Lipmax Ruj Almadan Önce Mutlaka Yazımızı Okuyun! Lipmax
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

 • DOLAR
  3,5586
  % -0,09
 • EURO
  3,8808
  % 0,09
 • ALTIN
  144,9641
  % 0,20
 • BIST
  94.655
  % 0,40
Lipmax Ruj Almadan Önce Mutlaka Yazımızı Okuyun! Lipmax

Lipmax Ruj Almadan Önce Mutlaka Yazımızı Okuyun! Lipmax

Lipmax Ruj Almadan Önce Mutlaka Yazımızı Okuyun! Lipmax
2.56 (51.11%) 9 değerlendirme

Lipmax

Lipmax Likit Ruj daha dolgun ve daha mat olmasını kalıcı olarak sağladığını iddia ederek özellikle sosyal medya üzerinden yoğun bir reklam çalışması başlattı. Takipçilerimiz den gelen istek üzerine Liftmax rujlarını incelemeye aldık. Lipmax ürünlerini kullanmadık bu yüzden incelememiz yüzeysel olacak. Şayet bu ürünü satın almayı düşünyo iseniz öncelikle kullanıcı yorumlarını okumanızı öneririz. Yorumlara sayfa altından ulaşabilir dilerseniz yorum yapabilirsiniz.

Resmi firma bilgilerine ulaşamadık. Firmanın resmi bilgilerini öğrendikten sonra buradan paylaşacağız.  Alan adı sahiplik bilgileri gizlenmiş ve firmanın ticari unvanı paylaşılmamış. Buda biraz güven eksikliğine neden oluyor. Genelde bu bilgileri gizleyen firmalar bir kaç ay sonra ortadan kayboluyor, arkasında bıraktıkları mağdurlarda cabası. Ayrıca satış sitelerinde Aztec Chia Tohumu ile ilgili metinler kalmış, buda firmanın daha önce bu ürünü pazarladığı izlenimini bıraktı bize. Daha önce bahsi geçen ürün ile ilgili oldukça fazla şikayet gelmişti sitemize. 

 

Lipmax Likit Rujları

Lipmax markasının piyasaya sürdüğü 6 farklı model ruj bulunmakta.

 • Lipmax Likit Ruj – Kate No:1

  Lipmax rujları
 • Lipmax Likit Ruj – Soft No:2
 • Lipmax Likit Ruj – Pink No:3
 • Lipmax Likit Ruj – Choco No:4
 • Lipmax Likit Ruj – Matplus No:5
 • Lipmax Likit Ruj – Rose No:6

Lipmax Ruj Fiyatı

Lipmax ruj için firma 39 lira fiyat belirlemiş, incelediğimiz tüm sitelerdeki satış fiyatı aynıydı. 6 Farklı modeli içinde 39 lira satış fiyatı mevcut.

Lipmax Ruj Kullanımı

Lipmax kullanımı normal likit ruj kullanımı ile aynıdır. Öncesinde ve sonrasında ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Ruju sürmeniz yeterlidir. 24 Saat etkisi vardır.

1 Kutu Lipmax Ruj her gün kullandığınızda yaklaşık olarak 2 ay kullanmanıza eş değerdir. Kulllanmaya başladığınız andan itibaren dudağınız dolgunlaşacak.

Lipmax Ruj Şikayet

Lipmax rujları henüz çok yeni, bu yüzden şikayet sayısı oldukça az. Kullanım sayısı arttıkça kullanıcılardan geri bildirimler gelecektir. İlerleyen günlerde sitemizden ve şikayet sitelerinden müşteri memnuniyetlerini kontol edebilirsiniz.

Lipmax Ruj Kullanıcı Yorumları

Lipmax ruj çeşitlerinden herhangi birini kullanma fırsatınız olduysa lütfen deneyimlerinizi bizimle ve Lipmax ruj satın almayı düşünen bayanlarla paylaşın. Sizin yorumlarınız bizim için değerli bayanlar için ise yol gösterici olacaktır. Lipmax kullanıcı yorum ve şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz.

 

Lipmax Ruj Kullandınız Mı?

Lipmax Ruj Nereden Aldınız?

Lipmax Ruj Tavsiye Eder Misiniz? 

İsim benzerliği olan Liftmax yazımıza göz atabilirsiniz


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?