Just Bow Hakkında Yapılan Yorumları Okuyun

Just Bow Hakkında Yapılan Yorumları Okuyun

Just Bow markası son zamanlarda karşımıza sıkça çıkmaya başlayan bir ayakkabı markası. Trendyol, Zulily, Mizu, 1v1y gibi sitelerin en çok satan ayakkabıları bölümününde sıkça görünce siteyi incelemeye aldık. Hangi sitenin olduğu fark etmeksizin alışveriş yapacaksanız mutlaka sitenin ssl sertifikasının olup olmadığına dikkat edin. Ssl sizin kişisel veri güvenliğinizi ve kredi kartı bilgilerinizi koruyan yazılımın kısaltılmasıdır. Günümüzde hemen hemen bütün e ticaret sitelerinde ssl mevcut, yinede alışkanlık edinin ve ilk baktığınız ssl sertifikası olsun. “Tarayıcınızda alan adını yazarken http:// şeklinde değil https// yazdığınızda site açılıyorsa ssl sertifikalıdır.”

just bow ssl bilgisi

 

Sitenin whois bilgilerine şuradan ulaşabilirsiniz: http://www.whois.com.tr/domain/justbow.com.tr

Sitede gözümüze tek çarpan eksiklik ise alan adının 1 yıllık olması, genelde büyük firmalar bu süreyi 5-10 yıl arasında tutuyor. Ayrıca ilk alışverişe verilen %20 indirim kodunu otomatik uygulamıyor, indirim kodunu emailinizden kopyalayıp indirimi kendiniz manuel uygulamanız gerekiyor.

Kredi kartına taksit, havale ile ödeme ve kapıda ödeme seçenekleri sunuluyor. Deneme için bir alışveriş yapmayı düşünüyoruz. Daha fazla detayı alışveriş sonrası yazımıza ekleyeceğiz.

 

 

Güncel ayakkabı kampanyası olarak ilk defa justbow.com.tr adresinden alışveriş yapacak müşterilerine %20 indirim kuponu sunulmakta.

Kullanıcılara rakiplerinden farklı olarak bir çok renk seçeneği ve fiyonklu ayakkabı modelleri sunuyor.

En çok satan ayakkabı modelleri ise oldukça dikkat çeken fiyonklu modeller

En çok satılan ayakkabı modelleri
En çok satılan ayakkabı modelleri

 

 

 

Bu Yazıyı Paylaş! Facebook Twitter Google+

Yorum Yaz (15 Yorum)

  1. uğramayın bile derim iade veya değişim yapmıyorlar müşteri hizmetleri diye verilen numara zaten safsata günlerdir arıyorum bakan yok tüketici sorunlarına başvurdum en son

  2. Ben bu siteden ayakkabı aldım. Bedeni uymadı. İade isteği gönderdim, mail attım, telefon ettim. Üzerinden 1 ay geçti hiç bir şekilde geri dönüş sağlanmadı. Şikayet var’dan da yazdım, burdan da yazıyorum sakın ha alayım demeyin.

  3. siteye girdiiğinizde resmen kayboluyorsunuz, o kadar çok ayakkabı çeşidi ve modeli var ki 1 saat gezinsemde kafam karışıyor karar veremeyip alamıyorum. Ertesi gün tekrar aynı çile devam ediyor:)

  4. Dün bot siparişi verdim. Bugün sabah 10 da elimdeydi. Ve kalitesi beklediğimin çok üstünde. Acaba İstanbul konulu baskılarda yapılmalı mı? Ayakkabılarımı hiç çekinmeden burdan alabilirim artık. Çünkü verdiğim paranın karşılığını aldım.

  5. siteye girince en az yarım saat takılıyorum, o kadar çok model var ki karar veremiyorum bi bakmışım satın almadan çıkmışım. Ertesi gün bi daha girip tüm ayakkabılara sıradan bakıyorum, bağımlılık oldu galiba:)

  6. Ömrümde gördüğüm en fazla ayakkabı modeli olan site, bin tane felan ayakkabı modelleri vardır herhalde

  7. Son günlerde sıkça karşıma çıkmaya başladı, ayakkabı modelleri güzel ve biraz fiyonklu:) Fiyatlarıda gayet uygun, birsonraki ayakkabı siparişimi buradan verebilirim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın