Kullanıcı Yorumları

Örümcek Ağı Kremi

20.11.2018
Örümcek Ağı Kremi

Doctor B Örümcek Ağı Kremi

Bir kaç ulusal haber kanalında ve sosyal medya üzerinden bazı ünlülerin hesaplarında paylaşımlarını yaptığı krem “Doctor B Örümcek Ağı Kremi” ni elimizden geldiğince incelemeye çalışacağız.

Öncelikle fiyat bilgisi ile başlayalım. Sadece krem olarak almak istediğinizde 1 kutu örümcek ağı kremi fiyatı 249 lira. Örümcek ağı kremi + maskesi + serum komple set  olarak da satışı yapılıyor, bu setin fiyatı ise 659 lira. 

 

Örümcek Ağı Kremi Nedir?

Satış sitesinde yazdıklarına göre; Örümcek ağı kremi özel formülü sayesinde “anti aging” yaşlanma belirtilerini geciktiren bir kozmetik ürünüdür. Yüz bölgesinde kullanılan krem özellikle kaz ayakları olarak tabir edilen kırışıkların giderilmesinde etkindir. Ciltteki sarkma problemleri ve kuru ciltlerin oluşturduğu sorunların giderilmesinde kullanılır.

 

Lütfen Okuyun Önemli

Satış sitesinde sadece iddia edildiğini gördük. Yani herhangi bir garanti yok, fiyatının yüksek olduğunu göz önünde bulundurursak, mutlaka bu kremi gerçekten kullanmış ve sonuç almış tanıdıklarınızdan bilgi alın. Sitemize yapılan bütün yorumları onayladığımız için yorumların doğruluğunu teyit etme şansımız ne yazık ki mümkün değil.

 

 

Örümcek Ağı Kremi Ne Amaçla Kullanılır? Neye Yarar?

  • Kırışıklıkların giderilmesi için kullanılır.
  • Hücre yenilenmesini hızlandırır. Hücre yenilenmesini sağlar.
  • Cildin canlı görünmesini sağlar.

 

Doctor B Örümcek Ağı Kremi İçinde Neler Var?

Krem içerisinde var olan bileşenler araştırıldıktan sonra konumuza eklenecektir.

 

Örümcek Ağı Kremi Şikayetleri

Doctor B örümcek ağı kremi kullandı iseniz ve krem hakkında bir şikayetiniz oluştuysa lütfen şikayetinizi bizimle paylaşın, ürünü satın almak isteyen kişilerin bilinçlenmesine yardımcı olun.

Örümcek Ağı Kremi Kullanıcı Yorumları

Örümcek ağı kremi yorumları sayfa altında yer almaktadır. Sizde yorumlarınızı yazarak, içeriğin zenginleşmesine yardımcı olun.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mahmut gören dedi ki:

    Reklamlarda krem ve maskenin kullanıldıktan 20 dk sonra botox etkisi yapıldığını gördüm ve öteki gün hemen sipariş ettim ve kullanmaya başladım ancak maske ve krem sonrası yüzümde nemde başka zerre kadar değişim olmadı anladımki reklamlarda yüzün yarısına maske yapılan tarafını makyaj ile güzelleştirip çizikleri yok etmişler öteki tarafı zaten olduğu kırışıklı olarak göstermişler … ürünün içerisinde kullanma klavuzu dahi yok …. Yavhu nerdeee sağlık bakanlığı vaadler neler millet kanıyor tonlarca para harcıyor birde hayal kırıklılığı .. Yazık olmadı

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit