Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Philips PowerPro Compact FC8478/91 Süpürge Yorumları

RIYIN Sİ BEMOL KLARNET KAMIŞI (1 NUMARA) 10 LU PAKET : GKK1

Benelli Gio Beyaz Kadın Elektrikli Bisiklet

Mycey Sling Lavelite Kanguru

Arnica Bora 4000 Elektrikli Süpürge Yorumları

Philips PowerPro Compact FC8478/91 Süpürge Kullanıcı Yorumları

Elektrikli Süpürge 6 Kasım, 02:20'de eklendi

Philips PowerPro Compact

Yüksek performans ve daha az enerji tüketimi sağlayan “Philips PowerPro Compact FC8478/91” süpürge hem tv reklamlarında hemde internet reklamlarında sıkça karşımıza çıkan bir süpürge. İncelediğimiz ürün Philips olunca çok fazla söze gerek kalmıyor aslında.

 

Philips PowerPro Compact FC8478/91 Süpürge fiyatları satıldığı yere göre değişmekle birlikte 300-400 tl arasında değişmekte.

 

Philips PowerPro Compact FC8478/91 Kullanıcı Yorumları

Her ne kadar Philips rüştünü ispat etmiş dünyanın önde gelen elektronik üreticilerinden birisi olmuş olsa da hiç bir ürün kusursuz değildir. Philips PowerPro Compact FC8478/91 model süpürge kullanıp memnun olmayanlar elbette vardır. Bu süpürge hakkındaki şikayetlerinizi ve görüşlerinizi lütfen bizimle paylaşın. Philips PowerPro Compact FC8478/91 kullanıcı yorumları ve şikayetleri sayfa altında yer almaktadır.

Yorumlar

Yazıya 3 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

ela 22 Kasım 2016

herşeyim philips çok kaliteli, servis yüzü görmedim desem yeridir.

utukmst 25 Aralık 2016

baya bi sessiz bi süpürge, tavsiye ederim

mehtap akbas 2 Ağustos 2017

Sesiz demissiniz ama gayette sesli bi supurge.güç ayari olmaması çok kötü çünkü zor supuruluyor.

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com