Lahana Diyeti Hakkında Yapılan Yorumları Okuyun
Kapat

Lahana Diyeti

Anasayfa Sağlık Lahana Diyeti

Lahana Diyeti

Çoğu insan artan kiloları ile baş etme mücadelesi vermektedir. Günümüzün en büyük sorunlarından biri olan kilo problemi çoğu kişide psikolojik ve bedensel bir takım rahatsızlıklar meydana getirmektedir. Çoğu insan kilolarından hızlı bir şekilde kurtulmak için çeşitli diyetleri denemekte, kimyasal yollara başvurabilmektedir. Çoğu insan yanlış diyet programı uygulayarak sağlığını tehlikeye atabilmektedir.

Kilo vermek isteyenlerin öncelikle sağlık kontrollerini yaptırması gerekmektedir. Her diyet, her vücut için uygun olmadığından ciddi sağlık sorunları ile karşılaşılması olasıdır. Bu gibi durumların önüne geçebilmek için öncelikle doğru bir diyet uygulaması yapılması gerekmektedir. Çok hızlı kilo verdiren diğerlerden biri de lahana diyetidir. Lahana diyeti çorba tarzında yapıldığından yapımı ve kullanımı oldukça rahat bir diyettir.

Lahana Diyeti Nasıl Yapılır?

Lahana diyeti 7 gün yapılan bir diyettir. Son dönemde 7 günlük yapılan diyetler oldukça popülerdir. Çoğu kişinin etkisini gördüğü 7 günlük diyet ile kolay ve hızlı bir şekilde kilo vermeniz mümkün. Lahana diyeti aslında bir çorbadır. Bu çorbayı 7 gün içmeniz gerekmektedir. Lahana diyeti bol malzemeden oluşan sağlıklı bir yiyecek olmasından dolayı herkes kolaylıkla uygulayabilir. Bu diyeti yaparken bol su içmeye de özen göstermeniz gerekmektedir. Lahana diyeti için bir kâse kereviz, 3-4 adet küçük soğan, bir kâse rendelenmiş havuç, bir kaç diş sarımsak, yeşilbiber ve domates gerekmektedir. Tüm malzemeler karıştırıldıktan sonra gerekli baharatlar atılmalıdır. En son olarak çorba suyu olarak dilerseniz tavuk suyu kullanabilirsiniz. Çorba içerisinde çok az bir zeytinyağı koyabilirsiniz. Lahana çorbası günlük diyete uygun olarak uygulanmalıdır. Örneğin birinci gün lahana çorbası ve taze meyve tükettiğiniz diyeti uyguladıktan sonra, ikinci gün lahana çorbası ve haşlanmış sebze diyeti uygulayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  L Carnitine Nedir?

 

Lahana Diyeti Kullanıcı Yorumları

Lahana diyeti hakkında görüş ve önerilerinizi lütfen bizimle paylaşın, lahana diyeti yapmayı düşünenlere görüş ve önerilerinizi yazın. Lahana diyeti hakkında yapılan yorumlar sayfa altındadır.

“Lahana Diyeti” üzerine 2 yorum

  1. Betül says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arçelik Servisi | www.arcelikservisi.tv | Hasan Kalyoncu Üniversitesi | Kodak Tarayıcı | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | sinema izle
DMCA.com Protection Status