Kullanıcı Yorumları

Kinoki Detox Ayak Bandı Kullanıcı Yorumları

Kinoki Detox Ayak Bandı Kullanıcı Yorumları

Kinoki Detox Ayak Bandı

Ayak detoksu olarak piyasada satışta bulunan Kinoki Detox Ayak Bandı iddia ettiğine göre, vücuttan toksinleri atıyormuş. Kullandıkları video ve görsellerde kullanım öncesi beyaz olan bantlar kullandıktan sonra kahverengiye dönüşüyor. Ancak bu renk değişimi bant içerisindeki bir maddeden mi oluşuyor yoksa vücuttan çekilen toksinler mi bunu anlayamadık. Zira bant biraz pede benziyor.

Kinoki Detox Ayak Bandı kullanmadığımız için verdiğimiz bilgiler yüzeysel olarak kaldı ancak sayfa altından Kinoki Detox Ayak Bandı kullanmış kişilerin yorumlarına ve şikayetlerine göz atabilirsiniz. Satın almayı düşünüyorsanız öncelikle Kinoki Detox Ayak Bandı kullananların deneyimlerini okumanızda fayda var.

 

Kinoki Detox Ayak Bandı İçeriği

Kinoki Detox Ayak Bandı içeriğinde neler var? Katkı maddesi var mı? Bu soruların cevaplarını ne yazık ki bilmiyoruz. Çünkü ne satış sitelerinde nede başka bir ortamda bu konu hakkında bilgi bulabilmiş değiliz. Ayrıca hiç bir alerjik test sonucu paylaşılmamış, muhtemelen de yaptırılmamış.

 

Kinoki Detox Ayak Bandı Kullanımı

Kullanım için önerilen; gece yatarken iki ayağa birer bant yapıştırılıp sabah kalktığınızda bantları çıkarmanız. Bandı yapıştırmadan önce ayaklarınızın temiz ve kuru olmasını sağlamanız bandın daha sıkı yapışmasına katkı sağlayacaktır.

 

Kinoki Detox Ayak Bandı Fiyatı

Her Paket içinde 10 adet Kinoki bant bulunmakta. Kinoki Detox Ayak Bandı Ücretleri;

 

Kinoki Detox Ayak Bandı Şikayet

Kinoki Detox Ayak Bandı kullandıysanız ve ürün ile ilgili bir şikayetiniz varsa lütfen sayfa altından şikayetinizi yazın.

 

Kinoki Detox Ayak Bandı Kullanıcı Yorumları

Kinoki Detox Ayak Bandı kullanıcı yorum ve şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz. Kinoki Detox Ayak Bandı Kullandınız mı? Öyleyse ürün ile ilgili deneyimlerinizi, tavsiyelerinizi, görüşlerinizi bizimle ve Kinoki bandı satın almayı düşünen tüketiciler ile paylaşın. Unutmayın sizin yorumlarınız bizim için değerli, tüketiciler için ise yol gösterici olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit