Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Naturface Soyulabilen Siyah Nokta Maske Kullanıcı Yorumları

Naturface Soyulabilen Siyah Nokta Maske Kullanıcı Yorumları

Naturface Soyulabilen Siyah Nokta Maske

Diğer siyah nokta temizleme maske markalarını incelemek için Siyah Maske yazımıza göz atmanızı öneririz.

n11 sitesinde en çok satılan siyah maske ürünü Naturface en azından şimdilik böyle görünüyor. Ciltte oluşan kir ve porları özellikle de siyah noktaları çekip alan maske kullanımının kolaylığı ve fiyatının uygun olmasından ötürü oldukça tercih ediliyor.

 

Naturface Soyulabilen Siyah Nokta Maske Kullanımı

Yüzünüzü yıkadıktan sonra kurulayın, cildinizin temizlenmiş ve ıslak olmaması gerekmektedir. Daha sonra Naturface maskesini yüzünüze ince bir tabaka şeklinde sürün. Ortalama 15-20 dakika içinde kuruduktan sonra maskeyi bölmeden bütün şekilde yüzünüzden soyarak çekin.

Naturface Soyulabilen Siyah Nokta Maske Kullanıcı Yorumları

Naturface Soyulabilen Siyah Nokta Maskesi kullanıcı yorumlarını ve Naturface Soyulabilen Siyah Nokta Maske hakkında yapılan şikayetleri sayfa altından okuyabilir dilerseniz görüşlerinizi sitemize üye olmadan yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

10 yorum

  1. Sadece gözenekleri açıyor kesinlikle siyah noktalar resimdeki gibi temizlenmiyor bilginize

    • Bu ürünü yüzüne sürdükten sonra soyduğunda telefonunun flaşını açarak bak gerçekten resimdeki gibi o yağların hepsini çektiğini göreceksin ben çok memnunum kullandıktan sonra burnumun üstü dudaklarımın alt kısmı ve alın bölgeme dokunduğumda pürüzsüz bir vaziyette. Ama kullanmadan önce yüzünü temizce yıkamak ve yüzünün kuru olduğundan emin olman gerekiyor.Keşfettiğim günden beri kullanıyorum ve hiç bir yan etkisi göstermedi benim tenimde

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?