Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Mehmet Müderrisoğlu Kimdir?

Electra Amsterdam Bloom 3İ Krem Bisiklet

BMW X5 Sağ Arka Cam Kriko Tamir Seti

Goldmaster Optimus Kulaklık

Korkmaz Kompakto Midi A312 Tost Makinesi

Mehmet Müderrisoğlu Kimdir?

Kimdir 14 Ekim, 12:42'de eklendi

 

Magazin ve sağlık programlarının son zamanlardaki vazgeçilmezlerinden biri haline gelen Mehmet Müderrisoğlu, alternatif tıp alanında bulduğu yeni kür ve ilaçlar ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu ve Prof. Dr. Ahmet Maranki gibi kendisi de Lokman Hekim’i idol olarak benimsemiş  ekolden ve modern tıbbın karşısına alternatif tıp seçenekleri ile çıkanbirisidir. Özellikle, son zamanlarda en çok üzerinde durduğu konu, kadınların korkulu rüyası haline gelen aşırı kiloyu ortadan kaldırmak üzerinedir. Kendi uzun deneyimleri sonucunda bulduğunu iddia ettiği bu buluş, kullananlar üzerinde etkili olmuş bir üründür.

 

ECZACI MEHMET MÜDERRİSOĞLU KİMDİR?

1948 yılında İstanbul’da doğmuştur. 68 yaşın verdiği deneyimin ve aynı zamanda Eczacılık bölümünden edindiği değerlerin harmanlaması ile oluşturduğu Rebul Eczanesi, İstanbullular tarafından bilinen işlek bir yerdir. Türkiye Cumhuriyetinin kurulduğu 1923 yılından 3 yıl sonra kurulan ilk Eczacılık Okulu mezunu olan babası, onun örnek aldığı ve izinden gittiği kişi olarak kabul edilir. İlk Eczacılık okulu mezunlarından babası da, alternatif tıp ilmine merak salmış ve bu yönde önemli ilerlemeler kat etmiştir. Sonrasında bayrağı devir alan Mehmet Müderrisoğlu, bunu bir adım daha öteye taşımak için çalışmalarına devam etmektedir.

Kendisi gibi, iki ağabeyi de eczacı olan Müderrisoğlu’nun babası gibi oğlu da eczacılık geleneğini sürdürmektedir. Şişli Terakki Okulunda ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra, dünyaca ünlü TED kolejlerinin Ankara Şubesi olan Ted Ankara Kolejinden lise diplomasını almıştır. Nişantaşı Eczacılık Yüksek Okulunu 1965’te kazanmış ve yine bu okuldan 1970’de mezun olmuştur. İleri düzey İngilizce ve Almancanın yanında orta düzey Latince ve Fransızca bilmekte olan Mehmet Müderrisoğlu diğer yerel dilleri de konuşabilmekte ve anlayabilmektedir.

Evli ve 2 çocuk babası olan Mehmet Müderrisoğlu’nun erkek çocuğu, yine kendisi gibi Eczacılık Bölümünü okumuş olup baba mesleğini devam ettirmektedir.

Marmara Üniversitesi Eczacılık Bölümü mezunu olan erkek çocuğunun yanı sıra, bir de Psikolog bir kızı bulunmaktadır.

Esas Profesörlük ilmini Kozmetoloji bölümünden elde etse de sonraları Prof.Dr ünvanını Eczacılıkla birleştirmeyi başara gelmiştir. 1970 yılından beri Rebul Eczanesi işletmenliğini devam ettirmekte ve bir çok hastasına aynı zamanda burada tedavi amaçlı alternatif tıp seçenekleri ile yardım etmektedir.

 

PROF.DR MEHMET MÜDERRİSOĞLU’NUN İLGİLENDİĞİ ALANLAR

Prof. Dr. Mehmet Müderrisoğlu, Diabetus Militus olarak bilinen şeker hastalığı, hiper tansiyon, aşırı kilo ve yağlanma, bazı cilt hastalıkları gibi alanlara yoğunlaşmış ve bu alanlarda çeşitli jel ve kürler üretmiştir.

Guarana inceltici krem Prof. Dr Mehmet Müderrisoğlu’nun en büyük patlamayı yaptığı ürünüdür. Eczacılık hayatının ustalık dönemi ürünü olarak ilan ettiği Guarana kremini ,özellikle şişman bayanlara tavsiye eden Müderrisoğlu, bu yolla kadınların sadece tek seferde kullanımı sayesinde bile güne 2-3 cm incelmiş olacakları vaadinden bulunuyor.  Bir çok kadının bu ürünü kullandığı ve olumlu sonuç aldığını dile getiren Müderrisoğlu’nun tavsiye ettiği Guarananın şimdiye kadar klinik testlerde nasıl bir sonuç aldığı ise bilinmiyor.

Seda Sayan başta olmak üzere aralarında Selin Eril’in de bulunduğu bir çok sunucunun, sabah ve öğlen kuşağı kadın programlarında baş konuk olarak yerini alan Prof.Dr. Fatih Mehmet Müderrisoğlu evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

 

Yorumlar

Yazıya 4 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

pelin 14 Ekim 2016

bu adamın bile kimdir sayfası var bi benim yok!!

mahmut 26 Ekim 2016

zayıflama ürünleri ile haşırneşir olan bir amcamız

merve 14 Şubat 2017

Kendisi yaşını başını almış millete umut satan bir zaattır.

Sevda 9 Mart 2017

adamın çıkardığı bi krem var adını unuttum geçen sene ablam kullandı hiç bir işe yaramamıştı

İlginizi Çekebilir
Ercüment Balakoğlu Kimdir?

Ercüment Balakoğlu Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 16:56
Oğuzhan Özyakup Kimdir?

Oğuzhan Özyakup Kimdir?

0
0
29 Ağustos, 03:19
Melike Öcalan Kimdir?

Melike Öcalan Kimdir?

0
0
28 Ağustos, 13:15
İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

İbrahim Saraçoğlu Kimdir?

0
0
2 Kasım, 12:55
Lokman Hekim Kimdir?

Lokman Hekim Kimdir?

0
0
1 Kasım, 11:28
Ozan Tufan Kimdir?

Ozan Tufan Kimdir?

0
0
30 Ekim, 12:42
Belçim Bilgin Kimdir?

Belçim Bilgin Kimdir?

0
0
29 Ekim, 11:38
Rıza Sarraf Kimdir?

Rıza Sarraf Kimdir?

0
0
28 Ekim, 00:07
Erhan Afyoncu Kimdir?

Erhan Afyoncu Kimdir?

0
0
26 Ekim, 12:20
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com