Kullanıcı Yorumları

Meri Detox Tea Kullanıcı Yorumları

20.11.2018
Meri Detox Tea Kullanıcı Yorumları

Meri Detox Tea

Meri Detox Tea bir diğer ismi ile Meri Naturel Detox ürününü incelememiz için takipçilerimiz den gelen istek üzerine bu yazıyı hazırladık. Ancak ürünü kullanmadığımız için, aşağıda paylaştığımız bilgiler internet ortamından edindiğimiz yüzeysel bilgilerden oluşmaktadır.

Meri Detox Tea tarafından vaat edilen etkilerin gerçekliğini teyit etmediğimizi özellikle belirtelim. İddialar markanın resmi satış sitesinden alıntılanmıştır.

 

Kullanımı

Meri Naturel Detox

Tercihen 1 bardak, fincan sıcak su içine 1 adet Meri Detox Tea poşetini atın. Tozu eritene kadar karıştırmaya devam edin. Su uygun sıcaklığa indiğinde içebilirsiniz. Her gün 2 defa kullanabileceğiniz ürünü sabah kahvaltı ile beraber tüketebilir, akşam ise yemekten 1 saat kadar önce tüketebilirsiniz. Kullanıma devam ettiğiniz sürece günlük su tüketiminizin 2-3 litre civarında olması gerekmektedir. Kullanım süresi boyunca alkol, hazır meyve suları, meşrubatlar, şeker ve kafein oranı yüksek her türlü içecek ve yiyeceğin KULLANILMAMASI gerekir.

Meri Naturel Detox kullanım süresince tokluk hissi vermektedir. Öğünlerinizi atlamamaya özen göstermeniz hem sağlığınız hemde etkili kilo vermeniz için büyük öneme sahiptir.

Lif oranı yüksek ve yağ oranı düşük öğünler tüketmeniz, süreçten daha yüksek verim elde etmenize katkı sağlayacaktır.

 

İçeriği

Meri Detox Tea içerisinde; Pirinç kabuğu tozu, palmiye ekstrakt, huş ağacı ekstrakt, yoğurt otu ekstrakt, yaban mersini ekstrakt, goji bery ekstrakt, ekinezya ekstrakt, brokoli ekstrakt. İçeriğinde kullanılan bileşenler doğal gözüküyor.

Bu arada ekstrakt anlamı için TDK “Özüt” ifadesini kullanmış.

Fiyatı

Bir gıda takviyesi olarak satışa sunulan Meri Detox Tea için biçilen satış fiyatı 155TL. Açıkçası bize fiyat yüksek geldi, alternatiflerinin daha uygun fiyata satıldığını düşünecek olursak. Ayrıca gramaj ve kutu içerisinden çıkacak adet belirtilmemiş. En azından sitelerinde biz bu bilgiye ulaşamadık.

 

Şikayetleri

Meri Detox Tea şikayetlerine sayfa altından ulaşabilirsiniz. Ürün henüz yeni piyasaya çıktığı için ilk etapta şikayetlerin az olması kaçınılmaz olacaktır. Meri Detox Tea kullananlar arttıkça ürün hakkında yapılan şikayetlerde bize ve şikayet sitelerine düşmeye başlayacaktır. Aceleniz yoksa kullananların deneyimlerini paylaşmasını beklemenizi öneririz.

 

Kullanıcı Yorumları

Meri Detox Tea kullanıcı yorumlarına sayfa altından ulaşabilirsiniz. Meri Detox Tea kullandıysanız ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle ve tüketiciler ile paylaşmayı lütfen unutmayın.

Uyarılar

Çocuk emziren ve hamile olan bayanların Meri Detox Tea kullanması uygun değildir. Ayrıca depresyon ilacı kullananlar, karaciğer, böbrek rahatsızlığı, kalp yetmezliği, yüksek tansiyon, gastrit ve ülser rahatsızlığı bulunanların ürünü kullanmasının sakıncalı olduğu resmi satış sitesinde üstüne basılarak vurgulanmış.

 

Bilinen Diğer isimler:

 • Detox çayı
 • Meri çayı
 • Meri detox çay
 • Meri Naturel Detox
 • Meri tea

 

Benzer ürün İncelemelerimiz:

Diox Tea Detox

Açlık oto Detox

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mete dedi ki:

  para tuzağından başka birşey değil.

 2. Ebru Kartepe Özfidan dedi ki:

  Para tuzağı olduğunu düşünmyrm çnkü ben o kadar şey denemiş biri olark nerden baksanz belki 1000 lira param gitmştr herşeyi deneye deneye ve 1 kg dahi veremedm ilk etap bu sebepten dolayı bnde para tuzağı dedm fakat şuan 3 haftada 5 kilo vererek para tuzağı olmadığını bizzat kendim test etmiş oldum ve çok mutluyum tek sıkıntı hiç bi pantolnm olmuyr tekrrdn kıyafet masrafı 🙂

 3. ersin dedi ki:

  Göbek kısmında yoğunluğum fazlaydı. Ürünü 1 ay kullandım. 7 kg verdim. Ürün kullanırken çok susatıyor ve ağzı biraz tuhaf yapıyor. Zayıflama sürecini korumak için 2 ayda daha ürünü kullanmamı tavsiye ettiler.

 4. Sinem dedi ki:

  İşe yaradığı yok, paranızı sokağa atmayın benim gibi.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit