Renuee Eternelle Çatlak Giderici Krem Kullanıcı Yorumları

Renuee Eternelle Çatlak Giderici Krem Kullanıcı Yorumları

Renuee Eternelle Çatlak Giderici Kremi

Bu ürünü editörlerimizden Gamze hanım hamilelik döneminde kullanmış ve üründen hiç bir verim elde edememiştir. Ancak Renuee Eternelle kullanıp memnun olan tüketicilerin var olduğunu en azından forumlarda olumlu yorumlarında olduğunu söyleyebiliriz. Diğer Çatlak Kremleri yazımızı da okumanızı öneririz.

Doğum sonrası çatlakların giderilmesi amacı ile geliştirilen Renuee Eternelle cildin sıkılaşmasını sağlayan özel bir formüle sahiptir. Üründen verim alınabilmesi için 9 hafta kullanılması gerekmekte imiş. Satış sitelerinde oldukça iddialı sözler kullanılmış olmasına karşın verim alınamadığı durumda ürün iadesi yada para iadesi mevcut değil. Yani satın alacaksanız deneyeceksiniz, tutarsa tutar tutmazsa paranız çöp olacak.

Renuee Eternelle Çatlak Giderici Kremi Kullanımı

Kremi kullanmadan önce cildinizin temiz olmasını sağlayın. Sorunlu bölgelere masaj yaparak yedirerek sürün. Günde 1 yada 2 defa sabah ve akşam olmak üzere kullanımı uygundur. Kremi sürdükten sonra kremin cildiniz tarafından emilmesini bekleyin.

 

Renuee Eternelle Çatlak Giderici Kremi Fiyatı

90 ml’lik tüplerde satılan Renuee Eternelle jel satış fiyatları neredeyse 2 kat fark olması ürünü satın almayı düşünenlerin kesinlikle iyi bir fiyat araştırması yapmasını gerektirmektedir. Biz en ucuz saten yerde 70 liraya bulduk kremi. En pahalı satılan yerdeki fiyat ise 150 liraydı. Bir ürünün satış fiyatının bu kadar farklı olması biraz düşündürücü. Ürünü alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus ise fatura üzerinden ürün adının tam olarak yazması olmalı. Yani orijinal olmayan üründe sadece çatlak giderici krem yazabilirler. Orijinal üründe ise “Renuee Eternelle” yazacaktır.

 

Ambalaj Uyarıları

• Çocukların ulaşamayacağı yüksek bir noktada saklayınız.
• Emzirme döneminde iseniz göğüs belgenizde kullanmayınız.
• Renuee Eternelle kremi solaryum öncesinde kullanılması uygun değildir. Aynı zamanda güneşe uzun süre maruz kalacaksanız kullanmayın.
• Gözünüz ile temas ettirmeyin, etmesi durumunda bol sıvı ile yıkayınız.

 

Renuee Eternelle Çatlak Giderici Kremi Şikayet

Çatlak kremlerinde şikayet olmayan ürün yok bu yüzden hangi çatlak kremine bakarsanız bakın mutlaka şikayetler olacaktır. bunda vücut tiplerinin farklı olmasınında etkisi var diyebiliriz. “Renuee Eternelle” için bizzat kendi deneyimimden ötürü ilk şikayeti ben yapmak istiyorum. Satın almadan önce bir çok forumda çok olumlu yorumlar okudum ve aldığım zaman şimdikinden çok daha pahalıydı. 3 Tüp satın aldım ve ne yazık ki en ufak bir katkısını dahi görmedim. Kesinlikle önermiyorum.

 

Renuee Eternelle Çatlak Giderici Kremi Kullanıcı Yorumları

Renuee Eternelle çatlak kremi kullandıysanız lütfen sayfa altından deneyimlerinizi yorumlarınızı yazın. Kremi satın almayı düşünen tüketicilerin bilinçlenmesinde yorumlarınızın büyük katkısı olacağı için lütfen objektif yorumlar yapınız.

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Yorum Yaz (5 Yorum)

  1. Hamile iken kullanmıştım, sakın almayın hemde hamileliğimin 2 ayından itibaren kullanmaya başladım ama hiç bir faydasını görmedim.

  2. Faydasını görmeyen bi ben değilim kanımca, oysaki baya met etmişlerdi hep forumlarda okudum olumlu yorumları demek ki hepsi yapanmış!

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın