Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Lipo Magnet

Lipo Magnet

lipomagnet

lipo-magnet-satin-al

Lipo Magnet özellikle Seda Akgül‘ün zayıflama sürecinde Lipo Magnet kullandığını açıkladıktan sonra oldukça popüler oldu diyebiliriz. Lipo Magnet ile bir reklam anlaşması var mı yok mu bunu bilmiyoruz. Ancak Seda hanım fazla kilolarından kurtulduğunu hepimiz biliyoruz. Ayrıca “Lipo Fit” ismi ile de satılmakta ürün. Lipo Magnet kullanan sayısı oldukça fazla bunu ürün hakkında yapılan yorumlardan anlamak mümkün. Lipo magnet kullanıp Seda Akgül gibi memnun kalan bir çok kullanıcı olduğu gibi, kullanıp beklentilerini karşılayamayan kullanıcılarda mevcut.

Lipo Magnet İle İlgili Önemli Duyuru

Lipo Magnet ile ilgili açmış olduğumuz bu sayfa, Lipomagnet kullanıcılarının görüş ve önerilerini özgürce paylaşabilmesi için açılmıştır. Lipomagnet hakkında öneri yada şikayet yazmadan önce lütfen yazılanlardan sorumlu olduğunuzu unutmayınız. Yasa gereği yorum yapılan tüm ip adresleri kayıt altına alınmaktadır.

 

Lütfen Yorum Yapmaktan Çekinmeyiniz. 

Lipo Magnet hakkında yapılan bütün yorumları olumlu yada olumsuz olmaksızın otomatik olarak onaylıyoruz. Lütfen yorumlarınızın ürünü almak isteyen kişileri yönlendirebileceğini unutmayın. Görüş ve önerilerinizi özgürce paylaşabilirsiniz.

 

Genellikle olumsuz yapılan yorumlarda bahsi geçen site sahipleri tarafından olumsuz yorumların sitemizden kaldırılması için baskı yapılabilmekte. Bu durumda izlediğimiz yol, yorumu yapan kullanıcıdan şikayette bahsi geçen internet sitesinden lipo magnet satın alıp almadığının teyidini yapmak oluyor. Yorum sahibi lipo magnet satın aldığını belgelemesi durumunda mahkeme kararı olmadan yapılan yorum ve şikayet kesinlikle silinmez.

Lipo Magnet kullanan ünlüler sosyal medya hesaplarından ürünün görselini kullanıcıları ile paylaşan ünlülerin resimlerinin videoya çevrilmesi ile elde edilmiştir.

Her Türlü Görüş, Öneri ve Şikayet Yada Reklam Vermek İçin Lütfen eyorumlar@gmail.com ile iletişime geçiniz.

 

lipo satis

Reklam alanlarımızdaki reklam veren siteler ile bir bağlantımız bulunmamaktadır.

Diğer Zayıflama Ürünleri Hakkında Yapılan Yorum ve Şikayetler İçin Şuradaki Konularımıza Bakınız : https://www.eyorumlar.com/category/saglik/zayiflama-urunleri/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

517 yorum

  1. Ben şahsen inanmıyorum tamamen para tuzağı bunlar zayıflamak istiyosan üç şeyden vazgeçeceksin oda bilindiği gibi un şeker ve tuz gerisi hikaye.

  2. Merhaba arkadaşlar ben 174 boy 85 kiloydum 40 gündür spor yapıyorum ve yediklerime dikkat ediyorum akşamları 6 dan sonra yemeyin yağsız salata ve yagsiz yogurt yiyebilirsiniz ve şuan 77 kiloyum kolaymi diye sorarsanız değil gerçekten çok zor ama azim edince oluyor günde 5 ila 10 km yürüyorum 5 ila 10 kmde koşuyorum çok zorluyor ama 40 günde 8 kilo verdim spor yapıyorsanız proteini asla eksik etmeyin kosulardan sonra muhakkak ton baligı yada haşlanmış ve ızgara tarzı et tüketin yoksa kaslarınız erir ve kas eridiği için yine kilo kaybedersiniz ama yağlardan kurtulamazsınız

  3. yaklaşık 6 aydır kullanıyorum, seda hanım kadar etkili olmadı bende ama yaklaşık 9 kilo zayıfladım hedefim 15 kiloydu en azından, 2 kutu daha kullanırım belki.

  4. 2 kutu sipariş ettik.kutunun biri tamamen toz haline gelmiş.diğerinde ki tabletlerde ise siyah siyah noktalar vardı birsürü.toz halinde gelen de yoktu ama kafamız karıştı nedir o siyah siyah şeyler???? ayrıca paket bile yapmamışlar direk kargo poşetine koymuşlar ve kutular eski ezik büzüktü.şikayet için siteye girdik ama hiçbi şekilde iletişim yolu bulamadık.ayrıca orjinal ürün çilek aromalıymış ama bu berbat bi tadı var acayip bulantı yaptı tek yudumda.tadını tarif edeyim diyorum ama edemiyorum böyle aşırı yağlı gibi kuyruk yağı gibi pis bi tadı var.koku yok.ama deniz mahsullerinden olduğu bariz cünkü acayip ağır bi tat.imkanı yok içemedik.ürünün faturası geldi evet ama lipofit adına değil sş grup adına.onu da anlamadık çünkü madem resmi sitesiyse niye baska bişi yazıyo.valla anlicagınız bin pişmanızzz…..

1 8 9 10

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?