Lierac Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları

Lierac Phytolastil çatlak kremi incelememizi okuduktan sonra diğer Çatlak Giderici Kremler yazımızı okumanızı öneririz.

 

Lierac Phytolastil Gel Çatlak Kremi

Lierac Çatlak Kremi göğüs, kalça, basen ve karın bölgesinde oluşan kilo alıp vermeye dayalı gerçekleşen çatlakların giderilmesi için üretilen bir krem markasıdır. Ürünün tam adı; Lierac Phytolastil Gel Krem hamilelik dönemi ve hamilelik sonrasında oluşan çatlakların giderilmesi içinde kullanılıyor.

Üretici firmanın kozmetik alanında birçok ürünü mevcut. Kremin ne kadar etkili olduğunu söylemek ise oldukça güç. Kremi deneme olanağımız olmadığı için biz kremin olumlu yada olumsuz yönlerini belirleyemedik. En doğru tespiti Lierac kullanıcılarının yapacağını düşünüyoruz, bu yüzden krem ile ilgili kullanıcı görüşlerini detaylıca incelemeden kremi almanızı tavsiye etmiyoruz.

 

Lierac Çatlak Kremi Nasıl Kullanılır?

Karın, göğüs, kalça ve basen bölgesindeki çatlaklar için kullanılır. Günde 1 defa çatlak bölgeye masaj yaparak sürülür, kremin cildiniz tarafından komple emilmesini bekleyin. Kremi sürerken parmak uçlarınızla ve nazikçe sürmeniz gerekmekte imiş.

Kremden tam etki alınması için düzenli ve uzun süre kullanılması gerekmekte en azından satıcılar bu şekilde belirtmişler. Bu yüzden kullanıma başlamadan önce kaç tüp Lierac satın almanız gerekiyor bir hesap yapmanızda fayda var.

 

Lierac Çatlak Kremi Fiyatı

Lierac Phytolastil Çatlak Bakım Jeli 100 ml fiyatı 60 lira ile 100 lira arasında değişiyor. Fiyat araştırması yaparken en ucuz satılan yerlerin n11 ve gittigidiyor siteleri üzerinden yapıldığını gördük. Ayrıca 3 al 2 öde ve 2 adet 140 lira gibi çeşitli kampanyalarda mevcut. Kremi satın almadan önce fiyat ve kampanya araştırması yapmanızı tavsiye ederiz.

 

Lierac Çatlak Kremi Şikayetleri

Çatlak kremleri hakkında yapılan şikayetlerden Lierac kremde nasibini fazlasıyla almış diyebiliriz. Krem hakkında olumsuz yorumlar olduğu gibi Lierac kremi tavsiye eden tüketicilerde mevcut. Krem hakkında şikayetiniz varsa yazmaktan çekinmeyin lütfen.

 

Lierac Çatlak Kremi Kullanıcı Yorumları

Lierac Çatlak Kremi kullandıysanız krem ile ilgili deneyimlerinizi sayfa altından paylaşmayı unutmayın. Lierac çatlak kremi almayı planlayan tüketicilerin bilgilenmesinde sizin yorumlarınızın büyük katkısı olacaktır.

Check Also

Renkli Wax Kullanıcı Yorumları

Renkli Wax Daha önce sitemizde Color Wax ismi ile benzer bir ürün incelemesi yapmıştık. Şimdi …

4 Yorum

  1. Ben catlak olusmadan gebelikde duzenli kullandim kac kutu bitti bilmiyrm yinede catlak olustu yani ben faydasini gormedim

  2. ben geçen yaz kullanmıştım bir faydasını görmedim diyebilirim, yani en azından çatlaklarımda hiç bi azalma olmadı

  3. kesinlikle tavsiye etmiyorum, ayrıca ben aldığımda fiyatı 100 liraydı fiyatı neden düşürdükleri de çok açık. Hiç bir faydası yok çatlaklarım olduğu gibi duruyor.

    • Sizin fayda gormemis olmanizgayet normal. Eger biraz bilincli olsaydiniz zaten bu kremi catlaklar olusmadan once , yani hamileligin 3 cu ayindan itibarenkullanmaniz gerektigini bilirdinizl.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir