PTT Kargo Metropol Şubesi

PTT Kargo Metropol Şubesi

PTT Kargo Metropol Şubesi sabah 08:30'da açılıyor ve 12:30'da 1 saat öğlen molası veriyor. 13:30'da tekrar açılan şube, akşam 17:00'da kapanıyor. Cumartesi günleri bazı PTT Kargo şubeleri öğlene kadar açık olabiliyor. PTT Kargo Metropol Şubesi cumartesi günü açık mı? Bunu öğrenmek için lütfen  PTT Çağrı Merkezi numarası 444 1 7 88 ya da aşağıda verdiğimiz şubenin telefon numarasını arayarak öğreniniz. (PTT Kargo şubelerinin bazıları kış döneminde yarım saat erken kapanıyor.)

PTT Kargo Metropol Şubesi adresi, telefon numarası ve harita bilgileri biraz daha aşağıdadır.

PTT Kargo Metropol Şubesi Yorum ve Şikayetleri

PTT Kargo Metropol Şubesi hakkında yapılan yorum ve şikayetleri sayfa altından okuyabilirsiniz. Bu şube ile ilgili görüşlerinizi bizimle ve ziyaretçilerimizle paylaşmayı lütfen unutmayın. Yaptığınız yorumların hem kargo firmasının yetkilileri tarafından okunacağını hem de tüketiciler tarafından okunarak bilgilenmelerini sağlayacağını unutmayın.

PTT Kargo Metropol Şubesi ile ilgili paylaştığımız bilgileri internet ortamından edindik. Bilgilerde bir yanlışlık veya eksiklik varsa lütfen bize email ile bildirin. Gerekli düzeltmeler gün içerisinde incelendikten sonra yapılacaktır.

 

PTT Kargo Metropol Şubesi İletişim Bilgileri

PTT Kargo Metropol Şubesi telefon numaraları, adresi ve haritası aşağıda eklidir. Ayrıca PTT Kargo Metropol Şubesi yol tarifi için google maps eklenmiştir.

 

Şubenin Adı:
PTT Kargo Metropol Şubesi
Şube Adresi:
Huzurevleri Mahallesi Yılmaz Güney Caddesi No: 1 Kayapınar Diyarbakır
Bağlı Olduğu İlçe:
Kayapınar
İl:
Diyarbakır
Telefon Numarası:
0 412 257 1083Ara
Diyarbakır, Kayapınar, PTT Kargo Metropol Şubesi

Check Also

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi

Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi Sürat Kargo Tütünçiftlik Şubesi sabah 09:00'da açılıyor ve akşam 18:30'da kapanıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir