Lipo Gel Kullanıcı Yorumları

Lipo Gel 

Lipogel bölgesel zayıflama sağlayan, daha doğrusu bölgesel olarak zayıflattığını iddia eden bir ürün. Yazın gelmesi ile birlikte yeni zayıflama ürünleri piyasada sıkça görünür olmaya başladı. Ancak ne kadarı gerçekten vaat ettiği etkiyi gösteriyor dersek, müşteri memnuniyeti yüksek olan bir zayıflama ürününe henüz denk gelmedik diyebiliriz rahatlıkla. Özellikle sadece facebook ve sosyal medya üzerinden reklamlar yapıp bir kaç ünlüye sosyal medya hesaplarından resim paylaştıran zayıflama ürünlerini düşününce ömrünün çok kısa olacağını ve ardında bir çok şikayet ile yok olacağını tahmin edip müneccimlik yapmadan edemiyoruz. Markaya peşinen haksızlık yapmayalım ancak siz yukarıdaki uyarılarımızı mutlaka dikkate alın. Zira söz konusu paranız ve daha önemlisi SAĞLIĞINIZ!

 

Lipo Gel Kullanımı

Lipogel bölgesel kullanılan bir jel bu yüzden uygulanacak bölgelere sürmek yeterli gelecektir diye düşünüyoruz, çünkü lipogel satış sitelerinde detaylı bir kullanım bilgisine ulaşamadık. Aşağıda kullanım bölgelerini yazdık.

Lipogel Kullanım Bölgeleri:

 • Yüz Bölgesi
 • Karın Bölgesi
 • Kol Bölgesi
 • Bacak Bölgesi
 • Göğüs Bölgesi
 • Basen Bölgesi

 

Lipo Gel İçeriği

Lipogel içerisinde bulunanlar ile ilgili bilgi paylaşılmamış sitelerde, en azından biz bulamadık. Ufak bir hatırlatma yapalım, zayıflama ibaresi kullanan ilaçların mutlaka sağlık bakanlığından izin alması gerekmektedir. Ancak lipogel sağlık bakanlığı onaylı değildir. Zira bitkisel ürünler tarım bakanlığı iznine tabi. Ancak zayıflama konusu son derece önemli, bu yüzden markanın hangi izinleri aldığını en azından satış sitelerinde paylaşması gerekirdi ki paylaşmamışlar!

 

Lipo Gel Fiyatı

Satış sitelerinde artık eskimiş bir pazarlama yöntemi kullanılıyor. Siteye girdiğinizde 129 lira olan fiyat 59 liraya iniyor, fırsatı kaçırmamak için son bir kaç dakikalık bir saat sayacı geriye doğru işliyor. Ama gerçek değil, siteye tekrar girdiğinizde farklı bir zamanla tekrar karşılaşıyorsunuz. Yani hiç bitmeyen bir kaç dakikalık bir indirim var:)

1 Kutu Lipogel Satış Fiyatı 59 Lira

 

Lipo Gel Yan Etkileri / Zararları

Lipogel hem içeriğini paylaşmamış hemde yan etkileri ile ilgili bir bilgi. Ürün yetkilileri bu konuda bizi bilgilendirirlerse bizde yazımızı tekrar güncelleriz.

 

Lipo Gel Şikayet

Lipogel markası henüz yeni olduğu için şikayetlerinin internete düşmesi biraz zaman alabilir, benzer zayıflama ürünlerinin aldığı şikayetlerin çok fazla olduğunu hatırlatmakta fayda var.

 

Lipo Gel Kullanıcı Yorumları

Lipogel kullananlar tarafından yapılmışi lipogel yorum ve şikayetlerine sayfa altından ulaşabilirsiniz. Lipogel kullandıysanız lütfen ürün hakkındaki deneyimlerinizi bizimle ve ürünü satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın.

 

Ürünün Bilinen Diğer İsimleri

 • Lipo jel
 • Lipogel Turkey
 • Body Gel
 • Bölgesel İncelten Krem
 • Zayıflatan Krem

Check Also

Jameson JS-3820BT Hoparlör Kullanıcı Yorumları

Jameson JS-3820BT Hoparlör kullanıcı yorumlarını sayfanın altından okuyabilir, dilerseniz üye olmadan yorum yapabilirsiniz. Jameson JS-3820BT …

3 Yorum

 1. I want to buy lipo gel

 2. Kullandim ilk defa surdum göğüs bolgesi cok yaniyor zarari varmi bilmiyorum aldigimiz siteler cevap vermedigi icin korkuyorum kullanmaya

 3. Kullanan var mı? birde daha önce lipomagnet diye birşey almıştım isim benzerliği mi yoksa o markanın başka bir ürünü? Lipomagnet resmen para tuzağıydı 200 liramı kaptırdım onlara.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir