının içinde ama kedime hiçbirşey olmuyor . ateş alevli bir ateş değil.
  teşekkürler

 10. Rüyamda küçük bir kedi anne diyordu bana bünün anlamı ne acaba ya🙄

 11. Ümmühan Güngör

  Rüyamda bana ait olmayan kedi üstüme çıkıp bağrıma yatıyor ve ben onu sıvazlarken göğsümde uyuyakalıyor.Tekir gibi kahverengi bir kedi.yorumunu yazarsanız sevinirim

 12. Merhabalar,
  Rüyamda bir kız çocuğunun yaklaşık 8-10 yaş civarında altından su geçen bir boşluğa düştüğünü ve akıntıyla kaybolmaması için kuvvetli bir elektrik süpürgesiyle çektiğimi gördüm. Süpürgeyi açıp içinden çıkarmak istediğimde ise kız çocuğunun kara kediye dönüştüğünü ve üzerinde sayamadığım kadar mavi kedi gözlerinin olduğunu gördüm ve çok korktum.Aniden uyandım. Bu rüyayı yorumlayabilir misiniz_?

 13. Ben rüyamda kendi kedimi gördum yaraliydi durmadan kale gibi yada bir eglenceli bir sokakta durmadan kayboluyordu ve ben onu arayip buluyordum ya da kuzenim veriyordu ve bazen de elime ışınlanıyordu

 14. Merhabalar.
  Ben rüyamda bi bebeğin kediyle oynadığını ve sonunda bu kedinin çocuğu kaçırdığini gördüm bende peşinden koşarak takip ettim ve çocuğu son anda kurtardım

 15. Özlem Çayırlı

  Rüyamda annemle abimin bi ağacın altından birkaç tane kedi çıkardıklarını gördüm. Kediler kirli, zayıf, hemen hemen ölmek üzereydiler. Annemle abim bana kedileri pişirip yiyeceklerini söylediler.
  -Yorumlarsanız çok sevinirim.

 16. Rüyamda sarı küçük bir kediyi evden dışarı çıkarmaya çalışıyordum. Ancak ev bizim evimiz değildi. Kimin olduğunu da bilmiyorum. Çıkarmaya çalışıyordum. En son sarı kedi ayağıma 3 4 defa tırmık attı. Ancak kam görmedim ve sonrasında kedi evden çıktı. Bende uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

 17. Rüyamda köydeki evimin cesmesinin önündeyim bir kedi arkamda saçımı okşuyor önce korkuyorum sonra tamam kedicik yapma dur diye uzaklaştırmaya çalışıyorum ama gitmiyor sürekli başımı okşuyor. Birde toprak kayması oluyor her yer çamur içinde kalıyor.

 18. Ruyamda uyuyorum,kalktigimda uzerimde kedi vardi.ama usluca bana bakiyordu.yorumlarsaniz sevinirim.Azerbaycandan sevgiler

 19. Rüyamda kedi patisini cama sıkıştırdiğımi, sonra cami aralayip onu dışarı gonderdigimi gördüm. Neye işarettir acaba ?

 20. Benim sarı bi kedim vardı ölmüştü rüyamda onu canlanmış gördüm seviyodum o da beni seviyodu üstümden inmiyodu yavruydu daha böyle bi rüya gördüm sizce nedir

 21. Rüyamda kendi disi kedimi banyo yaptiriyodm ne anlama geliyor acaba

 22. Yavru kesimin annesi öldü yavrularını da bakamadigimiz için bıraktık ama güvenli bir yere 1 hafta sonra baktık 1 i yok 2 3 ay sonra baktık 2 side yokdu bu kediler 3 kardeş di hepsi gitmişti aralarından ilk kaybolan evinin orda ki ağacın kavuğun üstünde surtunuyordu sonra yanina gittim simardi ve aeablarin geçti yolda koşturdu o erkek bir kedi sonra bos. İe arazideki cimenlere atladı araba eziyordu azkala …. Sonra kayboldu ve uyandım

 23. Ruyamda silahlarla 10 larca kediyi öldüruyorlardi. Engel olamadigim icin polisi aradim ve yardim istedim ama yardima gelemediler. Kediler gozumun onunde feker teker silablarla vurulup ölduruyorlardi. Hemen yorum yapabilirmisiniz ?

