Panaheat Isı Bandı Almadan Önce Kullanıcı Yorumlarını Oku!
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Panaheat Isı Bandı Almadan Önce Kullanıcı Yorumlarını Oku!

Panaheat Isı Bandı Almadan Önce Kullanıcı Yorumlarını Oku!

Panaheat Isı Bandı Panaheat Isı Bandı bir çok e ticaret sitesinde ve eczanelerde satışı yapılan bir ürün olmakla birlikte en bilinen ısı bandıdır. Panaheat Isı Bandı bel, sırt, omuz ve boyun ağrısı şikayeti çekenlerin ağrıyan bölgelere ısı bandını yapıştırması ile ağrının giderilmesine yardımcı olur. 8 saate varan ısı etkisi ile bölgesel kas ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur. […]

Panaheat Isı Bandı

Panaheat Isı Bandı bir çok e ticaret sitesinde ve eczanelerde satışı yapılan bir ürün olmakla birlikte en bilinen ısı bandıdır.

Panaheat Isı Bandı bel, sırt, omuz ve boyun ağrısı şikayeti çekenlerin ağrıyan bölgelere ısı bandını yapıştırması ile ağrının giderilmesine yardımcı olur. 8 saate varan ısı etkisi ile bölgesel kas ağrılarınızın giderilmesine yardımcı olur. Bandın uyguladığı ısı, ağrılı bölgenin kan akışını hızlandırarak kasların gevşemesini sağlar.
Panaheat Isı Bandı Nasıl Kullanılır?

Panaheat ısı bandını paketini açın, paketi açıldıktan sonra 2 dakika içinde ısınmaya başlayacak ve kullanıma hazır hale gelecektir. Daha önceden temizlediğiniz sorunlu bölgenin üzerine  yapıştırın. 8 Saatten fazla tutmayın, her bir paket sadece 1 defa kullanılır, çıkardıktan sonra tekrar kullanmayınız.

 

Panaheat Isı Bandı Şikayetleri

Isı bantları arasında en çok tercih edilen bant olmasına karşın Panaheat hakkında şikayet yok denmez. Eczanelerde satılmasına karşın ürünü kullanan bazı kullanıcılar üründen hiç memnun kalmamış. Herkesi memnun etmek tabiki mümkün değil, daha detaylı  Panaheat şikayetlerini okumak için yada şikayet yazmak için sayfa altına inin.

Panaheat Isı Bandı Kullanıcı Yorumları


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. ben kullandım ve tam bir hayal kırıklığı yaşadım, bırak 8 saat sıcak tutmayı, 20 dakikada bir bant çıktı.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

izmir travesti