Kinoa İçeceği Satın Almadan Önce Yorumları Okuyun!
Yorum Yazın
Sizin Yorumlarınız Bizim İçin Ve Tüketiciler İçin Önemli. Lütfen Yorum Yapın. Deneyimlerinizi Paylaşın!

Kinoa İçeceği Satın Almadan Önce Yorumları Okuyun!

Kinoa İçeceği Satın Almadan Önce Yorumları Okuyun!

Kinoa İçeceği Kinoa görüntü olarak ve biraz da tat olarak bulgura benzetilen özellikle latin amerika da sofralardan eksik edilmeyen bir bakliyat konumundadır. Kinoa hakkında daha detaylı bilgiyi Kinoa sayfamızdan okuyabilirsiniz. Kinoa ülkemizde özellikle diyetisyenler tarafından tavsiye edilmesiyle hayli popüler olmaya başlandı. Girişimcilerde bu fırsatı kaçırmamış ve Kinoa İçeceği üretmişler. Satış sitelerini çok detaylı incelememize rağmen kinoa […]

Kinoa İçeceği

Kinoa görüntü olarak ve biraz da tat olarak bulgura benzetilen özellikle latin amerika da sofralardan eksik edilmeyen bir bakliyat konumundadır. Kinoa hakkında daha detaylı bilgiyi Kinoa sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Kinoa ülkemizde özellikle diyetisyenler tarafından tavsiye edilmesiyle hayli popüler olmaya başlandı. Girişimcilerde bu fırsatı kaçırmamış ve Kinoa İçeceği üretmişler. Satış sitelerini çok detaylı incelememize rağmen kinoa içeceğinin ne işe yardığını bir türlü bulamadık! Biz gözden kaçırdık diyelim yada yetkililer bu içeceğin tam olarak ne işe yaradığını yazmayı unutmuşlar diyelim, ilerde içerikleri güncellenirse daha bizde buradan bilgiyi güncelleriz.

 

Nasıl Kullanılır?

Günde 2 öğün sabah ve akşam olmak üzere 12 saat arayla kullanılması tavsiye ediliyormuş. Paket içerisindeki herbir küçük kinoa içeceği paketi 1 öğünde kullanılıyor. 1 Fincan sıcak suda karıştırılarak içilecek hale geliyor. Ayrıca dileyenler meyve suyu, süt yada diğer içecekler ilede içebilirmiş.

 

Kinoa İçeceği Kaç Para?

Her zaman belirttiğimiz gibi bir ürün her yerde aynı fiyat ile satılıyor ise o ürünü piyasaya süren firma rekabetin önüne geçmek için en azından fiyatını düşürmemek için ürünü tüm satış sitelerine aynı fiyattan satar. İncelediğimiz sitelerde satış fiyatı hepsinde aynıydı. Kinoa İçeceği fiyatları ise şu şekilde;

 

  • 1 Kutu 15 Günlük Kullanıma Denk Gelen Kinoa İçeceği Fiyatı : 69TL
  • 2 Kutu 30 Günlük Kullanıma Denk Gelen Kinoa İçeceği Fiyatı : 129TL
  • 3 Kutu 45 Günlük Kullanıma Denk Gelen Kinoa İçeceği Fiyatı : 199TL

 

Kinoa İçeceği İçinde Neler Var?

 

Kinoa İçeceği Şikayetleri

Kinoa içeceğini kullanıp memnun olmayan kullanıcıların şikayetlerini sayfa altından okuyabilirsiniz. Kinoa içeceğini kullandıysanız ve ürün hakkında şikayetleriniz varsa lütfen şikayetlerinizi yazın.

 

Kinoa İçeceği Kullanıcı Yorumları

Kinoa içeceği kullanıcılarının yapmış olduğu yorumlar ve görüşler sayfa altındadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

7 yorum

  1. Bende kullandım gerçekten hiçbir faydasını görmedi.Biz bile bile lates diyoruz buna her duyduğumuza saldırıyoruz bir ümit zayıflarız diye.Resmen kendimizi kullandırıyoruz bu şarlatanlara.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?