 24. Rüyamda biri beyaz biri siyah iki kedi gördüm kediler diğer odaya geçti orda iki güzel kız olarak geri geldiler ben kkanepede uzanmı yatıyordum ağzımdan üç harfliler çıkmaya başladı o iki güzel kız beni yattığım yerden kaldırmaya çalıştılar kaldıramadılar beni

 25. Rüyamda üniversite de ders calisirken güzel krem renginde bir kedi gördüm ve kediyi icten seviyorum ama Bana yaklasmasini istemiyorum ve bir arkadasimla kedi Bana gelmek istediginde sürekli kediyi tutuyor.ve kafesin icine koyuyor

 26. Rüyada gördügüm kedi siyah beyaz biseydi ama cok tatliydi sonradan bunun bir insan silüyeti oldu bende ondan uzaklasmak icin kactim o bana asik olmus gibiydi kendide bana kostu gozleri kip kirmiziydi zatten sonrada uyandim

 27. Rüyada görülen kara kedi tıpkı gerçek hhayattaki gibi uğursuzluğa yyorumlanmıştır ne demek ya?

 28. Rüyamda evimde bir kedi gördüm. Normalde kedi beslemiyorum ama kedileri çok severim temiz, tüylü sarı, gözleri çok güzel bakan bir kediydi. Nereden geldiğini anlamıyorum ama kovmuyorum onu çok seviyorum oynuyorum sonra bi anda dolabın köşesine gidip kaçıyor benden ordan bana uzaktan gözlerini benden ayırmayarak bakıyor masum bi şekilde. Ben de onu ellemiyorum ona bakıyorum uzaktan dolu gözlerle. Sizce anlamı nedir?

 29. Rüyamda kedimi kaybediyorum yavrılarıyla birlikte binlerce kedinin arasından kedimi aramaya başlıyorum bir kediyi elime alıyorum ve yüzümü tırmalıyor ama canım acımıyo ardından kendi kedimi buluyorum

  • Gördüğün rüyada senin yakınındaki birisi senin canıni yakacak. Ilk başlarda ağlayacakesin üzüleçeksin ama sonunda değersiz olduğunu anlayimm allaha şükür edeceksin

 30. Şuan saat gece 4 sanırım sabaha kadar uyumiycam neredeyse ağliycak durumdayım rüyamda yıkık harabe evlerde dolaşıyoruz tabi ben insanlara eşyalara oyuncak tarzı şeylere dokunulmaması gerektiğini anlatıyorum ve dışarıda oturuyoruz birden bire 3 4 kedi yanımıza geliyor bi bakıyorım en öndeki kedinin ağzında kalpli bi peluş tam ağzından Almak için yaklaşıcakken içimden bu eşyalara dokunulmaması gerektiği aklıma geliyor ve duruyorum sonrası çok korkunç yazarken bile titriyorum kedilerin hepsi dönüp bana mırıldanıyorlar ve ağzım bozulmaya başlıyor konuşamıyorum engelli gibi oluyorum konuşmaya çalışıyorum kimse beni anlamıyor mesela yardım edin diyiceğime yasadkkımmmm erddffiinn felan diyorum daha sonra etrafımda 3 4 insan belirdiğini görüyorum hepsi bana bakıyor ve kaçmaya çalışıyoeum koşamıyorum xar zor yürüyorım onlarda bana gülerek arkamdan geliyorlar en daha şimdi özürlü gibi abiğğğ diyerek uyandım herkes uyandı uyandığım halda ağzım dahah yeni yeni düzeliyor yorumlarsınız inşallah

 31. Kedi güzel hayvandır, rüyada gördüğünüz kedi de kötü olmaz, merak etmeyin gördüğünüz rüyayı hayra yorun.

 32. rüyamda bir çok kedi yavrusu ve annelerini gördüm hepsi çok güzeldi içlerinden birini gizlice almak istedim fakat o kadar çok canlı pireler dolaşıyorduki vaz geçtimalmaktanhepisi ayni renkteydi sarı beyaz siyah karısımı

 33. Çok Kedi İstiyorum Ve Ruyamda Kedım Oluyordu Ama Kedimi Gotururken Kedı Bır Hamle Yaptı Ve Kafası Yere Gelicek Şeklde Düştü Sonra Kediyi Aldıgım Gıbı Veteriner Gıttım Bırıne Carptım Ozur Dılerdım Kedımı Var Sonra Doversınız Dedım Gıttım Veteriner Bakı Olmustur Dedı Cok Zor Dedı Sonra Annanem Kedının Kafasını Koparıp Attı Kedım Oldu Dıye Agladım

 34. Rüyada kedi gözü taşı görmenin anlamı yazmıyor lütfen yazın

 35. Rüyamda Pet shoptan yavru kedi alıyordum 4 tane kedileri falan gördüm gri renkli falan pazarlık yapıyordum 50 liraya alıyordum kafes yaptı ama kus kafesi yaptı al dedi burda yavrulatirsin bunlari dedi kus kafesi büyük ama
  4 tane falan da yuvalik vardı falan o an uyandım zaten

 36. Rüyamda aylardır kayıp olan kedimi gördüm. Kapının önüne geldi çok sevindim sevdim ve gitti. Yanımda annem de vardi ve o ilk önce kediyi tanıyadı daha sonra da o kadar çok sevinmedi hiç tepki vermedi. Yorumlarsanız sevinirim.

  • Rüyanda korkulacak veya uzulecek birsey yok… bilinç altına yerlestirmisin. Kedini o sanırsam çok bulmak istiyorsun. Bu sekildede rüyana girmiş.. inşallah bulursun küçük yavrunu

 37. Gece sahur dan sonra biraz video izleyip uyudum rüyamda banyoya girince kedi gördüm elimdeki suyu onun üzerini sıçramayı başladım kaçması için adım atarak da korkuttum biraz geri çekildi ve sonra durdu ben yaklaştıkça olduğu yerde kaplays devam etti uzaklastikca ise yaklaştı sonra elimdeki son damlaları sıçratırken suyun bittiğini anlayıp yaklaşarak beni tırmaladi onu ayagimla çok sert bi şekilde ittim yine tirmaladi annem de kapı da bizi gördü tirmalanmis elimi tirmaladi o anki amacı neydi bilmiyordum anlamamistkm ama kedi saldırgan di sonra elimi bıraktı annem ben de kediye tekme attım bi metre uzağa fırladı rüya da uyaninca da elimde iki tırnak izi vardı

 38. Rüyamda 2 kedi gördüm ve köpek geldi yanlarına ben biraz bi çığlık atarak uyandım hepsi bu rüyamın 5 dakikalık bir uyku idi

  • Ruyanizdanda belli olduğu gibi sizin yakininiz yada güvendiginiz birisinden darbe yiyeceksiniz. Aslında o dost olarak gördüğünüz kişi sizin zararinizi isteyen kişi.

 39. Gamze nur turan

  Aksam uzeri dedem öldü.cok uzuntu icerisindeyim.uyuyamiyorum.bi ara dalmisim.o daldigim arada ruyamda abimle eve gelmeden önce gece gittigimiz bufenin önünden geçiyoruz ve gecerken bir kedi gordum gri renkliydi bana bakiyordu biraz kotuydu bakışları sanki tam hatırlamıyorum sonra abim bufeye girdi benide aldi yanına kola ekmek biseyler aldik ciktik o kedi hala disardaydi ve sanki kudururcasina kendini saga sola atti ayağıma carpiyordu üstünden atladim kaldirima vurdu kendini daha sonra duzeldi abimde bana kac dedi bende ona baktim yine o kotu bakışları atiyordu tam kosar gibi oldum abime oda kovaliycakti galiba o sirada uyandim simdide saat sabahin bes i dedemin cenazesi var bugun uyuyamadim bu ruyayi gordum bu siteye girdim baktım simdi yorumumu bırakıyorum ilgili kisiler en kısa surede yorumlarsa cok sevinirim simdiden cok tesekkur ederim

