Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Lipmax Ruj Almadan Önce Mutlaka Yazımızı Okuyun! Lipmax

Club Calimera Serra Palace Yorumları Okumadan Rezervasyon Yapma

PTT Kargo Mehmet Akif Şubesi

Fiat Doblo 2011 Üzeri Sağ Ön Cam Kriko Tamir Seti

Bosch Retrofit Tek 500 MM-AR 20 U Silecek

Lipmax Ruj Almadan Önce Mutlaka Yazımızı Okuyun! Lipmax

Kişisel Bakım Ürünleri 13 Nisan, 19:38'de eklendi

Lipmax

Lipmax Likit Ruj daha dolgun ve daha mat olmasını kalıcı olarak sağladığını iddia ederek özellikle sosyal medya üzerinden yoğun bir reklam çalışması başlattı. Takipçilerimiz den gelen istek üzerine Liftmax rujlarını incelemeye aldık. Lipmax ürünlerini kullanmadık bu yüzden incelememiz yüzeysel olacak. Şayet bu ürünü satın almayı düşünyo iseniz öncelikle kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririz. Yorumlara sayfa altından ulaşabilir dilerseniz yorum yapabilirsiniz.

Resmi firma bilgilerine ulaşamadık. Firmanın resmi bilgilerini öğrendikten sonra buradan paylaşacağız.  Alan adı sahiplik bilgileri gizlenmiş ve firmanın ticari unvanı paylaşılmamış. Buda biraz güven eksikliğine neden oluyor. Genelde bu bilgileri gizleyen firmalar bir kaç ay sonra ortadan kayboluyor, arkasında bıraktıkları mağdurlarda cabası. Ayrıca satış sitelerinde Aztec Chia Tohumu ile ilgili metinler kalmış, buda firmanın daha önce bu ürünü pazarladığı izlenimini bıraktı bize. Daha önce bahsi geçen ürün ile ilgili oldukça fazla şikayet gelmişti sitemize. 

 

Lipmax Likit Rujları

Lipmax markasının piyasaya sürdüğü 6 farklı model ruj bulunmakta.

  • Lipmax Likit Ruj – Kate No:1

    Lipmax rujları

  • Lipmax Likit Ruj – Soft No:2
  • Lipmax Likit Ruj – Pink No:3
  • Lipmax Likit Ruj – Choco No:4
  • Lipmax Likit Ruj – Matplus No:5
  • Lipmax Likit Ruj – Rose No:6

Lipmax Ruj Fiyatı

Lipmax ruj için firma 39 lira fiyat belirlemiş, incelediğimiz tüm sitelerdeki satış fiyatı aynıydı. 6 Farklı modeli içinde 39 lira satış fiyatı mevcut.

Lipmax Ruj Kullanımı

Lipmax kullanımı normal likit ruj kullanımı ile aynıdır. Öncesinde ve sonrasında ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ruju sürmeniz yeterlidir. 24 Saat etkisi vardır.

1 Kutu Lipmax Ruj her gün kullandığınızda yaklaşık olarak 2 ay kullanmanıza eş değerdir. Kulllanmaya başladığınız andan itibaren dudağınız dolgunlaşacak.

Lipmax Ruj Şikayet

Lipmax rujları henüz çok yeni, bu yüzden şikayet sayısı oldukça az. Kullanım sayısı arttıkça kullanıcılardan geri bildirimler gelecektir. İlerleyen günlerde sitemizden ve şikayet sitelerinden müşteri memnuniyetlerini kontol edebilirsiniz.

Lipmax Ruj Kullanıcı Yorumları

Lipmax ruj çeşitlerinden herhangi birini kullanma fırsatınız olduysa lütfen deneyimlerinizi bizimle ve Lipmax ruj satın almayı düşünen bayanlarla paylaşın. Sizin yorumlarınız bizim için değerli bayanlar için ise yol gösterici olacaktır. Lipmax kullanıcı yorum ve şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz.

 

Lipmax Ruj Kullandınız Mı?

Lipmax Ruj Nereden Aldınız?

Lipmax Ruj Tavsiye Eder Misiniz? 

İsim benzerliği olan Liftmax yazımıza göz atabilirsiniz

Yorumlar

Yazıya 5 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Funda 3 Mayıs 2017

gratiste var mı bu lipmax rujlardan?

PinkLucifer 9 Mayıs 2017

Kesinlikle tavsiye etmiyorum, lipmax rujlarını almak gibi bir hata yaptım. Öncelikle reklamlarındaki gibi bir şey değil. Yapış yapış akışkan, iğrenç bir ürün. Ayrıca sürünce çok ciddi bir yanma hissi oluyor dudaklarda. Hemen silinmezse tahrişe yol açıyor. Dudaklarınızda uçuklar beliriyor. Firmaya şikayet maili atmak için çok uğraştım ama ne bir telefon ne de mail adresleri var. Hastaneye gidip rapor aldım ve lipmaxtürkiye.com sitesine karşı tüketici davası açtım. Şimdide 2 günde bir belirsiz numaralardan kampanya mesajları atıp duruyorlar. İnanmayın, mağdur olmayın…

Zerrin 23 Mayıs 2017

Aldım ve kullanıyorum.ilk sürdüğünüzde mentol yangısı oluşuyor.serinletici yani. Ruj kaliteli. Istediğim gibi geldi.bence sorun rujda değil.getirip satan firmada.çünkü vaadettikleri fön mak. Hediyeyi göndermediler.şimdi arıyorum tel calıyor Müşteri temsilcilerimiz size dönecek diyorlar ve google interet sitenin silindiğini söylüyor. Şaşırdım. Ama Ruj iyi.diğer yorumdaki yara ve Uçuk filan olmadı. 4 tane aldım. Ikisi kalıcı ikisi cıkıyor.

Hlya 9 Haziran 2017

Bende instagramda gördüm fena değil ama dolgunlastirma falan yapmıyor hepsi de kalıcı değil o kdar çok para ya değmez

Filiz 23 Şubat 2018

Boya ile vikcs i katistirmislar gecici şisiriyor vicks kullanin hem nefesinizi acarsiniz ?i

Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com