Satın almadan önce kullanıcı yorumlarını ve şikayetlerini okuyun, işinizi şansa bırakmayın! Sitemizden okuyabileceğiniz başlıca yorumlar ise şu şekilde; Banka kredi yorumları, telefon yorumları, otel yorumları, dizüstü bilgisayar yorumları ve Aktüel ürünler hakkında bilgiler edinebilir, deneyimlerinizi üye olmadan paylaşabilirsiniz.

Kalabalık Bir Aile Olmanın Avantajları

Ümit Redman 1406 14 Jant Çocuk Bisikleti

Defender MM-015 Mouse Kullanıcı Yorumları

Bosch MUM4830 Mutfak Robotu Yorumları Okumadan Alma!

Silver Cross Pop Sport Pepper Siyah Bebek Arabası

Kalabalık Bir Aile Olmanın Avantajları

Sağlık 24 Eylül, 19:16'de eklendi

Büyük Bir Ailede Yaşamanın 10 Faydası

Büyük bir ailede yaşamak eski zamanlardaki kadar çok fazla yaygın olmasa da bu gelenek ve kültür içerisinde yaşayan aileler bulunmaktadır. Kimi insanlar kalabalık bir ailede yaşamayı çok zor ve meşakkatli olarak görse de böyle bir ortamda bulunmanın değeri paha biçilemez. İçerisinde sıcacık ve samimi ilişkilerin yaşandığı kalabalık ailelerinde de birçok avantajı ve faydası bulunmaktadır. Sizde aklınıza gelenleri sayfa altından bizimle paylaşın, konuya ekleyelim

1-)Kendinizi hiçbir zaman yalnız hissetmezsiniz

Evinizin içerisinde her zaman bir hareketlilik ve olaylar vardır. Bu yüzden asla kendizi yalnız hissetmezsiniz ve canınız hiç sıkılmaz. Her zaman yapacak bir iş bulursunuz. Özellikle anneniz ev işlerinde size her zaman bir görev verir.

2-) Yemek konusunda hiç sıkıntı çekmezsiniz.

Canınızın istediği her şeyi yeme şansınız vardır. Tatlılardan böreklere eğer maharetli bir anneniz var ise asla aç kalmazsınız. Özellikle üniversiteyi kalabalık bir aile de okuyor iseniz, 4 yıllık okul hayatınız prensesler gibi geçer.

3-)Para sizin için asla sorun olmaz.

İşte belki en güzel yanı budur. Eğer ailede en küçük sizseniz para konusunda asla sıkıntı çekmezsiniz. Her istediğinizi yapar, her yere gidersiniz. Bir nevi paraya para demezsiniz.

4-)Kıyafet paylaşımı

Eğer sizin yaşınızda bir kız kardeşiniz veya kuzeniniz var ise kıyafetlerinizi onlar ile paylaşabilirsiniz. Bir şey beğendiğinizde ondan ödünç alabilirsiniz.

5-)Paylaşma duygunuz artar.

Hayatınızda düşünmeniz gereken birilerinin olması daha anlayışlı ve daha paylaşımcı biri olmanızı sağlar. Bu sebeple ufacık bir şeyi bile günlük hayatınızda herkes ile paylaşırsınız. Çünkü paylaşmanın verdiği mutluluğu tatmışsınızdır.

6-) Sıkıntınızı paylaşacak her zaman biri vardır.

Sevgilinizden ayrıldığınızda, annenizle veya babanızla kavga ettiğinizde omuzunda ağlayabileceğiniz, dertleşebileceğiniz biri her zaman vardır.

7-) Kardeş sahibi olmak

Kalabalık bir ailede belki de en güzel şey çok fazla kardeşe sahip olmaktır. Aynı kanı taşıdığın birilerinin olması, başın sıkıştığında ya da paraya ihtiyacın olduğunda derdini paylaşabileceğin ilk ve tek güvenli adres olur.

😎 İnsanlar ile olan iletişiminiz artar.

Kalabalık bir ailede çok fazla insan tip ve karakteri olacağından farklı insanlar ile konuşurken asla zorluk yaşamazsınız. İnsanlar ile olacak iletişiminizde özgüvenli ve dik bir duruşa sahip olursunuz.

9-Yaşlılar ile çok iyi anlaşırsınız.

Evinizin içerisinde sizinle yaşayan tonton bir neneniz veya dedeniz var ise onlar ile zaman geçirmeyi çok seversiniz. Buda size yaşlı insanlara karşı daha kibar ve anlayışlı yapar.

10-) Hayatınız boyu değer vereceğiniz kişiler olacaktır.

Aile kavramını kalabalık bir ailede iyi bir şekilde yaşadığınız için hayatınızda belki sayısı az ama gerçek dostlara sahip olacaksınız. Sahte dostluklara veya samimiyetsiz muhabbetlerde bulunmak istemeyeceksiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

İlginizi Çekebilir
Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

Aktif Karbon Diş Beyazlatma Tozu

0
0
17 Şubat, 01:36
Sağlık Raporu Kaç Para

Sağlık Raporu Kaç Para

0
0
16 Şubat, 10:22
Sağlık Raporu Nereden Alınır

Sağlık Raporu Nereden Alınır

0
0
16 Şubat, 10:05
Bepanthol Pişik Kremi

Bepanthol Pişik Kremi

0
0
13 Şubat, 13:05
Doğal Yollardan Zayıflama

Doğal Yollardan Zayıflama

0
0
27 Ocak, 18:04
Predictor 7’li Ovülasyon Testi

Predictor 7’li Ovülasyon Testi

0
0
29 Eylül, 22:51
Bosch Servisi | www.arcelikservisi.tv | fakro çatı merdivenleri | fakro çatı pencereleri | çatı merdiveni | çatı merdivenleri | İnci Ağda | ejzane.com