 40. Rüyamda kırmızı gözlü büyük sarı beyaz yılan saldırıyor ve onu aşağıya itiyorum orada üzerine birden çok kedi kaplan benzeri kediler saldırıp pençeleriyle parçalıyor

 41. Rüyamda birinin evindeyim sahipli kedi biran kolumu ağzına aldı bir süre sonra kadının uğraşmayla kolumu bıraktı kan kustu boğazında kemik parçası çıkardı kolumda kan kusmuk içindeydş ama kedi boğazında birşey takıldığı için ısırmış ve çıkarmayı başarmış

 42. Rüyamda birinin evindeyim sahipli kedi biran kolumu ağzına aldı bir süre durdu ve kadın kediyle uğraştı ve bıraktırdu ve boğazına takılmış kemik parçasını tükürdü benim kolum kan kusmuk içinde kaldı çıkan kemiği gördüm nedir acaba

 43. Ben rüyamda bahçede bir kedi gördüm üstüme atılıyordu adeta sonra ben eve geldiğimde bu kedi benim evimde oluyordu o kaçıyor brn kovalıyorum o kovalıyor ben kaçıyorum sonra düşündüm seversem birşey yapmaz diyr yanındsn geçerken saldırıcam sandı hiçbişey yapmadım oda yapmadı sonra uyandım

 44. Rüyada tek gözü olmayan bir kedinin herhangi bir evdi lavobusuna girdigini gördüm.Kediyi çıkarmaya çalışırken tek gözünün olmadığını farkettim.Kedi zararsızdı fakat ordan hemen kaçmak istedim.

 45. Ruyaamda evime girmis bir sari kedi var bunu evden kovmaya calisiyoruz kocam ve abim de yanimda ama kacacak yeri olmadigu icin ona bisey yapacaz diye cok kirkuyor ben ona dogru hamle yapdigimda uzerime atliyor ama zarar veremiyor

 46. Ruyaamda evime girmis bir sari kedi var bunu evden kovmaya calisiyoruz kocam ve abim de yanimda ama kacacak yeri olmadigu icin ona bisey yapacaz diye cok kirkuyor sonra benim elimde bi surahi var ona dogru atacak gibi yaptigimda cok korkuyor ve bana dogru atliyor ama bana dokunmuyor bana dogru atlarken de siyah kedi oluyor kimseye bi zarar vermiyor yani lutfen yorumlarmisiniz tesekkur ederim

 47. Rüyamı kesik kesik hatırlıyorum.Sokakta bir kedi gördüm.Boyle sarı beyaz çizgili bir kedi çok tatlı diye seveyim dedim ama kedinin karın bölgesinde büyük bir yara vardı.Sanki yanmış gibiydi.Sonra o kediyi alıp iyileştirmek için bir şeyler yapıyordum.Veterinere falan götürüyor yarasının üstüne iyi gelecek bir şeyler sürüp duruyordum.

 48. Rüyamda iki adet tekir kedisi içimde öldürmüş olup dışkı yoluyla zar zorla çıkardım ikisininde bağıraakları iç organları görülür şekilde dışkı ile birlikte çıktı ve kafaları kopmuştu böyle çıktı vücudumdan çok korkunçtu

 49. rüyam da eski oturduğumuz bir evde sarı siyah renkli ve 7-8 tane gözü olan bir kedi bana saldırıyordu 4-5 defa üzerime atladı her seferinde yumruklayarak savurdum bana zarar veremedi sonra bi köpek keldi yanıma oa güvendim kediyi yener diye o da bir şey yapamadı 2. bir başka köpekle birlikte birbirinin ağızlarını ısırıyordu ama hafifçe oynar gibi sonra uyandım.

