Quantum Parke

Quantum Parke

Quantum Parke ile parkelerde kalıcı parlaklık sağlayabilirsiniz. Üstelik tek kullanım ile 1-2 yıl arasında kalıcı parlaklık sağlamanız mümkün. Tabi bu markanın iddiası ürün gerçekten bu kadar başarılı mı? Bunu anlamanın en iyi yolu daha önce Quantum Parke kullanmış tüketicilerin ürün hakkındaki yorumlarını okumak. Quantum Parke hakkında yapılmış yorumları sayfa altından okuyabilir, dilerseniz sizde görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 

 

Quantum Parke Fiyatı

1 ufak oda ıçin (5-8 m2) Çizikleri yok eder Mükemmel Seviyede Yeniler 12 Ay – 24 Ay Ömür -59-TL- yerine 29 TL

2 ADET 100 ML QUANTUM PARKE YENİLEYİCİ SOLÜSYON

2 ufak oda (10-16 m2) çizikleri yok eder ve Mükemmel Seviyede Yeniler 12 Ay – 24 Ay Ömür 58 TL
+7 TL Kargo

3 ADET 100 ML QUANTUM PARKE YENİLEYİCİ SOLÜSYON

1+1 Ev İçin Yeterlidir.  Çizikleri yok eder ve 1-2 yıl arasında parlaklık sağlar. Fiyatı 87 TL +Kargo

 

Quantum Parke Kullanıcı Yorumları

Quantum Parke kullanıcı yorumları ve şikayetleri sayfa altındadır. Quantum Parke kullandıysanız lütfen ürün hakkındaki görüşlerinizi sayfa altından bizimle ve tüketiciler ile paylaşın.

Check Also

Cialis Gerçekten İşe Yarıyor Mu?

Cialis Cialis nedir? Cialis yan etkileri nelerdir? Cialis etki süresi, Cialis fiyatı gibi aklınıza takılan bütün soruları bu …

9 Yorum

 1. murat demirkan

  Ben bu kadar terbiyesiz ciddiyetsiz bir firma görmedim hayatim boyunca mobilya yenileyici spariş verdim ama parke yenileyici geldi iletişim kurabileceginiz hiç bir numaraya cevap vermiyorlar resmen dolandırıcı bunlar çevremdeki bir çok onlarca insana söyledim kesinlikle spariş vermemeleri gerektigini.Bu firmayı tercih etmemelerini firma da demek mantıksız dolandırıcı bunlar.

 2. Alev Yıldırım

  Quantum parke cilası aldım 100 ml için ne kadar sıcak su kullanmalıyım.

 3. Ülkü Hasdemir

  Mobilya yenileyici olarak sipariş verdim meğer gelen parke yenileyiciymil.Masaya okumadan sürdüm yapış yapıl bir ürün çıktı.Sadece giden parama değil masama birşey olursa çok üzülürüm.Lütfen nasıl yapış yapıştan kurtulabiliriz sattığınız gibi çare üretin.mağduriyetimi telafi etmezseniz gerekli yere şikayette bulunacağım.Masam balmumu gibi yapışık ve hala kurumuyor.Birde muatap kimse yok telefona cevap verilmiyor.Yazıklar olsun.

 4. Ülkü Hasdemir

  Mobilya yenileyici olarak sipariş verdim meğer gelen parke yenileyiciymil.Masaya okumadan sürdüm yapış yapıl bir ürün çıktı.Sadece giden parama değil masama birşey olursa çok üzülürüm.Lütfen nasıl yapış yapıştan kurtulabiliriz sattığınız gibi çare üretin.mağduriyetimi telafi etmezseniz gerekli yere şikayette bulunacağım.Masam balmumu gibi yapışık ve hala kurumuyor.

 5. Bende Quantum. Sipariş verdim gözüktüğü gibi değil şurup şişesi kadar ufacıcık bir salon için 10 şişe almak lazım

 6. Solüsyon 100ml ölçüye ne kadar ılık su ile karıştırmak gerekiyor gönderilen kullanma talimatında yazmıyor.Ama yorumlarda bahsediliyor aydınlatırsanız sevinirim.

 7. Arkadaşlar kaç saat havalandırdınız? benim 2 saat sürdü havalandırmam ve çok net şekilde ev değişti

 8. bir oda için http://www.quantumparke.com dan satın aldım. gayet başarıl diğer odalar içinde siparişi verdim. basit ürün. parkeyi yada laminatı temizleyin ve süngerle hafifçe ovalayın yetiyor.

 9. Nereden alabiliriz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir