Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Lion Beard Sakal Serumu

Lion Beard Sakal Serumu

Lion Beard Sakal Serumu Ziyaretçilerimiz den gelen istek üzerine bu ürünün incelemesini gerçekleştiriyoruz. Gün içerisinde daha detaylı bilgiler ile sayfa güncellenmiş olacaktır.   LionBeard Sakal Serumu Başarısını Siyah Aslanpençesi Bitkisinden Elde Ediyor. Siyah Aslanpençesi tüy ve kıl oluşumu sağlayan en etkili bitki olarak bilinmektedir. Oldukça nadir yetişen bu bitki dünyada sadece Afrika’da Eritre Devletinde yetişmektedir. Ülkenin […]

Lion Beard Sakal Serumu

Ziyaretçilerimiz den gelen istek üzerine bu ürünün incelemesini gerçekleştiriyoruz. Gün içerisinde daha detaylı bilgiler ile sayfa güncellenmiş olacaktır.

 

LionBeard Sakal Serumu Başarısını Siyah Aslanpençesi Bitkisinden Elde Ediyor.

Siyah Aslanpençesi tüy ve kıl oluşumu sağlayan en etkili bitki olarak bilinmektedir. Oldukça nadir yetişen bu bitki dünyada sadece Afrika’da Eritre Devletinde yetişmektedir. Ülkenin önemli bir gelir kaynağı olan Siyah Aslanpençesi oldukça pahalıya satılmaktadır.

Bilindiği gibi kıl ve tüyleri güçlendiren bir çok başka bitki de bulunmaktadır. Mesela badem yağı, sarımsak özü, jojoba yağı gibi. Siyah Aslanpençesi bitkisi benzerlerinde olmayan bir etkiye sahip. Çünküü bu bitki cildin köküne inerek ölmüş hücreleri canlandırıyor ve bir müddet sonra orada tüy oluşumu sağlıyor.

Bu bitkinin bir ciltte tüy oluşumu sağlayamaması için o bölgenin ciddi bir şekilde yanmış olması gerekiyor. Çünkü ciltteki yanmış bölgede kök hücre oluşumu imkansızdır. Bu yüzden eğer cildinizde ciddi bir yanma geçirmediyseniz sizin de kısa sürede sakal ve bıyıklarınız çıkar.

 

Lion Beard Sakal Serumu Fiyatı

 • 1 Kutu LionBeard Bıyık/Sakal Serumu 79 TL (30 Günlük Kullanıma Eş)
 • 2 Kutu LionBeard Bıyık/Sakal Serumu 139 TL (60 Günlük Kullanım)

  + 1 Kutu Sakal Güçlendirici Bakım Jeli 100 ml
  + 1 Kutu Sakal Bakım Şampuanı 200 ml

 • 3 Kutu LionBeard Bıyık/Sakal Serumu 189 TL (4 Ay Kullanım)

  + 3 Kutu Sakal Güçlendirici Bakım Jeli 100 ml
  + 3 Kutu Sakal Bakım Şampuanı 200 ml

 

Lion Beard Sakal Serumu İçinde Neler Var?

LionBeard sakal serumu içerisinde aşağıdaki bileşenler bulunmakta ancak miktarları aynı oranda değil. Marka sahibi bu serumu kendi imkanları ile evde yapmak isteyenler için kullandıkları formülü paylaşmışlar. Özetlemek gerekirse Lionbeard içerisinde aşağıdakiler bulunmakta, kullanılan miktar ise aynı değil.

 • 20 gr Siyah Aslanpençesi otu Yağı
 • 10 gr dövülmüş sarımsak
 • 25 gr damıtılmış zeytinyağı
 • 10 gr badem yağı
 • 1 yemek kaşığı süt
 • 50 ml lavanta suyu
 • 10 ml biyosülfür
 • 10 ml b5 vitamini
 • 10 gr çinko oksit

 

Lion Beard Sakal Serumu Şikayet

Bildiğiniz üzere sakal serumları ile ilgili oldukça fazla şikayet mevcut. İncelediğimiz ürün LionBeard sakal serumu için internette bir şikayete rastlamadık, en azından şimdilik diyebiliriz.

Lion Beard Sakal Serumu Kullanıcı Yorumları

LionBeard sakal serumu kullanma fırsatınız olduysa lütfen deneyimlerinizi bizimle ve bu sakal serumunu satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Sizin yorumlarınız bir çok tüketiciye yol gösterici olacaktır.

 

LionBeard Resmi Satış Sitesi: http://sakalbiyik.site/

Diğer Sakal Serumu Markaları yazımızı okumadan karar vermeyin.


Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

 1. 6. günüm benim hafifde olsa bi tüylenme var özellikle çene bölgemde. Ne kadar etkili olur bende merak ediyorum

 2. benim sakallar var ama baya bi seyrek birde sarımsı, ama saçlarım siyah. Annemden şüphe etmeye başladım annemde babamda esmer!

 3. bende az önce sipariş verdim, geçen ay black marbel sakal serumunu kullanmıştım hiç bir işe yaramadı bu yarar umarım.

 4. Reklamlarını sıkça görmeye başladım, eeose kullandım en son ufak bi tüylenme bile olmadı

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?