 50. Rüyamda evde oturuyorum kimse yok ışıkları açmamışım tesadüfen hırsızın camdan içeri atladığını gördüm.onu görünce çok korktum bir kadındı.onu gördüğüm için bana zarar vermekistedi ama onunla konustuk baya ben bana zarar verme lutfwn dedim bana ailemin iflas edip etmmediğini sordu evet diyordum çok karışık bir ruyaydı ama bana zarar verdiğini göremedim sadece elinde ki bıçaktı .

 51. Rüyamda küçük bi çocuk bana kedi verdi buna bak dedi bende kedileri sevmem çocuk uzaklaşınca kediyi kucağımdan yere bıraktım çocuk da beni izliyormuş kediyi biraktigimi görünce ağlayarak uzaklaştı kedi de dönüp bana baktı kucagimdayken büyük bi kediydi yere bırakınca yavru kedi oldu

 52. Rüyamda minik sarı bir kedi sancı içinde kıvranırken, karnını ovuyorum. O anda bağırsağından bir yılan çıkıyor ve kedicik rahatlıyor.

 53. ben şimdi yolda yürüyorum yürürken kucağıma bişey atlıyor beyaz sokak kedisi ustumde tir tir titriyor sonra karşıya bakıyorum bi çocuğun elinde köpek var soruyorum köpek mi kovaliyordu bunu çocuk evet dior bende korkuyorum köpeği bırakmayın uzaklasalim diyorum köpek öyle sinirli ki zaptedemiyorlar karşısına başka köpek çıkartıyorlar kavga etsinlerde kediyi unutsun diye yok neyse ben kediyi saklıyorum kollarimin arasına yürüyorum. Kafami çeviriyorum üstü açık araba ama küçük kamyonlar varya onlardan arabanin arkasında küçük çok tatlı kedi ile köpek bide onları giydirmisler beyaz bişey vardı üzerlerinde. Köpeğin üstünde yazı vardı sanki birine hediye edilecek gibi herneyse ben diyorum ki ulan şuna bak elin oğlu kediye köpeğe nasıl bakıyor bide şu kediye bak zavallı diyorum. Neyse o arabadaki küçük kedi arabadan düşüyor. Elimdeki kediyi bırakıyorum o kaçıyor zaten. Sonra araba geri geri geliyor arabanin üstüne atlıyorum zaten açık ya. Dur geri geri gelme diyorum adam duymuyor beni. Küfür felan ediyorum ama sesim kısılmış sesim çıkmıyor adam duymuyor arabaya felan vuruyorum. Kedinin ayakları felan eziliyor. Polis varmış ilerde polis ceza yazmasnn diye geri geri geliyormuş. Sonra köpekte düşüyor ama çok minnaciklar yani. Sonra arabanın yan tarafına geçiyorum o küçük kedi belege sarılmış yeni doğmuş bebek oluyor Ağlamaya başlıyorum sonra. Adama küfür ediyorum dikkat etsene o kadar bağırıyorum felan diyorum adam da polis var önümde diyor . Bende ceza yazmazlardi sonuçta bi can için duracaktin olduğun yerde diyorum. Sonra bebeği kucagima alıyorum ama oyle bir ağlıyorum ki sesim çıkmıyor icimden hıçkıra hıçkıra ağlıyorum ama gözümden yas gelmiyor sonra uyandım ama hala iç çekiyordum.

 54. Rüyamda bavul toplamamız gerektiğini ama bir türlü toplayamadigimizi gördüm.Gittigim evde kedinin olduğunu ve kediden çok korktuğum için o kediyi bir yere odaya saklamaya çalışıyorduk ama bir şekilde o kedi oradan çıkıp yanımıza gelmişti ve daha da korkmuştum .

 55. Rüyamda sınıftayım ve çok küçük ve biraz da zayıf bir kedi yavrusu gelip direkt hırkamın kolundan içeri girmeye çalışıyor,kolumun içine başını sürtüyor uyumaya çalışıyor falan ben de ondan kaçıyorum,koridorda deli gibi koşuyorum en son bir sınıfa giriyorum en yakın arkadaşım da yanımda oluyor.işte kadın iri yarı sert bir edebiyat hocası geliyor biraz o sınıfta duruyoruz sonra hoca gelip sizin rapor dilekçe işini falan hallettim diyor(normal olmamız gereken girmediğimiz içinmiş)
  sonra tam gideceğiz dışarıdan bir ses duyuyoruz ve sınıfın halkı pencerelere dökülüyor (okulun 10.sınıflarından birindeyiz) o kedi yanında birkaç sessiz köpek var ve onların karşısında bir köpek çılgınca havlıyor işte parçalayacak gibi sonra bu kediyi okul müdürümü ne hatırlayamıyorum tam o okulun yanına atıyor,bırakıyor yani salıyor yanında da 2-3 köpeği de (kedinin yanında duran sessiz köpekleri) de salıyor onla beraber.

 56. Rüyamda evde önce anne kedi görüyorum onu dışarı çıkarmak için uğraşıyorum evin icinde o sirada koltuğun altından yavrusu çıkıyor. Ikisini birlikte kovalamaya çalışıyorum meğer kedi bizim evimizin içind e yavrulamis sonra ufak bir kedi sesi daha duyuyorum ama göremiyorum. Ikisinde evden çıkarmaya çalışıyorum ama nedense kapının arkasında da bir-çok eşya var sanki kap dışarıdan açılmasın diye birçok şey koyulmuş. Bir odadan diğerine geçiyolar ve cikaramiyorum.

 57. Oğuzhan Yılmaz

  Rüyamda kedilerin evime tırmandığını ve bu kedilerin evime camdan girdiğini gördüm 2 side sarıydı ve birini yakaladım biride kaçtı ve 2 tanede güvercin vardı onları yakalayıp sakladım ve kaçan kedi hiçbirşey almadı çok merak ediyorum yorumlarsanız eğer çok sevinirim

 58. Ruyamda kara bir kedi gordum dua ediyordum gitsin diye korkuyordum sonra arka odada bir tane sogan vardı onu aldi ve kacti ruyamda yemek icin caldigini hissettim sizce nedir bu karmasa

 59. arkadaslar rüyamda siyah bi kedi görüyodum ve bağırıyordum kediye elimle vuruyordum ve kedi kayboluyordu

 60. Merhaba ruyamda bir kedinin yavrularını emzirirken gördüm sakın bir kediydi açık renkliydi benim gerçek hayatta bi kedim var rüyamda kedimin veteriner inde gördüm o kediyi ayrıca benim kedim de rüyamda hamileymis bende kedim için doğumda acı çekmemesi için ilaç alıyordum bu arada benim kedim erkek

 61. Ben rüyamda bizim çatı katında bir sürü kedi vardı kendi kendime bu kadar kedi nasıl girdi buraya falan dedim. Daha sonra anneme seslenmek için arkamı döndüm ve tekrar arkamı döndüğümde tüm kediler bebek olmuştu. Bebeklerin bazıları da ağlıyordu çok tuhaf bir rüyaydı.??

 62. Ruyamda. Bayiliyordum ve dayim beni tabuta koyup hastanahaneyr goturuyordu.ama hastaneye gitmioduk. Daha sonra o tabuttan cikiyorsum ve 3 tane dusman kedim oluyodu o kesiler beni oldurmeye calisiyorlardi

 63. Rüyamda kedi evin içindeydi. Kedileri sevmediğim halde kediye baktığımda sanki o kedi bana çok yakın birisiymiş gibi geldi. onu sevdim hatta sahiplenmek istedim. Fakat annem kapıyı açtı ve kediyi göndermek istedi. Kedi bir anda küçük bir kıza dönüştü. Kedinin elleri bebek ellerine dönüştü ve benim ellerimi tuttu. Sonra kediye süt vermek istedim. dolabı açtığımda 1 şişe süt vardı. Ben hiç açılmamış şişenin içindeki sütü vermek isterken babam bozulmuş sütü kediye verelim dedi. Kediye tam bir şeyler yedirecekken uyandım.

