Kullanıcı Yorumları

Köpek Balığı Yağı Kremi

20.11.2018
Köpek Balığı Yağı Kremi

Köpek Balığı Yağı Kremi, diğer ismi ile Squalene Krem incelememizi yaparken aklımıza ilk gelen soru, gerçekten ürünün köpek balığından elde edilip edilmediği oldu. Daha önceleri farklı hayvanlardan elde edilen ürünlerin incelemesini yapmıştık. Örümcek Ağı Kremi gibi, bu yöntem pazarlama tekniğimi açıkçası bilmiyoruz. Squalene kremin köpek balığının karaciğer yağından elde edildiğini öğrendik. Daha doğrusu üreticinin iddiası bu yönde.

 

Ürün reklam yüzü olarak oyuncu Nurgül Yeşilçay’ı kullanmış, daha doğrusu bir gazete küpüründen resim satış sitesinde paylaşılmış.

 

İçeriği

Köpek Balığı Yağı Kremi, isminden de anlaşılacağı üzere kremin ana maddesi köpek balığı. Köpek balığının karaciğerinden elde edildiğini 2. kez vurgulamakta fayda var. Fakat kremin içeriği ile ilgili daha fazla bilgiye internet ortamından ulaşamadık.

 

Kullanımı

Üretici firmadan 1 adet numune ürün talebinde bulunduk, elimize ulaşırsa ürün hakkında daha detaylı bir yazı yazma fırsatımız olacak. Kullanımı hakkında da bilgiye ulaşmadık ne yazık ki.

 

Faydaları

Faydaları hakkında bir kaç yazı bulduk ayrıca, bir kaç gazete küpüründen alınmış görsele rastladık, fakat doğruluğundan emin olmadığımız için bu kısmı şimdilik boş bırakmak mantıklı geldi. Teyit etmemizin ardından bu kısmı da güncelleyeceğiz.

qclinic

Squalene Kremi

Fiyatı

Satış sitesinde 1,2,3,4 adet sepete ekle seçenekleri mevcut. Daha önce kullanmadığınız etkisini gözlemlemediğiniz ürünlerin, özellikle de internetten sipariş verdiğiniz ürünlerde. Adetli alım yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Ürünü almaya ikna olduysanız şayet ilk etapta 1 adet almanız daha mantıklı duruyor.

Şikayet

Ürün incelemesini yazmaya başlarken internet üzerinden ufak bir memnuniyet araştırması yaptık ve bir kaç görüşten fazla yorum/şikayet konusuna rastlamadık. Ürünü öven ya da şikayet edenlerden daha fazla merak edenler var diyebiliriz. Yeni piyasaya çıkmış benzer ürünlerden elde ettiğimiz deneyime göre, olumlu ve olumsuz yorumların internet sitelerine düşmesi için biraz beklemek gerekiyor.

 

Kullanıcı Yorumları

Squalene Krem, Qclinic krem, Köpek Balığı Kremi. Aslında hepsi aynı ürün ancak üretici marka, ürünün Türkçe ve İngilizce isimlerinden akılda farklı kalabiliyor. Köpek balığı kremi kullananların yaptığı yorumlara sayfa altından erişebilirsiniz.

 

Şu isimler İle de biliniyor;

  • Qclinic Squalene Krem
  • Köpek balığı karaciğeri kremi
  • Q clinic squalane
  • Qclinic krem
  • Squalene krem

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit