Kullanıcı Yorumları

Megamax Kilo Aldırıcı Almadan Önce Yorumları Okuyun!

20.11.2018
Megamax Kilo Aldırıcı Almadan Önce Yorumları Okuyun!

Megamax

Sitemizde birçok zayıflama ürünün incelemesini yaptık, tahterevalli misali bir tarafta zayıflama isteyenler varken bir diğer tarafta kilo almak için çabalayan hatta kilo alabilmek için ilaç kullanan bir kesimde mevcut. Bugün inceleyeceğimiz ürün ise; “Megamax Kilo Aldırıcı

 

Megamax Nedir?

Megamax 240 gr ağırlığında bitkisel bir gıda takviyesidir. (%100 bitkisel ) Bu ve aşağıda belirtiğimiz bilgileri ürünün resmi satış sitesinden edindik. Ürünü kullanmadık ve test etme şansımız olmadı, bu yüzden yazılanların doğruluğunu teyit etme şansımız olmadı.

 

 

Megamax Nasıl Kullanılır?

Günde 2 defa sabah ve akşam 1 bardak süt veyahut meyve suyu ile karıştırılarak tüketilen magamax her kullanım için 1 tatlı kaşığı tüketilmesi tavsiye edilmiş. Ayrıca sitede yazdığına göre çocukların ulaşamayacağı bir yerde ve güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde muhafaza edilmesi belirtilmiş. Bu ürünle ilgili sitesinde görüğümüz tek uyarıydı.

 

 

Megamax Kaç Para?

Megamax kilo aldırıcı gördüğümüz kadarıyla bir çok internet sitesinde satılan bir ürün. Bu bir nebzede olsa olumlu bir şey çünkü bazı ürünleri sadece 1 site satıyor, buda büyük oranla fason üretim olduğu için sadece ürün için 1 site açılıyor ve belli bir satışa ulaştıktan sonra site kapanıyor. Megamax için en azından böyle bir sinyal almadık. Hepsiburada ve resmi web sitesindeki satış fiyatı 49 lira satan bir kaç web sitesini daha inceledik ve diğer sitelerde aynı fiyattan satıyordu. Hepsiburada satılan ürün “Megamax Besin Desteği” adı ile satılıyordu.

 

Megamax Yan Etkileri Neler?

Bir ürün özellikle sağlık ile ilgili bir ürün ise mutlaka yan etkileri ve alerji test sonuçlarının açıklanması gerektiğini düşünmekteyiz ancak. Gerek resmi satış sitesinde gerekse hepsiburada sitesinde araştırdık ve ne yazık ki megamax ile ilgili böyle bir bilgiye ulaşmadık. (Olur da firma bizle iletişim kurar ve yan etkileri ve alerjik test sonuçlarını bize iletirse içeriğe ekleriz.)

 

Megamax Şikayetleri

Bu tür besin takviyeleri en azından belli bir diyet ile kullanılması gerektiğinden şikayet etmeden önce yada şikayet edenin ürünü nasıl kullandığını bilmek gerekir. Ancak siz megamax kilo aldırıcı besin takviyesini kullandıysanız ve ürün hakkında şikayetleriniz varsa bunu lütfen sayfa altından yazın.

 

Megamax Kullanıcı Yorumları

Ürünü almak isteyenlerin doğru yönlendirilmesi için lütfen ürün hakkında yorum yaparken ürünü kullanıp kullanmadığınızı yorumunuzda belirtiniz.

 

Megamax Zararları

Megamax zararları ile ilgili bilgileri buradan paylaşacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Hakan Cebeci dedi ki:

  Hiçbir halta yaradığı yok, ne iştah açtı nede başka bir faydası oldu.

 2. BURCU dedi ki:

  BEN YAKLASIK BİR SENEDİR KULLANIYORUM. KİLO DA ALDIM VÜCUDU DENGELEDIM DE ÇOK DA MEMNUNUM:))

  1. Mlkaradag dedi ki:

   Gerçekten mi

 3. Deniz dedi ki:

  Ben zor kilo alan biriyim.Pskolojik demişti doktor bi ilaç vermişti onunla aldım kilo ama çok fena yapıyor halsiz yorgun… Megamax ı geçen sene kullandım 1 buçuk kutu 6 kilo falan aldım sanırım hem sağlıklı zinde tutuyor enerjide veriyor.Tekrar zayıfladım yine alcam yiyerek alamıyorum 🙂

  1. Hasan dedi ki:

   Ilacin adi nedir

 4. Seda erim dedi ki:

  Bn kullandım ve kilo aldim çok memnun kaldım hicbir yan etkisi olmadi

 5. Dnz dedi ki:

  Ben de kullandım iştahım açıldı iyide kilo almıştım 1 sene oldu bıraktım stresten tekrar kilo verince yeniden sipariş verdim

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit