Kullanıcı Yorumları

Luis Bien Diş Temizleme Tozu Kullanıcı Yorumları

Luis Bien Diş Temizleme Tozu Kullanıcı Yorumları

Luis Bien Diş Temizleme Tozu

Daha önce şuradaki yazımızda Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu hakkında detaylı bir yazı yazmıştık. Son zamanların en dikkat çeken ürünlerinden olan Karbon Diş Temizleme Tozu, renginin siyah olmasından ötürü insanda nasıl yani hissi uyandırmakla birlikte oldukça rağbet gören bir ürün diyebiliriz. Siyah diş temizleme tozları arasında şuanda en popüler olan ürün ise Luis Bien markasının kendi ismi ile çıkarmış olduğu Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu. Aliexpress üzerinden bir çok farklı markanın karbon diş temizleme tozunu bulmak mümkün. Ancak yurt dışından yapılan alışverişlere getirilen sınırlamalar ve uzun kargo süreçlerini göz önüne alınca, yerli markaları tercih etmek daha mantıklı gibi duruyor.

 

Ürünün Tam Adı: Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu

Üretici Marka: Luis Bien

 

Luis Bien Diş Temizleme Tozu İçeriği

 Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu İçerisinde;  % 100 Doğal Hindistan Cevizi, Aktif Kömürü ve ferahlık için Xylitol ile Menthol bulunmaktadır.

Luis Bien Diş Temizleme Tozu Kullanımı

Normal diş macunu kullanmaktan hiçbir farkı yok, kullanmadan önce diş fırçasını bir miktar ıslatarak, karbon tozlarının diş fırçasına daha iyi tutunmasını sağlayın. Yaklaşık 3 dakika kadar dişlerinizi fırçalayın, ardından ağzınızı çalkalayınız. Günde 2 defa kullanımı önerilmiş. İstenilen sonuca ulaştıktan sonra ise günlük 1 defa kullanmanız yeterli.

 

 

Luis Bien Diş Temizleme Tozu Fiyatı

Adetli alım yaptığınızda fiyat indirimi mevcut. Fiyatlar resmi satış sitesinden alınmıştır.

  • 1 Adet Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Satış Fiyatı:  39
  • 2 Adet Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Satış Fiyatı:  69
  • 3 Adet Luis Bien Aktif Karbon Diş Temizleme Tozu Satış Fiyatı:  89

Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu Satış Noktaları

Luis Bien Diş Temizleme Tozu Nereden Alınır?

Luis Bien markasını diğer markalardan ayıran en büyük artılarından birisi ise yaygın ve güvenilir bir satış ağı olması. Luis Bien ürünlerini birçok eczane, kozmetik mağazaları ve marketlerden satın alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz bazı mağazalar: Gratis, Rossmann, Macro Center, Evkur, Migros, Winkelen, Kipa.

 

Luis Bien Diş Temizleme Tozu Şikayet

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu ile ilgili yapılan en çok şikayet genellikle ürünlerin etkisiz olduğu yönünde ancak, satın alırken güvenilir markaları tercih etmeniz durumunda üründen memnun kalacağınıza eminiz.

 

Luis Bien Diş Temizleme Tozu Kullanıcı Yorumları

Luis Bien Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu kullanıcı yorumlarını sayfa altından okuyabilir, dilerseniz ürün hakkındaki deneyimlerinizi ve görüşlerinizi yazabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
    Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit