Kullanıcı Yorumları

Kinoa Çayı Almayı Düşünüyorsanız Önce Yorumları Okuyun

20.11.2018
Kinoa Çayı Almayı Düşünüyorsanız Önce Yorumları Okuyun

Kinoa

Kinoa’dan elde edilen ürünler oldukça popüler son günlerde. Daha önce şuradaki yazımızda Kinoa İçeceği incelemesi yapmıştık. Çok tutmuş olmalı ki kinoa ile ilgili yeni ürünlerde piyasaya sürülmeye devam ediyor, şuan incelediğimiz Kinoa Çayı gibi. Öncelikle belirtelim, kinoa çayını kullanmadık ve etkilerini gözlemleme fırsatımız olmadı, her üründe özellikle üzerinde durduğumuz gibi satın almadan önce mutlaka kullanıcı yorumlarını okumayı unutmayın.

Ürün zayıflama çayı olarak piyasa sürülmüş, daha önceki zayıflama çayları kullanıp ölen kişilerin haberlerini hatırlayınca ne kadar dikkat edilmesi gereken bir konu olduğunu bir kez daha vurgulamakta fayda var.

 

Kinoa Çayı Kullanımı

Günde 2 defa sabah ve akşam olmak üzere kullanılması tavsiye edilen kinoa çayını normal sallama çay gibi hazırlıyorsunuz. Normalde sıcak su ilave edilerek tüketilen çayı aynı zamanda meyve suyu ve süt ile birlikte tüketmekte mümkün.

 

Kinoa Çayı Fiyatı

Kinoa çayının satış fiyatı 70-80 lira arasında değişmekte. Pekte ucuz olmayan kinoa çayını bazı büyük marketlerde bulmak mümkün ancak genellikle eticaret sitelerinde satılmakta.

 

Kinoa Çayı Şikayetleri

Kinoa ile ilgili sitemizde bir çok şikayet mevcut, kinoa çayı yeni bir ürün olduğu için henüz pek şikayet yok diyebiliriz. Kullananlar arttıkça şikayetlerde gelmeye başlayacaktır diye düşünüyoruz.

 

Kinoa Çayı Kullanıcı Yorumu

Kinoa zayıflama çayı satın almadan önce kinoa çayını kullanmış tüketicilerin yorumlarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz. Kinoa çayı kullandıysanız lütfen ürün hakkındaki görüşlerinizi ve önerilerinizi bizimle ve bu ürünü satın almayı düşünen tüketiciler ile paylamayı unutmayın.

 

Kinoa Nedir?

 

Benzer Zayıflama Çayları;

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
    Kullanıcı Yorumları - Tüketici Şikayetleri - Güncel Fiyatlar - Kullanım Klavuzları Elektronik Sigara Likit