 64. Ben rüyamda 3 kedi gördüm renkleri sarı, beyaz, siyah. Siyah ile beyaz çiftlesşiyordu, sarı siyayı tırmıkladı siyahta yanlış anlayıp arkadışımı bıçakladı. (dalga geçmiyorum tamamen gerçek)

  • Rüyamda sarı minik bir kedi sancı çekiyordu. Karnını ovaladım. Bağırsağından bir yılan dışkıladı ve rahatladı.

 65. Ben gerçekten anlamıyorum bu rüya yorumcularını, o kadar çok anlam ve mana çıkarıyorlar ki, iyi mi kötü mü hiç bir şey anlamaıyorsunuz

 66. delimiyim neyim

  Rüyada aman hayat çok güzel boşver diyip göbek atan kedi gördüm, benim sorum şu sayın yetkili, rüyada deli olabilir mi bi insan?

 67. Rüyada kedi kesip çorbaya atıyordum, iğrenç bir rüyaydı

 68. Salam aleykum. Ruyada bir kedinin digerini kovalidigini benim de bu kovalamacaya mani olmağa çalışdığımi ama basaramadigimi gördüm.kedi kediyi yakaladi ve ayagindan başlayarak yemeye başladı. Bu an yakalanan kediyi yakalayan kedinin əlindən bir zorla ablamla birlikdə aldıgimi ve bir guclukle ayağımın altında kediyi tutduğumu gördüm. Lütfən yorumlarmisiniz Allah rizası icin.

 69. Ruyamda pazar gibi bir yere giriyorum yerde 10 tane yavru kediyi boyunlarindan biseyin ustune asmislar baglamislar ben onlari yerden alip satmaya basliyorum sonra kedilerin sahibiyle karsilasiyorum diyor ki bana ben oblari zaten atmistim al sen sat dedi ben de vir dukkana girdim iki erkek oturuyordular sonra arkamdan dukkana beyaz bi kopekle bi erkek girdi kedilere saldirmak istedi ama ben o lari alip dukkandan ciktim

 70. Ruyamda pazar gibi bir yere giriyorum 10 tane yavru kediyi boyunlarindan bisesin ustune asmislar ben de yavru kedileri alip satmaya basladim sahibiyle karsilastim kedilerin zaten onlar i atmistim sen satabilirsin dedi ve bir dukkana girdim iki erkek oturuyordu biri beyaz bi kopekle arkamdan dukkana girdi ben kedilerr saldirmak istedi ama izin vermedim ciktim oradan hemen..

 71. Ruyamda yavru kedinin pismis oldugunu ve arka tarafini yediyimi gordum

 72. Ruyamda pismis yavru kedinin arka tarafini yediyimi gordum

 73. Bende ruyamda kedi gordum.geliyo boynuma atliyo sarilircasina ben üstümden iteliyip atiyorum az sonra tekrar geliyo yapisiyo sonra bi kapinin arâsinda sıkısyo bende kapiyi hizla yitiyorum gelmesin diye kedi orda kafasi ezilip ölüyo. Anlamadim yorumlarda iyi de yaziyo kötüde

 74. Rüyamda eşim bana sıfır tv.yi izle .bende ne anlama geldiğini soruyirum eşime öyle bi kanal yokki diyorum

 75. Rüyamda kedinin kendi oğlumu yediğini gördüm koştum çekipl aldım kedi ölmüştü çocuğu omuzuma yatırdım inliyordu yardım çağırırken u y andım bu nasıl bi rüya hayır ver Allah’ım

 76. Meltem Zengin

  Rüyamda kedimi Eren Erdem ısırıyodu canım kedicik ciyak ciyak bağrıyodu birden uyandım, artık siyasileri rüyalarımızda görür olduk. Kurtuluş yok bunlardan rüyalarda bile

 77. Şu ısırma olayı canımı çok sıktı, uykularım kaçtı, rüyamda kendi kedim beni ısırıyordu

 78. Slm ruyamda sobanin bacasina kedinin sıkıstıgını gordum ve sanki beni kurtarin diye miyavliyodu tsk edrim

 79. Rüyamda evime birsürü kedi giryordu ve çok pis kokuyorlardı

 80. hergün rüyamda kedi görür oldum.

 81. Normalde kediye alerjim yok ama rüyada gördüğüm kediler de hep hapşırıyorum çok ilginç ama ne zaman kedi görsem hapşurma tutuyor beni.

 82. Kendi ev kedimize kurdale bağladıgımı gördüm

 83. Mrb rüyamda sokakta bir wc ye girdim ama müze gibi Harika bir wc tam tuvalete girdim benle minik bi kedi girmesiyle ayağım çarptı deliğe düştü elimi uzattım kurtarırken bana dişlerini geçirdi sanki üstüne asit değmiş gibi küçüldü küçüldü aldım dışarı attım sonrA genişledi genişledi çok güzel tüyleri olan bir köpeğe dönüştü yorumlarsanız sevinirim

 84. nerdeyse her uyuduğumda bi kedili rüya görüyorum, hayır anlamı iyi değil anladık ama gördüğüm rüyalar çok sevimli oluyor. Başıma iş gelecek anlaşılan ama ne acaba?

 85. Merhaba.Hayırolsun rüyamda işyerimin mutfağında siyah bir fare ekmekleri yemiş her tarafa dağıtmış oluyor.Sonra bir kedi mutfaktan çıkıp düükkandan dışarı hiçbişey yapmadan çıkıp gidiyor.hatta kedinin onu kovalamasını beklerken kedi faryle uğraşmadan çekip gidiyor.işyerim darmadağınık oluyor.
  teşekkür ederim.

  • Rüya Yorumcusu

   Ebru hanım, iş yerinizden yada ailenizden vurdumduymaz bir yakınınıza işaret ediyor, karşılaştığınız yada karşılaşacağınız bir sorunda güvendiğiniz kimseleri yanınızda göremeyebilirsiniz.

 86. yine aksiyon dolu kaçmalı kovalamacı rüya gördüm, normal hayatta kedileri çok severim ama bildiğin azman gibiydiler baya kovaladılar kediler beni binadan düştüm bide

 87. Boşuna kediye nankör demiyorlar, rüya tevsrlerinde hep kötü yorumlanmış kedi.

 88. Kedi görmek bencede biraz fazla kötü yorumlanmış.

 89. Rüyada kedi gördüm bir heyecanla yorumlara baktım ama gerçektende rüyada kedi görmek hiçte güzel değilmiş. Biraz hayal kırıklığı yaşadım

 90. ___sylvester___

  Rüyada kedi görmek iyi bir şey değilmiş demekki, oysaki kedi güzel bi hayvan nedense yorumcular hep kötüye yormuşlar.

 91. Ben küçük bi beyaz kediyi kucağımda taşıyodum. Sonra annesi beni kovaladı anne kediden kaçarken birden düştüm düşmemle birlikte uçmaya başladım. Çok acaip bi rüyaydı kucağımdaki kediye baktım fareye dönüşmüştü irkilmemle birlikte yere atmaya çalıştım sonra yüzüm de bi tokat kulağımda bi çınlama sesi. Annem tokatlamış iyide anne rüyada kedi gördüm dedim ama annem rüyanda kedi gördüysen niye o zaman hadi burcu hadi burcu diye inliyodun olm gece çok mu film izledin dedi. Ben bu rüyadan hiç bişey anlamadım.

 92. nerdeyse hergün rüyamda kedi görmeye başladım.birşeyler olacak ama ne bakalım bekleyip göreceğiz.

 93. Kedi görmek hem iyi hem kötü anlamlara geliyormuş demek. Öğrenmiş olduk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir