Koza Kükürtlü Sabun Kullanıcı Yorumları

Koza Doğal Kükürtlü Saç ve Cilt Sabunu

Kükürt cilt ve saç derisi ile alakalı sorun yaşayanlar için aktarların ilk tavsiyeleri arasında yer alıyor. Birçok kükürtlü sabun bulmak mümkün ancak yapım şartları ve kullanılan malzemenin kalitesi edinilen yararı azaltabiliyor. İncelediğimiz ürün olan “Koza Doğal Kükürtlü Saç ve Cilt Sabunu” hem cilt sorunu yaşayanlar hemde saç sorunu yaşayanlar için üretilmiş, kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bir kükürtlü sabun.

 

Koza Kükürtlü Sabun Kullanım Önerileri

 

  • Cilt için; Günlük sabun ihtiyacınızı sadece bu sabunla karşılayabilirsiniz. Sabunu kullanırken bolca köpürmesini sağlayın, oluşan köpüğü cildinize dağıtın 5-10 dakika kadar yüzünüzde bekletin. Oluşan köpüğü cildiniz emecektir. Ardından cildinizi durulayabilirsiniz.
  • Saç için kullanım önerisi; Koza kükürtlü sabunu direk saçınıza uygulayabilirsiniz. Kullanırken sabunu olabildiğince köpürtmeniz alacağınız verimi arttıracaktır. Köpürtme işleminden sonra bir müddet saç derinizin sabunu emmesini bekleyin. Ardından bol ılık su ile yıkayabilirsiniz. İyi sonuç elde etmek için haftada 3 defa kullanmanız tavsiye edilmekte. Ayrıca Koza Kükürtlü Sabun kullandığınızda şampuan kullanmanıza gerek yoktur.

 

Koza Doğal Kükürtlü Saç ve Cilt Sabunu Kaç Para?

100 gr Koza Doğal Kükürtlü Saç ve Cilt Sabunu satış fiyatı ortalama 6 lira ile 10 lira arasında değişmekte. Sabunu bazı eczane ve aktarların yanı sıra eticaret sitelerinden satın alabilirsiniz.

 

Koza Doğal Kükürtlü Saç ve Cilt Sabunu Kullanıcı Yorumları

Koza Doğal Kükürtlü Saç ve Cilt Sabunu kullandıysanız lütfen sabun ile ilgili deneyimlerinizi varsa şikayetlerinizi bizimle ve bu sabunu kullanmayı düşünen tüketiciler ile paylaşın.

Check Also

Renkli Wax Kullanıcı Yorumları

Renkli Wax Daha önce sitemizde Color Wax ismi ile benzer bir ürün incelemesi yapmıştık. Şimdi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir