Lenovo P1M Telefon Almak Mı İstiyorsun? Önce Yorumları Oku!
Kapat

Lenovo P1M Telefon

Anasayfa Telefon Lenovo P1M Telefon

Lenovo bildiğiniz gibi Çinli bir firmanın, IBM’in notebook birimini satın almasıyla ortaya çıkan teknoloji markası. Satın aldıktan sonra yeni modeller yeni dizaynlar ile müşterilerini arttıran marka mobil telefon pazarında oldukça iyi bir konuma sahip. Lenovo P1M modeli fiyat ve performans açısından iyi gibi görünüyor, sizde görüşlerinizi bizimle paylaşın.

Sayfanın en altından Lenovo P1M Telefon hakkında yapılmış tavsiye ve şikayetlere ulaşabilirsiniz. Soru sormaktan lütfen çekinmeyin.

Lenovo P1M Fiyatları

Lenovo P1M Ortalama fiyat aralığı 700 TL ile 900 TL arasında değişmekte. ( Son fiyat araştırma tarihimiz 20.03.2016 ) Fiyat değişmiş olabilir. Lütfen yazının güncellenme tarihini dikkate alın.

Lenovo P1M Garantisi

Lenovo bir çok ürününde olduğu gibi Lenovo P1M modeli içinde 24 ay 2 Yıl standart garanti sunmakta müşterilerine.

Lenovo P1M Özellikleri

Öncelikle Lenovo P1M 4G uyumlu. 5″ ekran boyutuna ve 1280*720 ekran çözünürlüğüne sahip. 5 ve 8 mb ön ve arka kamera, 16gb dahili hafıza Android Lollipop 5.1 işletim sistemi ile geliyor.  Genişlik: 72 mm Kalınlık: 9,35 mm Yükseklik: 143 mm

Lenovo P1M Tavsiye ve Şikayetleri

Lenovo P1M satın almadan önce Lenovo P1M telefonu kullanan kişilerin yorumlarına göz atın, almadan önce aklınızdaki soru işaretlerini ürünü kullanan kişilerin cevaplaması için sorular sorun. Lenovo P1M Kullandınız mı? Öyleyse deneyimlerinizi paylaşın insanlara yardımcı olun. Lenovo P1M hakkında şikayet görüş ve önerilerinizi özgürce üye olmadan sayfamızın altından paylaşabilirsiniz.

 

“Lenovo P1M Telefon” üzerine 17 yorum

 1. Pi says:
 2. kadirözkandan says:
 3. kadirözkandan says:
 4. burak says:
  • sami uysal says:
 5. NikotinMan says:
 6. Taner Besli says:
 7. LenovoTurkiye says:
 8. LenovoTurkiye says:
 9. LenovoTurkiye says:
 10. Atakan says:
 11. Meyra says:
 12. Damla says:
 13. Pınar says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri |
DMCA.com Protection Status